نرم افزار ردیابی رتبه کلمات کلیدی – مقایسه 6 ابزار

ویژگی های اصلی:

 • پلت فرم ردیابی کلمات کلیدی و ممیزی سایت مبتنی بر وب.
 • امکان ردیابی موقعیت های رتبه بندی سایت شما در گوگل، بینگ، یاهو، یاند، و یوتیوب را فراهم می کند.
 • این ابزار همچنین به شما امکان می دهد رتبه بندی کلمات کلیدی محلی و تلفن همراه را ردیابی کنید.
 • این ابزار نظارت بر رتبه 14 روز آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

طرح های قیمت گذاری: حرفه ای 1199 دلار در سال، گورو 2299 دلار در سال، ،ب و کار 4499 دلار در سال، در صورت پرداخت سالانه.

سابقه ردیابی رتبه در همه برنامه ها به جز Lite در دسترس است. مانند ا،ر ابزارهای نرم افزاری ردیابی رتبه مبتنی بر ابر، Ahrefs به ازای هر کلمه کلیدی در پروژه هزینه دریافت می کند. طرح Lite اجازه می دهد تا 750 کلمه کلیدی را در هر پروژه ردیابی کنید. استاندارد – 2000 کلمه کلیدی، پیشرفته – 5000. و 10000 چک کلمه کلیدی در Enterprise موجود است.

نسخه Enterprise Rank Tracker برای گزارش دادن به مشتریان SEO عالی است زیرا دارای ویژگی white-label برای اضافه ، نام و لوگوی شرکت شما به گزارشات شما است.

2. منگول

جستجوگر رتبه آن دارای داشبورد کلمات کلیدی منظمی است تا به شما کمک کند به راحتی بفهمید در نتایج جستجو چه می‌گذرد.

ویژگی های اصلی:

 • این افزونه در ،یب با Yoast SEO استفاده می شود.
 • حدا،ر 5 عبارات کلیدی ردیابی در هر پست.
 • روند رتبه بندی کلمات کلیدی در طول زمان.

اهرفس یک پلت فرم محبوب سئو و بازاریابی است که به شما امکان می دهد وب سایت ها، کلمات کلیدی تحقیق، تجزیه و تحلیل بک لینک ها و غیره را بررسی کنید. ابزار ردیاب رتبه در Ahrefs یک داشبورد بسیار جمع و جور ارائه می دهد که در آن می تو،د تمام روندهای خود را در رتبه بندی کلمات کلیدی در یک نگاه درک کنید.

طرح های قیمت گذاری: نسخه رایگان یا حرفه ای 149 دلار در سال، سازم، 349 دلار در سال، صورتحساب سالانه.

جدید در زمین موتورهای جستجو

امیدواریم این لیست مقایسه ای از ابزارهای ردیابی رتبه به شما کمک کند تا بفهمید چه نرم افزاری برای وظایف خود نیاز دارید. اگر در ردیابی رتبه جدید هستید، ما را بخو،د راهنمای دقیق در مورد نحوه ردیابی نتایج SEO و چه معیارهای مهمی را در نظر بگیرید.طرح های قیمت گذاری: Essential، Business و Pro، صورتحساب ماهانه و سالانه در دسترس است.

ابزار Rank Tracker Ahrefs تعداد نامحدودی از پروژه های تایید شده را امکان پذیر می کند. اما محدودیت‌هایی برای ردیابی دامنه‌های تایید نشده وجود دارد که در ارزان‌ترین طرح از پنج دامنه شروع می‌شود.

5. سمروش

رتبه بندی SE یک پلت فرم مبتنی بر ابر برای متخصصان سئو و بازاریابی آنلاین است.

نسخه رایگان افزونه ردیابی رتبه Wincher به یک کلمه کلیدی در هر پنج پست محدود شده است، فقط برای اینکه کمی طعم بررسی رتبه را به شما نشان دهد. نسخه پولی امکان بررسی موقعیت های رتبه بندی ارگ،ک تا 10000 کلمه کلیدی را با پنج عبارت کلیدی در هر پست در صورت استفاده در ،یب با Yoast SEO پرداخت می کند.

