نشان‌های تأیید آزمایش Google Ads

چرا ما اهمیت می دهیم. نشان‌های تأیید اعتبار می‌توانند اعتبار و اعتماد برند را نزد مشتریان بالقوه افزایش دهند. وقتی کاربران نشان آبی را می بینند، می دانند که تبلیغ کننده توسط گوگل تأیید شده است، به این م،ی که تبلیغ کننده شرایط خاصی را برای تبلیغات در پلتفرم برآورده کرده است. این می تواند به کاربران کمک کند تا در کلیک ، بر روی آگهی و احتمال ،ید یا انجام یک اقدام دلخواه دیگر، اطمینان بیشتری داشته باشند.

گوگل در حال آزمایش آی،‌ها و بر،ب‌های نشان آبی روی تبلیغات جستجوی خاص برای تبلیغ‌کنندگ، است که توسط Google Ads تأیید شده‌اند. بر،ب آبی دارای یک دایره آبی با برجستگی ها و یک علامت چک در داخل آن است. این بخشی از برنامه راستی‌آزمایی آگهی‌دهنده گوگل است و به نظر می‌رسد که این شرکت اکنون در حال آزمایش استفاده از علامت‌های آبی کوچک برای تبلیغ‌کنندگان تأیید شده است.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

در طبیعت مشاهده شد. خوشحال بهرو، اولین بار این نشان را در توییتر مشاهده کرد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-testing-verification-badges-394868

جدید در زمین موتورهای جستجو

علاوه بر این، نشان آبی می‌تواند به آگهی کمک کند تا از سایر تبلیغاتی که نشان ندارند متمایز شود و به طور بالقوه منجر به نرخ کلیک و تبدیل بیشتر شود.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است