ویترین شیشهای مغازه

خبر خوب از NDK اینکه شما می توانید هزینه بازسازی مغازه کلاسیک را با رعایت یک سری اصول خاص به نسبت کاهش دهید و موقعیت مغازه خود را مشتری پسند کنید. با وجود اینکه طلا و جواهر رشتههای شغلی گوناگونی دارد، اما هر شخصی که بخواهد در این زمینه فعالیت نماید، باید مهارتهای کلی این حوزه را بلد بوده و با نحوه کار در آن آشنا باشد. در مجموع سه دسته بندی کلی به منظور شیشه ای که برای این مصارف مورد استفاده قرار می گیرد، لحاظ گردیده که جواهر فروشان باید تنها به یک مورد برای حفظ امنیت فروشگاه خود توجه نمایند. اگر یک فروشنده بخواهد نهایت رضایتمندی را برای مراجعه نمایندگان خود فراهم بیاورد باید اجازه دسترسی و آنالیز راحت محصولات را به مشتریان خود بدهد و در عین حال به موضوع امنیت هم توجه کند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد مشتریان دوست دارند با خیال آسوده در مغازه به بازدید اجناس بپردازند بنابراین اگر فضای داخلی مغازه به صورتی است که نیاز به تغییر دارد حتما باید این تغییر اعمال شود.

فضای درونی مغازه باید از نظر اتاق پرو، محل قرار گیری طبقه ها و همینطور ساخت مجدد طبقه های اضافی بهینه شود. از دیگر نکاتی که در طراحی و دکوراسیون داخلی جواهر فروشی باید در نظر گرفته شود، توجه به لوکس بودن، مدرن بودن و در حین حال کارآمد بودن است. انتخاب مصالح مورد استفاده در پروژه بازسازی و طراحی داخلی لابی مجتمع مسکونی در سعادت آباد تهران بعلت پر رفت و آمد بودن آن بسیار حائز اهمیت بوده است. بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی در پاساژ قائم تهران. بازسازی و طراحی داخلی یک واحد آپارتمان در خیابان توحید تهران.

در اولین مرحله از اقدامات پلیسی پس از حضور مأموران واحد گشت کلانتری با توجه به شواهد موجود در صحنه جرم و گفتههای همسایهها موضوع سرقت مسلحانه تأیید شد. اما در این پروژه با توجه به بزرگی نسبی فضا و بودجه کارفرما، الزام استفاده از سنگ یا مصالح مشابه را نداشتیم. از این شیشهها برای ویترین و درب فروشگاه استفاده میکنند؛ همچنین در جلوی درب ورودی فروشگاه باید از قفلهای امنیتی استفاده نمود. ساخت دکور مغازه مدرن از دسته مواردی است که نیاز به رعایت اصول دکوراتیو داشته و از نمادهای رنگی باید در موقعیت درستی استفاده شود. طلافروشی که با طراحی سرقتی مسلحانه از مغازه خودش قصد کلاهبرداری از سرمایهگذاران و فرار از پرداخت بدهیهایش را داشت و بهدلیل اشتباه در محاسباتش به دام پلیس افتاد، برای بازسازی صحنه به محل جرم برده شد. پس از آن یکی از واحدهای گشت کلانتری ١٠٢ پاسداران در محل حادثه که پاساژی پایینتر از چهارراه پاسداران بود حضور یافتند. گاه نیاز است که مغازه از نظر ابعاد مورد بررسی قرار بگیرد و البته که باید دقت لازم در خصوص متریال به کار رفته در بخش ویترین ها داشت. در ادامه تحقیقات زمانی که مأموران برای شناسایی سارقان و بررسی شگرد آنها قصد استفاده از تصاویر ضبط شده سیستم دوربین مدار بسته مغازه را داشتند پی بردند که دوربینها از جای خود کنده شده.