SEO PowerSuite یک جعبه ابزار SEO یک مرحله ای است که عملکرد سطح حرفه ای را با حداقل هزینه ها ،یب می کند و سئو در مقیاس کامل را برای مشاغل با هر اندازه ای مقرون به صرفه می کند. این جعبه ابزار به مدیران وب‌سایت‌ها، بازاریابان و سئوکاران حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا کمپین‌های سئوی کامل چرخه را اجرا کنند و رتبه‌بندی، ترافیک و فروش را افزایش دهند. این جعبه ابزار همیشه در صدر آ،ین روندهای جستجو با پیشرفت های مستمر و به روز رس، ویژگی ها، از جمله تاریخچه SERP اخیرا اضافه شده، ،یدن سایت رندر شده و تجزیه و تحلیل بک لینک عمیق است. از سال 2005، بیش از 2 میلیون کاربر تجارت خود را به صورت آنلاین با SEO PowerSuite توسعه داده اند. SEO PowerSuite برای دانلود رایگان در وب سایت رسمی موجود است.


منبع: https://searchengineland.com/keyword-rank-tracking-software-6-tools-compared-387503

دقت و حجم داده‌های کلیدواژه، آن را به یک رقیب من، برای ابزارهای پیشرو در بررسی رتبه‌بندی، مانند Semrush یا Ahrefs تبدیل می‌کند. در همین حال، Rank Tracker برای مشاغل کوچک مقرون به صرفه است. همچنین در مورد آژانس های سئو بزرگ مقرون به صرفه است.

سمروش یک راه حل همه کاره مبتنی بر وب برای گردش کار کامل سئو و بازاریابی است. به دلیل قیمت گر، که دارد، بیشتر برای آژانس های سئو بزرگ من، است.

درباره نویسنده

محدودیت طرح حرفه ای 500 کلمه کلیدی برای ردیابی همزمان در هر پروژه است، 1500 برای Guru و 5000 برای Business (با پیشرفت رتبه بندی کلمات کلیدی که روزانه به روز می شود). تعداد پروژه ها به ترتیب 5، 15 و 40 پروژه می باشد. همچنین محدودیت‌هایی برای تعداد به‌روزرس،‌های معیارهای کلیدواژه در ماه وجود دارد.

6. پلاگین Wincher

ردیاب رتبه از SEO PowerSuite شما را قادر می سازد موقعیت های کلمات کلیدی را ردیابی کنید، SERP ها را تجزیه و تحلیل کنید، کلمات کلیدی را تحقیق کنید، رقبا را بررسی کنید و برای کمپین های SEO و PPC ،ن بزنید.

ویژگی های اصلی:

 • بینش ترافیک ارگ،ک با انواع داده ها: تعداد کلمات کلیدی رتبه بندی، نوسانات ترافیک در 12 ماه گذشته و هزینه ترافیک.
 • روندهای ترافیک مارک دار در مقابل غیر مارک، کلمات کلیدی ارگ،ک برتر.
 • نمودار روند کلمات کلیدی ارگ،ک نشان می دهد که در طول تاریخ چه تعداد از کلیدواژه ها وارد بین 3 تا 10 و حدا،ر 100 کلمه کلیدی شده اند.
 • طرح رایگان با محدودیت 10 درخواست در روز در دسترس است.
 • 7 روز آزمایشی رایگان.

نرم افزار ردیاب رتبه قابل اعتماد برای توسعه یک استراتژی سئو موفق بسیار مهم است. جدا از ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی، ابزارهای سئو ویژگی های تحقیق کلمات کلیدی و معیارهای مفید سئو را در اختیار شما قرار می دهند که به شما امکان می دهد موثرترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

طرح های قیمت گذاری: Lite 990 دلار در سال، استاندارد 1990 دلار در سال، پیشرفته 3990 دلار در سال، سازم، 9990 دلار در سال در صورت پرداخت سالانه. صورتحساب ماهانه در دسترس است.

