نوسانات گوگل، مردم همچنین از Drop می پرسند، پرس و جوهای پنهان کنسول جستجو، ویژگی های تبلیغات گوگل و بسیاری موارد دیگر

در 10 ژوئیه نوسانات بیشتری از جستجوی Google داشتیم. گوگل نیمی از افراد را نیز کادرهایی را در نتایج جستجو نشان می دهد. کنسول جستجوی گوگل بسیاری از پرس و جوها را ناشناس می کند، بنابراین خیلی نادر نیست. کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی ویدیو را به آرامی منتشر می کند. کنسول جستجوی گوگل در گزارش عملکرد ویدیوهای دسکتاپ باگ دارد. جستجوی Google در حال آزمایش طرح‌بندی کارت‌های غنی جدید برای افراد مشهور و آب‌وهوای جدید و نقشه ماشین‌ها در تلفن همراه است. گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی رتبه برتر است. گوگل در حال آزمایش تصاویر بزرگتر در تبلیغات جستجو است. Google یک بخش Discover مبتنی بر مقصد با قالب داستان دارد. بینگ در حال آزمایش “با پاسخ کارشناسان بینگ” است. جستجوی تصویر Bing دارای کادر “فروشگاه برای” است. کمپین‌های Google Ads Performance Max دارای ویژگی‌های زیادی هستند. ،نده وب تلفن همراه Google AdsBot یک عامل کاربر جدید دریافت می کند. برنامه «Google برای ،ب و کار من» دیگر در دسترس نیست. نمایه‌های ،ب‌وکار Google برای روشن یا خاموش ، آدرس شما در جستجوی Google یا Maps، یک کلید روشن اضافه کرد. مدیر نمایه ،ب و کار Google یک اشکال دارد که جزئیات را پنهان می کند. Google Posts اکنون پس از 6 ماه منقضی می شود. Google Analytics 4 اکنون از معیارها و ابعاد بیشتری پشتیب، می کند. گوگل در پاد،ت Search Off The Record با من مصاحبه کرد، جالب بود. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-07-15-2022-33760.html

حامی: Wix کارهای جالب زیادی برای سئو انجام داده است. حتماً بررسی کنید که آنها چه کار کرده اند.

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است