نحوه انجام بازاریابی محتوای B2B به روش صحیح (با 5 مثال)

شما فقط باید آن را به روش صحیح انجام دهید.

بسیاری از ،ب و کارها ابتدا با فکر ، به خودشان با بازاریابی محتوا شروع می کنند. چه چیزی می توانند به اشتراک بگذارند؟ آنها بر اساس آنچه برای آنها مهم است و آنچه می دانند، طوفان فکری می کنند.

به ،وان مثال، این وبلاگ در چگونه به صورت مش، بنویسیم با متخصصان و دانش آموزان، مخاطبان هدف Grammarly صحبت می کند. این موضوعی است که آنها واقعاً با آن دست و پنجه نرم می کنند، به خصوص در دنیای کار از راه دور و جلسات زوم.

مرتکب شدن.

HubS، به دلایل زیادی غول صنعت خود است، اما یکی از مهمترین آنها بازاریابی محتوای آن است.

خیر. زیرا اگر ،ی از آن اطلاعی نداشته باشد، آن وبلاگ ترافیک صفر خواهد داشت. و محتوای با ترافیک صفر بی ارزش است.

این نمونه بارز فروش در مقابل کمک در محتوا است – یک نه بزرگ.

بازاریابی محتوای دیجیتال حداقل 10 سال است که وجود داشته است، اما برخی از ،ب و کارها هنوز اشتباهات ابتدایی مرتکب می شوند که پتانسیل آنها را برای نتایج از بین می برد.

برای دیدن ،یبی برنده از محتوا + سئو، نگاه کنید زاپیر.

اگر انتظار دارید بازاریابی محتوای شما به رشد ،ب و کار شما در طول زمان کمک کند، به چیزی بیش از شانس نیاز دارید. شما به یک برنامه عمل نیاز دارید. شما باید از جایی که نیازهای کاربران را پیش بینی و برآورده می کند محتوا ایجاد کنید.

این مایه شرمساری است زیرا ا،ر بازاریابان محتوا (71%) به شما می گوید که محتوا فقط تبدیل شده است بیشتر در طول زمان مهم است.

اهمیت بازاریابی محتوای B2B

این همچنین به این م،ی است که تلاش برای انجام یکی بدون دیگری، درخواست ش،ت است.

برای اینکه در بلندمدت موثر باشد، بازاریابی محتوا نمی تواند واکنشی یا موردی باشد. در عوض، باید فعال و استراتژیک باشد.

توجه داشته باشید که این نیز یک به روز رس، کامل است. آنها از سال 2014 هر سال نظرسنجی را دوباره ارسال کرده اند، پاسخ ها را جمع آوری و جمع آوری کرده اند و آنها را برای بینش تجزیه و تحلیل کرده اند. سپس پست را بازنویسی کرده و گرافیک را به روز می کنند. حالا که سازگار است.

برنده شدن در بهینه سازی: Zapier

زاپیر

Grammarly همچنین محتوایی را برای پاسخ به سؤالات رایج دستور زب، که افراد جستجو می‌کنند، ایجاد می‌کند، مانند «زمان استفاده در مقابل بیشتر از» یا «زمان استفاده از چه ،ی در مقابل چه ،ی». Grammarly از نظر ظاهری بر آنچه که مخاطب هدف خود از محتوای خود نیاز دارد و می خواهد متمرکز است.

مسائل سازگاری: Orbit Media

رسانه مداری

Grammarly مخاطبان خود را می شناسد و موضوعات وبلاگی را ایجاد می کند که با سؤالاتی که در Google می پرسند مطابقت داشته باشد.

اما این بیشتر به شانس بستگی دارد. و دوام نخواهد داشت زیرا برنامه‌ای ندارید که محتوای شما را از نظر کیفیت، فرکانس، ظاهر/حس و تأثیر ثابت نگه دارد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


روش صحیح انجام بازاریابی محتوای B2B: 5 مثال

شما فکر می کنید “آخه” روی «X» کلیک می‌کنید.

دلیلش این است که محتوای عالی که یک هفته پیش، یک ماه پیش و یک سال پیش منتشر کردید، مدت‌ها پس از تاریخ انتشار اولیه، همچنان ترافیک و سرنخ‌ها را به همراه خواهد داشت. تا زم، که استراتژیک باشید، بازاریابی محتوای B2B شما پایدار خواهد بود.

یکی از مشکلات عمده ای که می تو،د با بازاریابی محتوای B2B انجام دهید این است که خیلی زود تسلیم شوید.

بازاریابی محتوا برای کار ،، تعهدی از بالاترین درجه را می طلبد.

در اینجا ما بیش از دو دهه به دهه 2000 می رسیم، اما بازاریابی محتوای بد B2B هنوز وجود دارد.

مرحله حیاتی چرخش به بیرون است. مخاطب چه می خواهد؟ چه چیزی برای آنها مهم است؟ این چگونه با چیزی که می فروشید تلاقی می کند؟

ی،ی برند هست نه ایجاد پست هایی مانند «بهترین برنامه ویرایش برای ،ب و کار شما» یا «چرا به یک برنامه ویرایش نیاز دارید».

شما یک سوال دارید که فقط گوگل می تواند پاسخ دهد. شما با موتور جستجو مشورت کنید. نتیجه برتر امیدوارکننده به نظر می رسد مانند اینکه ممکن است اطلاعات دقیق مورد نیاز شما را داشته باشد. شما کلیک کنید.

تنها راه برای یادگیری روش صحیح بازاریابی محتوا، درک آن است اشتباه راه، اول در اینجا شش مورد اصلی وجود ندارد.

