نوسانات الگوریتمی Google، عجیب بودن کنسول جستجو، دستورالعمل های Google Reviews، Google Ads و موارد دیگر

این هفته، گزارش ماهانه وب مستر گوگل را پست کردم، مک، عالی برای پیگیری ماه گذشته در سئو. گلن گیب نمودارهای عجیبی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد چگونه الگوریتم‌های جستجوی مختلف گوگل نمی‌توانند تصمیم خود را در مورد کیفیت در سایت بگیرند. گزارش پرس و جوهای کنسول جستجوی Google در Google Analytics UA3 داده های پرس و جو را ارسال نمی کند. در گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل، اطلاعات مربوط به 21 سپتامبر وجود ندارد. Google همچنین همچنان در حال کار بر روی مسائل مربوط به مهر زم، برای مقالات خبری در جستجوی Google است. Google Multisearch را در کنسول جستجوی گوگل ردیابی نمی کند. جان مو، از گوگل گفت که جستجوی بصری نادر است. گوگل توصیه هایی در مورد اینکه وقتی سایت های کپی از شما بالاتر می روند چه کاری باید انجام دهید. Google دستورالعمل‌های بررسی خود را به‌روزرس، کرد تا از بازبینی‌های منفی دلسردکننده و موارد دیگر جلوگیری کند. نمایه‌های ،ب‌وکار Google برای مدت زیادی در حال تعلیق هستند. Google Business Profiles همچنین با برخی از گزارش‌های Insights افزایش‌های عجیبی دارد. گوگل بخش سلامت و ایمنی را از نمایه های ،ب و کار گوگل حذف کرده است. Google S،pping یک ویژگی جدید چت دارد. Google Ads به زودی خط مشی خدمات مالی خود را در بریت،ا به روز می کند. Google Ads اکنون به شما امکان می دهد یک توصیه را به ،وان آزمایش در صفحه آزمایش ها اعمال کنید. Microsoft Advertising واردات حدا،ر عملکرد، ویژگی‌های جدید حذف داده‌ها، افزودن‌های خودکار خودکار و موارد دیگر را اضافه کرد. Google Ads برنامه API را برای تاریخ‌های انتشار و غروب آفتاب در سال 2023 منتشر کرد. Google Tag خلاصه پوشش ضربه‌ای و تبلیغات جدید Google، Google Analytics و ادغام‌های CMS محبوب را اضافه کرد. همچنین، من امروز و دوشنبه و سه شنبه آینده برای آ،ین مجموعه تعطیلات یهودی آفلاین هستم. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-10-07-2022-34213.html


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است