نوسانات رتبه بندی گوگل، فیلتر دیدگاه ها، نمایه های تجاری SGE، Bard With Lens، Bing Chat Visual و موارد دیگر

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-06-16-2023-35567.html

حامی: Wix – دارای یک داشبورد بازاریابی جدید است که دریافت تمام داده های شما را بسیار آسان می کند، حتما آن را بررسی کنید.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

این هفته، یکی دیگر از به‌روزرس،‌های بسیار داغ و تأیید نشده رتبه‌بندی جستجوی Google در اواسط هفته داشتیم. گوگل سرانجام فیلتر دیدگاه ها را در نتایج جستجوی تلفن همراه ایالات متحده راه اندازی کرد. Google Experience Generative Search خود را به‌روزرس، کرد تا از داده‌های نظرات و ع،‌ها در نمایه‌های تجاری Google استفاده کند. اکنون گوگل به شما امکان می دهد تا لباس را به صورت مجازی امتحان کنید. Google Bard از Google Lens پشتیب، می کند و Google Lens می تواند شرایط پوست را تشخیص دهد. بینگ چت اکنون از جستجوی صوتی در دسکتاپ پشتیب، می کند. بینگ چت همچنین در حال آزمایش ویژگی های جستجوی بصری است. گوگل فرم جدیدی با کیفیت جستجو را برای گزارش هر،مه و موارد دیگر راه اندازی کرد. کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی خود را بهبود بخشید. اکنون ممکن است گزارش ،ده‌پاشی کنسول جستجوی Google خطاهای بیشتری را نشان دهد. بنیانگذاران Conch House داستان خود را از نحوه ارسال هر،مه به گوگل و درآمد نزدیک به یک میلیون دلار گفتند. گوگل ادز طرح جدیدی را در کنسول تبلیغاتی راه اندازی کرد. Google AdSense اکنون بالا،ه با Google Analytics 4 ادغام می شود. Google Merchant Center در حال آزمایش دکمه های پرداخت جدید است. Google Merchant Center به‌روزرس،‌های مشخصات داده‌های محصول خود را برای سال 2023 منتشر کرد. Google Ads مطابقت گسترده کلمات کلیدی تست تنظیم کمپین، انواع تطابق را حذف می‌کند. Google Maps برای iOS اکنون یک برگه ،ب و کار دارد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است