هایلایتر بهتر و پشتیبانی از زبان پرتغالی • Yoast

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-march-14-2023/

امروز، ما Yoast SEO 20.3 را در دسترس جهان قرار می دهیم. این نسخه با فهرست طول، از پیشرفت‌ها، رفع اشکال‌ها و سایر پیشرفت‌ها ارائه می‌شود که برای کمک به شما در بهبود تجربه سئو طراحی شده‌اند.

برجسته سازی بهبود یافته در تجزیه و تحلیل

ارزیابی صوتی غیرفعال Yoast SEO به شما کمک می کند محتوای واضح تر و مختصرتری ایجاد کنید. صدای منفعل می تواند جملات را ضعیف کند. این می تواند درک آنها را سخت تر کند، بنابراین این ارزیابی متن شما را برای نمونه هایی از صدای غیرفعال بررسی می کند. با کاهش استفاده از صدای غیرفعال در نوشتار خود، می تو،د کیفیت کلی و خوانایی محتوای خود را بهبود بخشید. ارزیابی به چندین زبان موجود است.

ارزیابی کلمات انتقالی در Yoast SEO به بهبود انسجام و خوانایی نوشتار شما کمک می کند. کلمات انتقالی برای اتصال ایده ها و کمک به خوانندگان برای درک جریان محتوای شما ضروری هستند. با تجزیه و تحلیل متن شما برای استفاده از کلمات انتقالی، ارزیابی می تواند پیشرفت هایی را در نوشتار شما نشان دهد. مواردی را که می‌توان کلمات انتقالی اضافه یا جایگزین کرد را برجسته می‌کنیم.

ما پیشرفت‌های مهمی در ارزیابی‌های پرتغالی‌مان در انتشار انجام داده‌ایم، مانند ارزیابی‌های صدای منفعل و کلمات انتقالی.

در Yoast SEO 20.2، ما این دو ارزیابی را برای زبان پرتغالی بهبود بخشیده ایم. ارزیابی صدای غیرفعال اکنون تشخیص بهتری از مشارکت دارد. به‌علاوه، به لطف کمک‌های ما، کلمات انتقالی جدیدی را به ارزیابی کلمات انتقالی اضافه کرده‌ایم ماتیاس ریبیرو.

رفع اشکال و بهبود

در مورد رفع اشکال، ما در این نسخه به چندین مشکل پرداخته ایم. به ،وان مثال، کدهای کوتاه در ویرایشگر Block دیگر به ،وان کلمات در تجزیه و تحلیل محتوا تلقی نمی شوند. به‌علاوه، ویرایش متن در ویرایشگر ک،یک در حالی که ویژگی برجسته‌سازی فعال است، دیگر متن را غیرمتمرکز نمی‌کند و تگ‌های خود بسته می‌شوند. </br> اکنون هنگام تجزیه و تحلیل محتوا حذف خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین به‌روزرس،‌های این نسخه، ویژگی برجسته‌سازی بهبود یافته است. Yoast SEO به شما کمک می کند تا با برجسته ، قطعات در متن خود، به سرعت مکان هایی را که باید ویرایش های خود را انجام دهید تا خوانایی محتوای خود را بهبود بخشید، پیدا کنید.

در این نسخه، ما هایلایتر را بهتر کرده ایم. اکنون می‌تو،م محتوا را در زیرنویس‌های بلوک‌های صوتی، جاسازی، گا،ی، تصویر، ج، و ویدیو در وردپرس برجسته کنیم. همچنین می‌تو،د از آن برای برجسته ، محتوا در بلوک‌های سؤالات متداول و نحوه انجام سئو Yoast استفاده کنید.

Yoast SEO اکنون می تواند عبارات کلیدی شما را در بلوک های سؤالات متداول و نحوه انجام ما برجسته کند

پیشرفت های زبان پرتغالی

Yoast SEO Premium نیز این بار یک دور از پیشرفت ها را دریافت می کند. برای یکی، پیوندهای موجود در مدیر تغییر مسیر را قابل کلیک ، کرده ایم. اکنون بررسی اینکه آیا اینها به درستی کار می کنند آسان تر است. مدیر تغییر مسیر در Yoast SEO Premium یک ابزار ارزشمند برای اطمینان از این است که بازدیدکنندگان وب سایت شما همیشه آنچه را که نیاز دارند پیدا می کنند. این به جلوگیری از خطاهای 404 و حفظ یک وب سایت با ساختار خوب کمک می کند، رتبه بندی موتورهای جستجو و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

به روز رس، به Yoast SEO 20.3

بهبودهای دیگر در این نسخه شامل اجتناب از هشدارهای PHP به دلیل نوع متغیر اشتباه است. همچنین، نشان بتا را برای ارزیابی زبان فراگیر حذف کردیم.

مدیر تغییر مسیر Yoast SEO Premium

در Yoast، ما همیشه سخت کار می کنیم تا خط پلاگین های SEO خود را بهبود بخشیم. هر نسخه بهبودها و پیشرفت هایی را به همراه دارد که مدیریت سایت شما یا بهبود سئوی آن را آسان تر می کند. Yoast SEO 20.3 فهرستی طول، از اصلاحات و بهبودها دارد، از برجسته ، محتوا تا پشتیب، پیشرفته از زبان پرتغالی.

ادوین تونن

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است