نحوه صحیح تنظیم، خواندن و استفاده از Google Analytics 4


از اول جولای، غروب رسمی یونیورسال آنالیتی، (UA) در راه است – اما آیا آماده‌اید؟

آیا ،ب و کار شما تغییر به Google Analytics 4 (GA4) را آغاز کرده است؟

با ورود GA4 طیفی از معیارهای داده جدید، گزارش گیری قدرتمندتر و ویژگی های هوش پیش بینی کننده وجود دارد که می خواهید از آنها نهایت استفاده را ببرید.

با وبینار آینده ما آشنا شوید که در آن به نحوه پیمایش در رابط کاربری جدید GA4 می پردازیم تا بتو،د مطمئن شوید که ،ب و کارتان راه اندازی شده و آماده راه اندازی است.

Drew Blumenthal، بنیانگذار و مدیر عامل Di،al Drew SEM، به شما نشان می دهد که چگونه از پیشنهادات جدید هیجان انگیز GA4 حدا،ر استفاده را ببرید و از آنها برای افزایش عملکرد وب خود استفاده کنید.

همچنین می‌آموزید که چگونه مطمئن شوید که تبدیل‌ها را برای GA4 تنظیم کرده‌اید، به Google Ads وارد کرده‌اید و اطلاعات جمعیتی را روشن کرده‌اید.

در این جلسه زنده، نحوه انتقال موفقیت آمیز به GA4 را به روش های زیر کشف کنید:

  • مرحله 2: نحوه خواندن گزارش های GA4 را بیاموزید. هنگام تغییر به Google Analytics 4، برای درک کامل گزارش های جدید، کمی منحنی یادگیری لازم است. برای نگاهی دقیق به نحوه تفسیر گزارش ها در GA4، در وبینار ثبت نام کنید.
  • مرحله 3: تجزیه و تحلیل و استفاده از داده ها در GA4. بنابراین، شما داده های لازم را در GA4 جمع آوری کرده اید – حالا چه؟ در این وبینار، ما شما را از طریق بهترین راه‌ها برای اعمال این اطلاعات برای ارتقاء استراتژی خود و حرکت رو به جلو راهنمایی می‌کنیم.

تغییر می تواند سخت باشد، اما با عقب افتادن، آن را برای خود سخت تر نکنید.

اگر می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید و انتقال خود را تا حد امکان روان انجام دهید، باید نکات و ویژگی‌های جدید GA4 را یاد بگیرید.

آیا آماده‌اید درک بهتری از نحوه عملکرد Google Analytics 4 و نحوه سود ،ب‌وکارتان به دست آورید؟

اطلاعاتی را که در این جلسه به اشتراک می گذاریم از دست ندهید – همین حالا ثبت نام کنید!

نمی تو،د وبینار زنده را انجام دهید؟ به هر حال ثبت نام کنید، و ما یک فایل ضبط شده را پس از رویداد برای شما ارسال خواهیم کرد.
منبع: https://www.searchenginejournal.com/setup-google-،ytics-4-webinar/489800/

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است