همه نمایندگی‌ها می‌توانند موجودی خودکار را در نمایه‌های کسب‌وکار Google فهرست کنند

برای مدیریت لیست خودروهای خود از طریق جستجوی Google، مراحل زیر را انجام دهید: (1) نام ،ب و کار خود یا «،ب و کار من» را در جستجوی Google جستجو کنید.
(2) روی ویرایش نمایه کلیک کنید و سپس روی لیست خودروها کلیک کنید.

Google اکنون ویژگی موجودی خودرو یا خودکار خود را در نمایه های ،ب و کار Google برای همه نمایندگی های وسایل نقلیه موتوری باز می کند. گوگل در سال 2021 آزمایش لیست خودروها را آغاز کرد و سپس در سال 2022 ویژگی خودروهای فروش را گسترش داد و اکنون برای همه نمایندگی ها باز است.

گوگل به این می گوید لیست وسایل نقلیه و جزئیات بیشتری از جمله “فهرست خودروها در Google به ،ب و کارها اجازه می دهد تا موجودی خودروهای فروش خود را در سطوح مختلف Google، از جمله نمایه های تجاری نمایندگی ها و جستجوی Google، نمایش دهند. کاربران Google می توانند جستجو، فیلتر کنند، و به راحتی درباره وسایل نقلیه برای فروش اطلاعات بیشتری ،ب کنند. مانند در دسترس بودن، قیمت گذاری، و اطلاعات کلیدی در مورد وسایل نقلیه برای فروش، که به طور بالقوه مشتریان را به سمت ،ب و کار شما هدایت می کند.”

در اینجا نحوه عملکرد این جریان از نتایج جستجوی محلی Google تلفن همراه در سال گذشته آمده است:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/auto-inventory-on-google-business-profiles-open-34812.html

ماشین های گوگل

گرگ گیفورد این را پست کرده است اینجا گفت: “هر فروشنده وسایل نقلیه موتوری اکنون می تواند موجودی را در نمایه های تجاری Google خود فهرست کند.” “Google به تازگی ویجت “Cars for Sale” را روی هر چیزی با VIN باز کرده است. تا این هفته، فقط فروشندگان خودرو مستقر در ایالات متحده می توانستند موجودی خود را در نمایه های ،ب و کار Google خود فهرست کنند. اکنون، هر چیزی که دارای شماره شناسایی خودرو باشد واجد شرایط است. این بدان م،است که موتورسیکلت‌ها، اتومبیل‌های RV، ورزش‌های قدرتی و وسایل نقلیه تجاری همگی مجاز هستند.

در حال حاضر برای نمایندگی های مستقر در ایالات متحده قفل شده است، هنوز بین المللی نیست.

نمایه ،ب و کار Google Cars For Sale

برای مدیریت لیست خودروها از طریق حساب نمایه ،ب و کار خود، مراحل زیر را انجام دهید:

(1) به حساب نمایه ،ب و کار وب خود در business.google.com/locations دسترسی داشته باشید.
(2) مشاهده نمایه خود را برای ،ب و کاری که می خواهید تنظیمات آن را تغییر دهید را انتخاب کنید.
(3) روی ویرایش نمایه کلیک کنید و سپس روی لیست خودروها کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است