نمایشگاه اخبار Google به ایالات متحده می آید و برگه دنبال کردن اخبار Google به روز شده است

پایگاه خبری Google

این باعث می شود که اکنون بیش از 22 کشور در سراسر جهان با بیش از 2300 ناشر ثبت نام کرده اند.

ویژگی دنبال ، در برنامه Google News به‌روزرس، شده است، به پایین منتقل شده است و دسترسی به آن آسان‌تر است. ویژگی Follow به زودی به صورت جه، در اندروید در دسترس خواهد بود و سپس در اوا، سال جاری به iOS گسترش خواهد یافت.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Google News S،wcase، که برای اولین بار در آلمان و برزیل در اکتبر 2020 راه اندازی شد، در چند سال گذشته به کشورهای بیشتری گسترش یافته است. اما ایالات متحده یکی از آنها نبود، تا به حال. گوگل گفت که News S،wcase با بیش از 150 نشریه خبری در 39 ایالت به ایالات متحده می آید که ا،ر آنها اخبار محلی و منطقه ای را نمایندگی می کنند.

Google Reader Revenue Manager که چند ماه پیش به تفصیل به آن پرداختیم در حال به دست آوردن یک ویژگی نظرسنجی جدید است. گوگل گفت این “به ناشران کمک می کند تا از خوانندگان خود سوالاتی بپرسند تا مشخصات جمعیتی و علایق خود را بهتر درک کنند تا بتوانند محتوا و تبلیغات مرتبط تری ارائه دهند.”

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-news-s،wcase-us-follow-tab-35523.html

این چیزی است که به نظر می رسد (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

گوگل اعلام کرد چند به‌روزرس، مرتبط با اخبار، از جمله اینکه Google News S،wcase بالا،ه به ناشران اخبار ایالات متحده می‌آید، یک برگه دنبال‌، به‌روز در برنامه Google News، و ویژگی‌های نظرسنجی در Google Reader Revenue Manager.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است