نوسانات جستجوی Google، اشکال فهرست‌بندی اخبار Google، Bard، SGE، نام‌های سایت، پیوند، INP و موارد دیگر


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حمایت شده توسط رنجر رتبه، نرم افزار سئو حرفه ای همه در یک. Rank Ranger یک پلت فرم جامع SEO است که به شما امکان می دهد تجارت خود را با داده ها و تجزیه و تحلیل توسعه دهید. این اطلاعات بینش ارزشمندی را از طریق ردیابی رتبه پیشرفته، از جمله ردیابی فوق‌العاده، گزارش ارگ،ک سهم صوتی، داده‌های ویژگی SERP عملی و ابزارهای تجزیه و تحلیل SERP ارائه می‌دهد.

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!

منبع: https://www.seroundtable.com/video-07-14-2023-35706.html

تعجب، تعجب، ما یک به روز رس، تایید نشده رتبه بندی جستجوی گوگل داشتیم. گوگل تایید کرد که برای هفته‌ها یک باگ فهرست‌بندی Google News دارد و در پایان این هفته آن را برطرف کرد. گزارش نمایه سازی صفحه کنسول جستجوی گوگل، در 2 ژوئن به روز شد و باعث سردرگمی زیادی شد. کنسول جستجوی گوگل فراموش کرده است که به‌روزرس، گزارش نمایه‌سازی صفحه را به ما اطلاع دهد که باعث سردرگمی زیادی شده است. گوگل در آینده نزدیک بهبودهایی را در نام سایت منتشر خواهد کرد. همچنین، اگر گوگل با نام مشکلی دارد، ممکن است نام سایت نشان داده نشود. Google Bard ویژگی های جدیدی را منتشر کرد و آن را در ا،ر مناطق عرضه کرد. به نظر می‌رسد این روزها تجربه تولید جستجوی گوگل کم هیجان‌انگیز نیست. گوگل گفت که توصیه های اصلی سئوی آن در دو دهه گذشته تغییر نکرده است. گوگل راهنمای سئوی خود را برای شرکای پیوند محتوا توضیح داد که باعث ناراحتی بسیاری از سئوکاران خبری شد. Google Search Console اعلان‌هایی را در مورد بخش حیاتی وب اصلی INP ارسال کرد و همچنین باعث سردرگمی شد. گوگل در حال آزمایش یک سوایپ برای اشتراک‌گذاری و ذخیره ویژگی برای قطعه‌ها است. «جستجوی Google» در حال آزمایش اسنیپت‌ها با منوی کشویی برای ترجمه است. بخش کاوش جستجوی Google اکنون می تواند تبلیغات را نشان دهد. Google AdSense می تواند پرداخت ها را از طریق SEPA بپذیرد. Google Universal Analytics 3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها برای بسیاری از ویژگی‌ها است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.