وب سایت بیل اسلاوسکی SEO by the Sea برای زندگی کردن

SEO by the Sea آفلاین شد. در اوایل این ماه، وب سایت او به دلیل پردازش نشدن پرداخت، آفلاین شد. البته با گذشت بیل، او قادر به پرداخت نشد و سایت به طور خودکار آفلاین شد. پس از آفلاین شدن سایت، شرکت میزبان از جامعه سئو خبر داد و آن شرکت میزبان تصمیم گرفت تا سایت را فعال کند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. این گنجینه اطلاعاتی درباره نحوه عملکرد موتورهای جستجو و سئو، علیرغم تصویب بیل، همچنان زنده باقی خواهد ماند. بسیار شگفت انگیز است که گزارش دهیم که بیل و دانش او از طریق وب سایت او به حیات خود ادامه خواهند داد. SEO by the Sea.


درباره نویسنده

بیل اسلاوسکی اخیراً درگذشت، اما شرکت میزب، وی همچنان اطمینان حاصل می کند که وب سایت او پس از آفلاین شدن سایت در زم، که پرداخت هاستینگ دیگر پردازش نمی شد، ادامه خواهد داشت.

SiteGround، شرکت میزب،، نوشت در توییتر ما موافق هستیم که وبلاگ برای جامعه سئو ارزش قابل توجهی دارد، به همین دلیل است که این سرویس را دوباره فعال کرده ایم. سایت باید به زودی قابل دسترسی باشد.»

درباره بیل اسلاوسکی اسلاوسکی قبل از اینکه گوگل وجود داشته باشد سئو انجام می داد. هک، او قبل از اینکه سئو نامیده شود سئو انجام می داد. او زم، شروع به کار کرد که همه این موارد آنلاین به سادگی به ،وان بازاریابی اینترنتی و تبلیغ وب شناخته شدند، در سال 1996. او خدمات مشاوره ای را برای کمک به یافتن وب سایت ها به صورت آنلاین، کمک به سهولت استفاده از آنها و افزایش تبدیل و درآمد برای مشتریان ارائه کرد. اسلاوسکی در طول دوران حرفه‌ای خود بر روی انواع سایت‌ها کار می‌کرد – سازمان‌های غیرانتفاعی، Fortune 500، مؤسسات آموزشی، تجارت الکترونیک، خدمات حرفه‌ای، کالاهای مصرفی، B2B و موارد دیگر. اسلاوسکی قبل از حرفه بازاریابی جستجوی خود مدرک دکتری حقوقی دریافت کرد و به مدت 14 سال یک مدیر حقوقی و فنی در دادگاه عالی در دلاور بود. اسلاوسکی در کار،بد، کالیفرنیا زندگی می کرد.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/bill-slawskis-،-the-sea-website-to-live-on-387725

برای بسیاری در صنعت ما، اسلاوسکی احتمالاً به دلیل تحقیق، تجزیه و تحلیل، تفسیر و نوشتن در مورد گوگل و پتنت ها و الگوریتم های مرتبط با جستجو در SEO by the Sea. او وبلاگ SEO by the Sea را در ژوئن 2005 راه اندازی کرد. در مورد SEO by the Sea، اسلاوسکی همه آن را پوشش داد – از ک،یک (PageRank، TrustRank، بازیابی اطلاعات) تا امروز (آموزش ماشین، نمودار دانش، موجودیت ها).

SEO by the Sea. بیل اسلاوسکی هزاران مقاله در مورد خود منتشر کرده است SEO by the Sea این سایت به ،وان معتبرترین منبع در زمینه ثبت اختراعات در مورد نحوه کار موتورهای جستجو در فضا شناخته می شود. در واقع، او مقالات بی‌شماری نوشته است که پتنت‌های جستجوی پیچیده را برای بازاریابان جستجو و سئوکارها برای درک آن‌ها ش،ته است. این سایت برای چندین سال توسط سایر منابع سئو ارجاع داده می شود و در آینده نیز به آن ارجاع خواهد شد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است