برنامه‌های قیمت‌گذاری Mangool با محدودیت‌های تعداد جستجوی کلمات کلیدی در 24 ساعت متفاوت است. طرح پایه تا 100 جستجو، 500 جستجو در طرح Premium و 1200 جستجو در طرح آژانس مجاز است. تعداد کلمات کلیدی ردیابی شده نیز به ترتیب از 200 تا 700 و 1500 متغیر است.

طرح های قیمت گذاری: پایه 358.80 دلار، حق بیمه 478.80 دلار، آژانس 958.80 دلار در صورت صورت‌حساب سالانه، صورت‌حساب ماهانه در دسترس است.

ویژگی های اصلی:

 • تعداد نامحدودی از کلمات کلیدی و پروژه ها.
 • ردیابی رتبه محلی: این نرم افزار از بیش از 500 موتور جستجو در همه مکان های ممکن، از جمله Ya،o، Bing، Baidu، Naver و غیره پشتیب، می کند.
 • ردیابی رتبه تلفن همراه جداگانه.
 • بررسی های خودکار رتبه بندی برای نظارت منظم بر موقعیت های کلمات کلیدی شما.
 • هشدارهای سفارشی و موقعیت کلمات کلیدی مستقیماً به صندوق‌های ایمیل شما یا مشتریانتان گزارش می‌شود.
 • تجزیه و تحلیل ویژگی SERP: ابزار اگر هر یک از صفحات شما در قطعه های برجسته، سؤالات متداول، افراد همچنین می پرسند، تصاویر و ویدیوهای ویژه و غیره نشان داده شده است را ردیابی می کند.
 • 24 تکنیک تحقیق کلمه کلیدی: علاوه بر پایگاه داده کلمات کلیدی خود، Rank Tracker شامل پیشنهادات گوگل و یوتیوب، جستجوهای مرتبط، ابزار تکمیل خودکار آمازون، شکاف کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل TF-IDF و غیره است.
 • ادغام با گوگل آنالیتی،، کنسول جستجوی گوگل و برنامه ریز کلمات کلیدی.

ویژگی های اصلی:

 • نرم افزار Mangools امتیاز شاخص عملکرد اختصاصی را برای نشان دادن موفقیت شما در رتبه بندی مح،ه می کند.
 • تابلوی جریان موقعیت کلیدواژه تعداد کلمات کلیدی را نشان می دهد که در سرتاسر SERP به سمت بالا یا پایین حرکت کرده اند. یک داشبورد جمع و جور توزیع برای موقعیت های کلیدواژه شما وجود دارد.
 • SERPWatcher عملکرد رتبه بندی کلمات کلیدی شما را نشان می دهد که بر اساس کشور هدف و نوع دستگاه کاربر تعریف شده است.
 • SERPСhecker رتبه‌بندی‌ها را در صفحه نتایج جستجو و کیفیت آن‌ها (اقتدار صفحه و بک لینک‌ها) را بررسی می‌کند. چک کننده رتبه همچنین یک ع، فوری از SERP ارائه می دهد.
 • ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی در Mangools عبارتند از پرس و جوهای مرتبط، تکمیل خودکار و سوالات مرتبط.
 • به اشتراک گذاری آسان گزارش های SEO در رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما.

نسخه رایگان Rank Tracker بسیار سخاوتمندانه است. این امکان بررسی تعداد نامحدودی از کلمات کلیدی و وب سایت ها را فراهم می کند. می تو،د رتبه های خود را با یک رقیب مقایسه کنید. علاوه بر این، می تو،د هر تعداد کلمه کلیدی که می خواهید تحقیق کنید.

منگول ها نرم افزاری مبتنی بر وب است که ابزارهای مختلفی را برای ردیابی نتایج جستجو ارائه می دهد. با استفاده از این ابزار می‌تو،د به سرعت بر برندگان و بازندگان برتر در SERP نظارت کنید.

