نشان فروشگاه با کیفیت برتر Google جایگزین نشان فروشگاه معتمد شد

بدون تاثیر گوگل گفت این فقط یک تغییر نام و ،وان است و این هیچ تاثیری بر هیچ چیز دیگری نخواهد داشت. گوگل اضافه کرد: «هیچ اقدامی لازم نیست انجام دهید، و به‌روزرس، به هیچ وجه بر معیارهای عملکرد شما تأثیر نخواهد گذاشت».

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات این نشان را نشان می دهد:

نشان فروشگاه با کیفیت برتر Google 1685010023

زنگ میزنه آیا این نشان فروشگاه مورد اعتماد برای شما زنگ می‌زند؟ خب، بله، حدود یک دهه پیش، گوگل یک نشان فروشگاه معتبر رایگان برای بازرگانان نیز داشت. این بیشتر در سمت تبلیغات جستجوی سکه بود، در حالی که این نشان جدید برای لیست محصولات رایگان است.

نحوه ،ب نشان تاجران نشان فروشگاه معتمد را بر اساس عملکردشان در معیارهای مربوط به سایر بازرگانان، از جمله سرعت حمل و نقل، هزینه‌های ارسال و بازگشت، و پنجره‌های بازگشت دریافت می‌کنند. ما بسیاری از این معیارها را در اینجا در پوشش قبلی خود مستند کردیم، اما در اینجا معیار گوگل است سند کمک همچنین.

نشان تعامل را افزایش می دهد. گوگل گفت نشان فروشگاه مورد اعتماد، «بر اساس آزمایش اولیه ما»، کلیک‌های بیشتری را به فهرست‌های بازرگانان می‌آورد، گوگل گفت که «احتمالاً کلیک‌ها را دریافت می‌کنند». گوگل همچنین گفت که شرکت جست‌وجو شاهد ترافیک قوی‌تری برای بازرگانان کمتر شناخته شده است.

چرا ما اهمیت می دهیم. نشان‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا کلیک‌های بیشتری روی فهرست‌های خود ایجاد کنید، بنابراین ارزش آن را دارد که در صورت امکان به دنبال آن باشید و یک نشان دریافت کنید. آیا تغییر جزئی در نام این نشان بر نرخ کلیک تأثیر خواهد گذاشت؟ من شک دارم اما شما باید از این تغییر آگاه باشید.


منبع: https://searchengineland.com/google-top-quality-store-badge-replaced-trusted-store-badge-427557

تاریخچه بیشتر گوگل برای سال‌ها نشان فروشگاه مورد اعتماد را داشت و اکنون تصمیم گرفته است نام آن را کمی تغییر دهد. ما نمی د،م چرا گوگل آن را تغییر نام داد، اگر بخواهیم می تو،م حدس بزنیم. قبلاً درباره کارت امتیازی تجربه ،ید Google گزارش داده بودیم که در آن Google گفت به تاجر، که «تجربه مشتری عالی» را با «افزایش رتبه‌بندی»، «نشان» و «مزایای دیگری که به مشتریان کمک می‌کند ،ب‌وکار شما را پیدا کنند» پاداش می‌دهد. برگه ،ید گوگل در جستجوی گوگل.

گوگل ارسال شده «ما در حال به‌روزرس، نشان «فروشگاه معتمد» هستیم، بنابراین اکنون وقتی رتبه‌بندی عالی را در کارت امتیازی تجربه ،ید خود ،ب می‌کنید، به جای آن نشان «فروشگاه با کیفیت برتر» نوشته می‌شود.»

Google نشان‌هایی را که برخی از تاجران برای فهرست‌های محصولات خود در جستجوی Google نشان می‌دهند به‌روزرس، کرده است تا به جای نشان اصلی «فروشگاه معتمد»، «فروشگاه با کیفیت برتر» را نشان دهند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است