نکته برنامه نویسی: Offline For Passover 5783

برای همه ،، که تعطیلات را جشن می گیرند – یک تعطیلات خوب داشته باشید و من شنبه شب فوق العاده دیر برمی گردم تا همه چیز را بررسی کنم و هر،مه را حذف کنم.

همچنین ویدیو از قبل ضبط شده و از قبل برنامه ریزی شده است.

این یک یادداشت برنامه نویسی است که من از چهارشنبه شب 5 آوریل تا شنبه شب 8 آوریل در روزهای پنجشنبه و جمعه (همچنین شنبه) عید فصح کاملاً آفلاین خواهم بود. هر داستان و ویدیویی که در اینجا منتشر شود برنامه ریزی شده، از قبل نوشته می شود و به صورت زنده پست نمی شود. همچنین چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده برای روزهای آ، عید فصح آفلاین خواهم بود.

من کاملاً آفلاین خواهم بود، بنابراین هرگونه پست رسانه اجتماعی، توییت، یا هر چیزی که از این سایت یا کانال های اجتماعی من می آید از قبل برنامه ریزی شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این تعطیلات، بررسی کنید ویکیپدیا.

و بله، این همان Midjourney است که تصویری از روبات‌هایی می‌سازد که دور یک میز گرد نشسته‌اند و در حال خوردن ماتزا هستند.


منبع: https://www.seroundtable.com/programming-note-offline-for-p،over-5783-35154.html

به راحتی می تو،د بایگ، ها را بررسی کنید یا ویدیوهای هفتگی را دنبال کنید، وبلاگ های جستجوی جدید را بررسی کنید یا فقط ع، های جستجو را مرور کنید. اوه، و اگر کاری ندارید، با خیال راحت انجام دهید اشتراک در به کانال یوتیوب من

ربات میز گرد غذاهای ماتزا

در آن روزها نمی‌توانم به نظرات پاسخ دهم، هر،مه‌ها را حذف کنم یا داستان‌هایی را بشکنم. وقتی دوباره آنلاین شدم پیگیری می کنم. همچنین، من راهی برای برنامه‌ریزی پست‌ها در Mastodon، LinkedIn یا صفحه شخصی‌ام در فیس بوک ندارم، بنابراین تا دو روز آینده خالی خواهند بود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است