نوسانات رتبه بندی الگوریتم جستجوی گوگل در حدود 17 می

SERPstat:

سمروش:

در چند روز گذشته یا بیشتر، شاید از 16 می 2023 تا امروز، 18 مه 2023، من نشانه های قابل توجهی از یک به روز رس، الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده دیگر را می بینم.

فقط یک یادآوری، اخیراً چند به‌روزرس، تأیید نشده داشتیم، یکی در حدود 10 می و دیگری در اوایل ماه می. برخی می گویند که این کاهش یا افزایش رتبه بندی را که از آن به روز رس، های قبلی مشاهده کرده بودند مع، کرد.

سئو چتر

بحث انجمن در WebmasterWorld.


منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-algorithm-ranking-volatility-35414.html

موز،ت:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آیا هیچ کدام از شما متوجه تغییرات بزرگی شده اید، به خصوص تغییر به روز رس، های تایید نشده قبلی در این ماه؟

به‌،وان یک تجارت جه، چندین سال پیش، من تمام سایت‌های خاص کشور و منطقه‌ام را زیر یک سایت چتر ،یب کردم، اما به دلیل تغییر شرایط ،ب‌وکار، فکر فعلی من این است که آنها را به حالت قبلی برگردانم.

رتبه بندی وب پیشرفته:

آیا شخص دیگری این نوع مع، را انجام داده است؟

حتماً در آ، هفته اتفاقی افتاده است. از روز جمعه با بدترین روز شنبه شروع و تا امروز شاهد کاهش قابل توجه ترافیک هستیم. جذب کاربر تقریباً صفر است. عدم تطابق کامل

من همچنین می بینم که چیزها شروع به بازگشت می کنند. دید و ترافیک پس از چند هفته گذشته به سطح عادی بازگشته است.

ابزارها شروع به دریافت نوسانات رتبه بندی گوگل نیز ،د، در اینجا تصاویری از این نمودارها وجود دارد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

انفجار به روز رس، الگوریتم گوگل

با بازگشت به ترافیک عادی، من اولین درخواست مشتری جدید خود را از 5 مه داشته ام! ،ی نمی تواند در گوگل ،ب و کاری بسازد که ترافیک شما را برای نیمی از ماه از بین ببرد. بیایید ببینیم چقدر طول می کشد تا دوباره به سطوح پایین تر برگردیم…

برای سایت جه، من دوشنبه یک روز متوسط ​​قبل از آوریل 2023 داشت که تغییر خوشحال کننده ای ایجاد کرد. سایت هتل ما در بریت،ا 100٪ متوسط ​​بود که برای دوشنبه خوب بود.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

این فقط بخشی از صحبت هاست…

ابزارهای ردیابی گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بیایید با پچ پچ شروع کنیم، که اولین چیزی که دیدم غوغایی بود که از اوا، شب دوشنبه، 15 مه شروع شد، اما در طی چند روز گذشته در WebmasterWorld انجمن ها:

پس از چندین روز سطح ترافیک بسیار کم در ساعت 07:00 صبح امروز صبح به وقت ،ستان، سایت جه، من ناگهان چند صفحه بارگذاری بیشتری داشت و سپس از ساعت 08:00 تا 13:00 بازدید صفحه کاملاً عادی بود و در حال حاضر +122٪ در مقایسه با میانگین جدید من … بدون شک این فقط کشتش

دیروز همه چیز دوباره به الگوی ترافیک قبلی برگشت و همه بخش های سایت من که از عید پاک 40 تا 80 درصد کاهش یافته بودند به سطح قبلی خود بازگشتند. به نظر می‌رسد که صبح در حال برگزاری است، اما ترافیک ایالات متحده و کالیفرنیا به طور کامل بهبود نیافته است. ترافیک از اروپا، بریت،ا و اتحادیه اروپا ،وشان است. این با رتبه بالاتر همزمان است، اما حرکت بزرگی به سمت بالا نیست و مطمئناً به اندازه کافی نیست که باعث این سطح ترافیک بسیار بالاتر شود.

SERPmetrics:

من این نشانه ها را هم از پچ پچ صنعت سئو در سراسر انجمن ها و هم بر اساس ابزارهای ردیابی خودکار می بینم. برخی از آنها کمی دیر متوجه این نوسان شدند، اما من معتقدم که بخش عمده ای از آن از روز سه شنبه، 16 مه آغاز شد و سپس دیروز، چهارشنبه، 17 مه بیشتر مورد توجه قرار گرفت و اکنون ما هنوز هم امروز، 18 می، شاهد آن هستیم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

سئوی شناختی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است