اجرای آینه کاری های خاص بخش مهمی از بازسازی مغازه سرقفلی و قدیمی است . برای تامین راحتی و آسایش مشتری، محل قرارگیری پیشخوان و استفاده از صندلی در کنار آن نکات مهمی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند. در این مطلب، چندین نمونه از دکورهای زیباترین مغازه های طلا و جواهر فروشی در سراسر جهان را بررسی خواهیم کرد و نکات مهمی که باعث زیبایی دکوراسیون آن ها شده را بیرون خواهیم کشید. این نوع که بیشتر در جواهر فروشیهای لوکس به کار میرود، میتواند نمای بسیار زیبایی به محصولات داخل ویترین ببخشد و مشتریان را نیز قادر خواهد ساخت تا به راحتی محصولات را بررسی کنند. در تحقیقات تخصیصی، مرد طلافروش پس از بررسی میزان طلاهایی که سرقت شده بود، ارزش تقریبی طلا و جواهراتی را که از مغازهاش به سرقت رفته بود هفت میلیارد تومان اعلام کرد.

فرض کنید به تازگی یک مغازه قدیمی را رهن کرده اید، این مغازه در گذشته در زمینه شال و روسری فعالیت می کرد و در حال حاضر شما قرار است لوازم کادویی و یا تم تولد در مغازه خود برای فروش بگذارید. مشتریان از قدم زدن در مغازه هایی که دارای رگال های تکراری هستند بسیار فراری هستند به طوری که یک شکل ثابت برای اغلب مغازه ها تکرار شده است چنین سیاستی به نوبه خود دردسر ساز است. مغازه هایی که از نظر فضا کوچک و یا نامتقارن هستند باید بر اساس ایده های به روز دکور شوند. در طراحی ویترین ها باید بدانید که این موضوع شامل ویترینهای جلوی مغازه و ویترینهای داخلی میشود. در مورد رنگبندی طراحی داخلی بیشتر به سلیقهی صاحب مغازه توجه میشود اما بهطورمعمول از رنگهای طیف رنگی سفید، قهوهای و طلایی استفاده میشود. در طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی استفاده از المان های فلزی مانند نرده های راه پله، چهارچوب درب ها، و جعبه های ویترینی و به کارگیری رنگ طلایی خاص و ترکیب آن با طوسی روشن، جلوه منحصر به فرد این مجموعه را دو چندان می کند.

پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مقدماتی توسط مأموران کلانتری، نتیجه تحقیقات برای اخذ دستور قضائی به دادسرای ناحیه ٣۴ فرستاده شد و بازپرس با توجه به اهمیت موضوع، ادامه تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقان مسلح را به کارآگاهان اداره اول پلیس آگاهی تهران بزرگ سپرد. درحالیکه تحقیقات برای شناسایی سارقان مسلح ادامه داشت، تعدادی از افرادی که بهعنوان سرمایهگذار با مرد طلافروش با او همکاری میکردند و پول خود را در اختیار او قرار داده بودند، به پلیس مراجعه کردند و گفتند که افرادی در تماس با آنها مدعی شدهاند که طلاهای مسروقه را در اختیار دارند و حاضر هستند در ازای مبلغی کمتر از ارزش واقعی از آبکردن آنها منصرف شوند و طلاها را به آنها تحویل دهند.

در زمینه طلا و جواهر نیز برندهای معروفی در دنیا وجود دارد که مشتریان از خرید آن ها لذت برده اند. اینکه از بهترین متریال های روز دنیا برای بازسازی مغازه در بخش داخلی استفاده شود اما توجهی به ویترین نشود، مشکل ساز خواهد بود بنابراین چه خوب است از جدیدترین ایده های روز دنیا استفاده کنیم. بنابراین دلیل ماجرا را از صاحب طلافروشی پرسیدند که او گفت: تا صبح امروز (روز حادثه) همهچیز سرجایش بوده و احتمالا سارقان برای اینکه اثری از خود به جا نگذارند سیستم دوربین مدار بسته را نیز با خود بردهاند. بهترین رنگ برای دکور مغازه بسته به فصل، نوع فعالیت مغازه، اجناس و منطقه جغرافیایی دارد. مراحل بازسازی مغازه بر اساس موقعیت مغازه، متراژ، شرایط داخلی و اصول حرفه ای ارزیابی می شود. اجرای یک دکوراسیون لوکس می تواند عاملی مثبت در موفقیت حرفه شما باشد.

