پرده برقی سفارش پرده برقی انواع پرده برقی بهترین پرده برقی جدیدترین مدل پرده برقی-خانه هوشمند آکو

در ادامه به معرفی پرده برقی، نحوه کارکردن، انواع و مزایای آن می‌پردازیم. بر خلاف عقیده اکثر افراد که بر این باورند که پرده‌های هوشمند و پرده برقی هر دو یک مدل هستند. باید ذکر کنیم این‌ موضوع کاملاً اشتباه است و پرده‌‌های برقی و پرده‌‌های هوشمند تفاوت‌‌های بسیاری با هم دارند. در واقع پرده هوشمند به مدل‌هایی گفته می‌‌شود که از طریق اپلیکیشن‌های مخصوص موبایل، می‌‌توان پرده را کنترل کرد. شاید سیستم‌های هوشمندی را در خانه‌‌های مدرن مشاهده باشید که طی یک زمان خاص باز و بسته می‌شوند یا حتی از طریق گوشی و راه دور نیز می‌‌توان آن‌ها را کنترل نمود‌. همچنین پرده‌های هوشمند مزایای بسیار زیادی نسبت‌ به پرده‌های برقی دارند.

وقتی پرده ی خانه ی شما، هوشمند می شود !

بسیار ساده است و از یراق آلات کمی استفاده می شد بنابراین هزینه ی آن هم بسیار نصب پرده برقی مناسب خواهد بود. پرده برقی مثل پرده های معمولی عمل می کند که هر زمانی که احتیاج داشتید می توانید پرده را ببندید و هر وقت که خواستید آن را باز کنید و آن هم توسط یک ریموت انجام می گیرد بدون اینکه نیاز به نیروی دستی باشد. برای دریافت مشاوره در زمینه های مختلف خرید اینترنتی پرده برقی در مدل های متنوع می توانید با ما در تماس باشید. همچنین می توان از این مدل پرده برقی در فضاهای مختلف برای پرده آشپزخانه ، پرده اتاق خواب و ..

  • اما در کنار این ها باید این موضوع مهم را نیز عنوان کنیم که یکی از مزیت های خرید از شرکت ویستا افرند این است که تمامی محصولات طبق نظر و پیشنهاد مشتریان و از همه مهمتر ذوق و سلیقه آنان ارائه خواهد شد.
  • در نتیجه دیگر لازم نیست خود را درگیر چیزهایی مانند نخ پرده و سایر ابزارآلات آن کنید و با استفاده از ریموت مشکل شما حل خواهد شد.
  • در بحث نمایندگی فروش تجهیزات خانه هوشمند یا همان اسمارت هوم، توجه به دامنه مسئولیت یک شرکت اهمیت زیادی دارد.
  • در چنین مواقعی تنظیم کردن ساعت باز شدن پرده اتاق می تواند به بهتر بیدار شدنتان کمک کند چرا که هیچ چیز بهتر از بیدار شدن با ساعت طبیعی زمین نیست.

پرده برقی سفارش پرده برقی انواع پرده برقی بهترین پرده برقی جدیدترین مدل پرده برقی-خانه هوشمند آکو

استفاده از پرده برقی موجب محدود شدن دامنه ی انتخابی آنها درگزینش پرده ای متناسب با دکوراسیون منزلشان می گردد. به صورت کلی پرده های برقی هوشمند در دو مدل کنار رو و بالا رو موجود می باشند که با توجه به نیاز و کاربری هر محیط انتخاب می گردند. البته موتور پرده ها به لحاظ برند بسیار متنوع هستندو که شرکت خانه های هوشمند ترجیح میدهد از موتور پرده هایی استفاده کند که کیقیت و مقاومت بالایی دارند.

با استفاده از اپلیکیشن موبایل می‌توان کلید پرده را کنترل کرد. در خانه ای که هوشمند است به دو طریق می‌توان پرده‌ها را کنترل کرد. اول استفاده از کلید هوشمند است و دیگری استفاده از ماژول تابلویی هوشمند می‌باشد. در کلیدهای لمسی برای کنترل پرده کافی ا‌ست تا آیکون مورد نظر بر روی کلید را لمس کنید.

پرده ها را بدون اینکه دیزاین تان به هم بخورد باز و بسته کنید. پرده ها را بدون اینکه دکور و چیدمان پرده آشفته شود باز و بسته کنید. دنیای مدرن امروزی باعث شده كه تقریباً تمام ابزار روزمره زندگی انسان ها اتوماتیك شود. درهای پاسیو ، درب حیوانات خانگی ، شیشه سفارشی و موارد دیگر بیشتر بدانید.

پرده کنار رو برقی

در این مدل موتور به ریل پرده متصل می‌شود و باعث حرکت پرده می‌شود چون موتور به طور مستقیم به ریل پرده متصل می‌شود صدای کمتری هم دارد. در این موتورها سنسورهایی وجود دارد که ابتدا و انتهای ریل را تشخیص می‌دهد و در پایان مسیر هم متوقف می‌شوند که بیشتر برای پرنده هایی که از کنار یا وسط باز می‌شود کاربرد دارد. پرده های برقی برای منازل، ویلا ها و اماکن عمومی مثل هتل ها و بیمارستان ها و همچنین مراکز تجاری و فروشگاه ها و جاهایی که عرض و ارتفاع پرده خیلی زیاد است و یا دسترسی به پرده امکان پذیر نیست کاربرد دارد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است