هوش مصنوعی مولد به Docs، Gmail در Google Workspace می آید

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از Google Work،e استفاده می‌کنید، احتمالاً می‌خواهید این ابزارها را هنگامی که در دسترس قرار می‌گیرند آزمایش کنید تا ببینید واقعاً چقدر ممکن است برای ایجاد محتوا یا ایمیل‌ها مفید و صرفه‌جویی در زمان باشد. هوش مصنوعی در حال حاضر در Gmail و Google Docs ساخته شده است (به این فکر کنید که جملات را برای شما کامل می‌کنید یا می‌تو،د خلاصه محتوا را تولید کنید)، و این افزوده‌ها به طور بالقوه می‌توانند به شما در صرفه‌جویی در وقت بیشتر در برخی کارهای روزمره‌تر کمک کنند.

ولی. مانند همه چیزهای هوش مصنوعی، می‌خواهید هر آنچه را که Google Docs ارائه می‌دهد بررسی و ویرایش کنید. به همین دلیل است که گوگل خاطرنشان کرد: «هوش مصنوعی جایگزینی برای نبوغ، خلاقیت و هوشمندی افراد واقعی نیست. گاهی اوقات هوش مصنوعی همه چیز را اشتباه می کند.»

جیمیل. گوگل همچنین هوش مصنوعی مولد را به جیمیل می آورد تا به شما در نوشتن و بازنویسی پیش نویس ها کمک کند. گوگل نحوه وارد ، چند یادداشت را مشخص کرد و سپس رسمی ، آی تی.

گوگل هوش مصنوعی مولد را به مجموعه Work،e خود می آورد. با آمدن ابتدا به Gmail و Google Docs، به زودی می‌تو،د یک درخواست را وارد کنید تا Google اولین پیش‌نویس را برای شما ایجاد کند.

علاوه بر رسمی ، گزینه، تصویر پیش‌نمایش گوگل شامل پنج ویژگی دیگر مولد هوش مصنوعی بود – دارای جزئیات – بسیط، کوتاه ،، گلوله زدن، احساس خوش شانسی می کنم (“صدای بازیگوش جدید”) و یک پیش نویس بنویسید.

جیمیل به من کمک کن بنویسم
تو عمیق تر می تو،د اطلاعیه های گوگل را بخو،د اینجا و اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-generative-ai-coming-to-docs-gmail-in-work،e-394250

در اینجا پیش نمایشی از شکل ظاهری آن آمده است:

Google Docs Write Job Description
Vaporware (با نام مستعار، به زودی). این یک گام دیگر در هجوم کند گوگل به سمت هوش مصنوعی است. گوگل فقط این افزودنی های جدید را اعلام کرده است – آنها در واقع هنوز در دسترس نیستند. همانند Bard، گوگل گفت که ویژگی‌های مولد هوش مصنوعی در Work،e فقط برای مجموعه کوچکی از «تست‌کنندگان مورد اعتماد» در دسترس است.

پرونده های گوگل. اکنون به جای اینکه فقط یک صفحه خالی داشته باشید، یک اعلان خواهید دید – کمکم کن بنویسم. در مثالی که گوگل به اشتراک گذاشته است، می تو،د فوراً یک شرح شغل برای یک نماینده فروش منطقه ای ایجاد کنید و سپس یک علامت آبی بزنید. ايجاد كردن دکمه.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است