بازسازی مغازه قدیمی رستوران باید به شکلی باشد که مشتریان فضای مناسبی برای رفت و آمد و نشستن داشته باشند اما برای اجرای بازسازی مغازه سرقفلی لوازم التحریر نیاز است که مشتری بتواند دسترسی درستی به همه اجناس داخل مغازه داشته باشد و همه این موارد قابل قبول است. در بیشتر موارد، شیشه مقاوم در برابر گلوله و ضربه نه تنها باید توسط شرکت های ذی ربط بیمه شوند، بلکه همچنین یک مولفه اصلی در استراتژی کلی مغازه برای دلسرد کردن و خنثی کردن تلاش برای سرقت است. با این کار هم خیال خود را از میزان امنیت فروشگاهتان راحت کردهاید و هم شرایط را برای طراحی داخلی بسیار زیبا و چشمگیر برای جذب بیشتر مشتری فراهم کردهاید.

البته سلیقهٔ شخصی فرد حرف اول را میزند فقط دقت داشته باشه که رنگ انتخابی با لوازم و اقلام در یک تناسب رنگی قرار داشته باشد. از پارامترهای دارای دیگری که در طراحی دکوراسیون داخلی مکانهای مسکونی و بقیه محفظه ها بایستی به آن توجه شود، نورپردازی و اثر گذاری نور و روشنایی در دکوراسیون می باشد؛ چون همین نورپردازی می تواند به کمک نورهای طبیعی لوسترها انجام شود و اگر قرار است از نورهای مختلف در ساختمان استعمال شود، خوبتر می باشد در بهترین مکان ممکن قرار بگیرند و سبک شاخه های نوری کلیدی سبک کلی دکوراسیون خانه در تناسب و هماهنگی باشد و میزان نور در مکان های مختلف اساسی توجه به نیاز هر نصیب باشد. تیم طراحی NDK برای بازسازی مغازه طلافروشی در ابتدا به تناسب اندازه و ارتفاع ویترین اهمیت می دهد. تیم NDK در ابتدا نیازهای کارفرما را می شنود تا متوجه سطح امنیت مورد نیاز برای بازسازی مغازه شود و در این راستا یک سری طرح های پیشنهادی را به مغازه دار می دهد. در این راستا نمای سقف عوض می شود. دقت کنید که اگر قرار است بهترین دکور مغازه پوشاک را داشته باشید رنگ هایی که برای کف و سقف و دیوار استفاده می شود باید حالت خنثی داشته باشد چون لباس ها خود رنگ بندی های مختلفی دارند و نباید مشتری با دنیای شلوغی از رنگ ها مواجه شود.

سقف طلافروشی میتواند ساده یا دکوراتیو، که معمولا از کناف استفاده میشود طراحی شود و جلوه زیبایی به فضا دهند. همچنین از چیدمان قرینه و چشم نواز در دکور این کمپانی ها استفاده می شود. اینکه قرار است طلا و جواهرات به صورت پلکانی چیدمان شود و یا از ستون بندی های عمودی استفاده شود اهمیت زیادی دارد! مخاطب اصلی شما خانم ها هستند و با توجه به نوع کسب و کار و مخاطبین خود لازم است تا نکات مشخصی را در طراحی دکوراسیون رعایت کنید.معمولا بیشتر افراد برای اینکه بتوانند به صورت اصولی و درست این کار را انجام دهند، از شرکت ها و مجموعه های فعال در این زمینه مشاوره و کمک می گیرند که به جرات می توان گفت بهترین کار را دکوراسیون داخلی طلا و جواهری انجام می دهند. امروزه با توجه به اینکه هزینه ها و کرایه ها سرمان آور شده است اکثرا به دنبال اجازه یا خرید مغازههای کوچک هستند. رعایت اصول ترکیب رنگ و به کار بردن نورپردازی اصولی و زیبا مواردی می باشند که توجه به آن ها می تواند باعث ایجاد یک فضای زیبا و مورد پسند شود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است