نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل، پینگ کردن نقشه سایت گوگل، پوشش شاخص بینگ، هوش مصنوعی، جستجو، محلی و PPC

این هفته در جستجو، یک هفته دیگر از نوسانات شدید رتبه بندی جستجوی گوگل بدون به روز رس، رتبه بندی جستجوی گوگل تایید شده داشتیم. گوگل اعلام کرد که در اوا، سال جاری نقاط پای، پینگ را برای نقشه سایت گوگل حذف خواهد کرد. برخی گزارش پوشش شاخص جدید را در ابزار وب مستر بینگ مشاهده می کنند. گوگل گفت که تعداد کلمات یک چیز سئو نیست. گوگل گفت که صفحات اصلی وب سایت جدید باید ایند، شوند. ویژگی جستجوی اختصاصی Perspectives ممکن است در حال گسترش باشد. گوگل در حال آزمایش تصاویر محصول بزرگتر در نتایج جستجو و آزمایش تصاویر بزرگتر در تبلیغات گوگل است. گوگل در حال آزمایش است که نمودارهای قیمت محصول را طی سه ماه نشان می دهد. بینگ با تطبیق قیمت، راهنمای ،ید و خلاصه بررسی، هوش مصنوعی را به نتایج ،ید خود اضافه کرد. بینگ واکنش های ایموجی را به نتایج جستجوی پانل دانش خود اضافه کرد. بینگ چت توصیه های مالی پیش بینی کننده را اضافه کرد. مایکروسافت می خواهد بینگ چت را در اپل کارپلی و اندروید اتو گوگل انجام دهد. در ماه سپتامبر، گوگل برنامه Buy on Google را در ایالات متحده تعطیل خواهد کرد. پانل های محلی Google دارای یک برگه جدید “توسط مالکان” هستند. باگ Google Ads این هفته باعث بروز مشکلاتی در مشاهده داده‌های اخیر شد. محدودیت‌های نام تجاری Google Ads برای تطابق گسترده در کمپین‌های جستجو و حذف نام تجاری در کمپین‌های Performance Max در حال گسترش هستند. Google Ads ممکن است تبلیغات را برای استفاده از خدمات ردیابی کلیک شخص ثالث تأیید نکند. Google Ads Liaison توضیحی در مورد مناقصه مبتنی بر ارزش ارائه کرد. Microsoft Advertising سیاست های خود را در اول جولای به روز می کند. پشتیب، Google Analytics 4 برای صفحات AMP چند روز قبل از خاموش شدن Universal Analytics فعال می شود و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:

من برنده مسابقه BlueSky را اعلام کردم، اولگا زار بود @SEOSLY.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-06-30-2023-35644.htmlحتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است