بررسی رتبه به روشی م،ادار

مشابه سایر ابزارهای قدرتمند ردیابی رتبه، Semrush رتبه بندی موتورهای جستجو را در کشورها و زبان های مختلف دنبال می کند. با این حال، این ویژگی‌ها و همچنین نگهداری داده‌های تاریخی، فقط با برنامه‌های Guru و Business در دسترس هستند.

طرح های قیمت گذاری: شروع 288 دلار در سال، ،ب و کار 588 دلار در سال، سازم، 2388 دلار در سال، در صورت پرداخت سالانه. صورتحساب ماهانه نیز موجود است (قیمت به دلار آمریکا تقریبی است زیرا پرداخت به یورو انجام می شود).

همچنین یک گزینه پرداخت در صورت تمایل برای دریافت ورودی کلمات کلیدی اضافی با قیمت 50 دلار به ازای هر 500 کلمه کلیدی وجود دارد. برای هزینه‌های اضافی، می‌تو،د چک‌های روزانه موقعیت‌های کلیدواژه خود را دریافت کنید.

با نسخه حرفه ای، Rank Tracker به شما امکان می دهد تاریخچه SERP را ثبت کنید و رتبه بندی را برای حدا،ر پنج رقیب دنبال کنید. علاوه بر این، امکان زمان‌بندی بررسی موقعیت کلمات کلیدی را فراهم می‌کند.

با وجود این همه ابزار ردیابی رتبه در بازار، چگونه می‌د،د کدام یک برای شما من،‌تر است؟ این فهرست شامل برخی از ابزارهای محبوب ردیابی رتبه است که نشان می دهد چه محدوده وظایفی را بر اساس مدل های مختلف قیمت گذاری ارائه می دهند.

1. ردیاب رتبه توسط SEO PowerSuite

ویژگی های اصلی:

 • نرم افزار سئوی مبتنی بر وب همه در یک.
 • ردیاب رتبه Ahrefs به شما امکان می دهد کلمات کلیدی ترافیک برتر و SERP را با جزئیات، با هر نتیجه همراه با معیارهای مهم مشاهده کنید.
 • ویژگی‌های SERP در کنار هر نتیجه ظاهر می‌شوند و می‌تو،د هر سه نتیجه رتبه‌بندی را در بسته محلی باز کنید و ببینید.
 • بر،ب های فیلتر به شما امکان می دهند داده های مورد نیاز خود را به سرعت فیلتر کنید.
 • معیار شناخته شده Ahrefs، رتبه دامنه (DR) است، امتیازی که اعتبار یک دامنه را بر اساس نمایه بک لینک آن نشان می دهد.
 • در هر طرحی، به‌روزرس،‌های هفتگی در مورد پیشرفت رتبه‌بندی خود دریافت خواهید کرد.

این ابزار SEO یک آزمایش رایگان نسبتاً محدود ارائه می دهد.

3. رتبه بندی SE

ارزانترین نسخه Essential است، با بررسی هفتگی 250 کلیدواژه ردیابی شده. اگر سالانه صورتحساب شود 225 دلار هزینه خواهد داشت. پیشرفته ترین طرح ،ب و کار با چک های روزانه برای حداقل 2500 کلمه کلیدی در صورت پرداخت سالانه حدود 1800 دلار هزینه خواهد داشت.

4. احرف

طرح قیمت گذاری ردیاب رتبه آنلاین SE بر اساس دفعات بررسی های رتبه بندی شما است: بسته به اینکه چک ها را روزانه، هر سه روز یا هفتگی انجام می دهید. علاوه بر این، محدودیت 5 موتور جستجو یا مکان برای هر کلمه کلیدی وجود دارد.

علاقه مندان به وردپرس قدرت وردپرس را می دانند Yoast SEO افزونه اکنون آنها می توانند حتی بیشتر با ادغام Wincher برای ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی داشته باشند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است