1. عدم ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

این سناریو را تصور کنید:

به یاد داشته باشید، خوانندگان برای خواندن یک پیشنهاد فروش به محتوای شما نمی آیند. آنها به دنبال اطلاعات هستند: پاسخ، توصیه، حقایق، کمک، داده ها.

بازاریابی محتوای B2B که به درستی انجام شده است مانند این پنج مثال است. این برندها و محتوای آنها را مطالعه کنید تا نور را ببینید.

دادن آنچه مردم می خواهند: دستور زبان

گرامر

Zapier با برنامه هایی مانند این ادغام می شود. به این ترتیب آنها محتوای مرتبط را برای کلمات کلیدی به ظاهر تصادفی تولید می کنند.

خط آ،: بر فرضیات خود در مورد مخاطبان خود تکیه نکنید. حدس نزنید که چه چیزی برای آنها مهم است. و این اشتباه را مرتکب نشوید که هنگام تولید محتوا فقط در مورد آنچه برای شما اهمیت دارد بنویسید.

3. فروش در مقابل کمک ،

اما باید صبور باشید تا منتظر بم،د تا آن ROI (بازگشت سرمایه) ظاهر شود.


شما به افرادی نیاز دارید که محتوای شما را بخوانند تا مزایای بازاریابی محتوا را ببینید. و اگر آن را تبلیغ کنید، شانس بیشتری برای این اتفاق خواهید داشت.

آنها به صورت همزیستی در یک تعادل زیبا با هم کار می کنند.

بیشتر از همه چه کاری باید انجام دهید؟

اگر پاسخ این سوالات را نمی د،د، این مشکل بزرگی است که فقط می تو،د با آن برطرف کنید تحقیق در مورد مخاطب – به خصوص با صحبت مستقیم با مشتریان احتمالی خود.

با این حال، نکته این است که کار می کند – این شرکت برای این کلمات کلیدی رتبه بالایی دارد و ماهانه نزدیک به 1 میلیون ترافیک جذب می کند. مطالعه موردی نشان می دهد.

تصویر 126

کمک در مقابل فروش: LendingClub

شما باید به یک استراتژی متعهد باشید، به مخاطبان خود متعهد باشید، به کیفیت متعهد باشید، و در انتظار بازگشت سرمایه، صبور باشید.

اگر مشتاق دیدن انواع نتایجی هستید که برندهای برتر B2B در بازاریابی محتوا از آن لذت می برند، بد،د که دور از دسترس نیست.

این نباید فانتزی باشد. آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. ایمیلی ارسال کنید و به مش،ین خود در مورد آن بگویید.

Zapier نرم‌افزار اتوماسیون می‌سازد، اما آنها برای عباراتی مانند «لیست بهترین کارها» و «تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی» رتبه‌بندی می‌شوند. چگونه؟ چرا؟

این یک سوزش آهسته برای موفقیت است. اما هنگامی که شروع به دیدن نتایج کردید، آنها باید ،یب در طول زمان.

اطلاعاتی که به شما قول داده شده کجاست؟

مطمئناً، ممکن است یکی از شلیک های شما فرود بیاید. شاید یک پست وبلاگی ایجاد کنید که مورد توجه قرار گیرد. شاید ترافیک وب سایت شما برای یک هفته افزایش یابد. شاید شما تعدادی سرنخ ،ب کنید.

LendingClub به مشتریان وام های شخصی و تجاری، خدمات بانکی و سرمایه گذاری ارائه می دهد. آنها محتوای وبلاگ یک مثال عالی از کمک در مقابل فروش است.

هرگز چیزی را فقط برای اینکه اجازه دهید در وب سایت شما چروکیده شود منتشر نکنید. مطمئن شوید که مردم از وجود آن مطلع هستند تا بتوانند آن را بخوانند، از آن استفاده کنند، آن را دوست داشته باشند و در نهایت به دلیل آن به برند شما نزدیک‌تر شوند.

با یک وبلاگ گسترده، قوی و ثابت که محتوای هدفمند و با کیفیت بالا تولید می کند، به علاوه استراتژی که مش،ین را جذب می کند و با «ارتقای محتوا» پیشتاز می شود، جای تعجب نیست که این برند سالانه بیش از شش میلیون نفر را به وب سایت خود می کشاند. (این سومو گزارش نشان می دهد که موفقیت HubS، چقدر خیره کننده است.)

HubS،

زمان آن رسیده است که بازاریابی محتوای B2B را به روش صحیح انجام دهید

اگر قصد دارید بازاریابی محتوای B2B انجام دهید، خانه را بدون سئو و محتوای بهینه سازی شده ، نکنید.

6. انتظار نتایج فوری

شما نمی تو،د بیشتر از ،وان بخو،د زیرا صفحه نمایش شما بلافاصله توسط یک پنجره بازشو بلعیده می شود که از شما می خواهد مش، شوید. “اما من حتی هنوز چیزی نخوانده ام!” با خودت فکر میکنی

در واقع، ،ب‌وکارهایی که بازاریابی محتوای B2B را به درستی انجام می‌دهند، مزیت رقابتی بزرگی دارند.

ا،ر ،یداران به راحتی تبلیغات را نادیده می گیرند و به طور فعال محتوا را جستجو کنید برای کمک به آنها در تصمیم گیری برای ،ید (70٪ از ،یداران حداقل 3-5 قطعه محتوا را قبل از صحبت با فروشنده می خوانند).

این بزرگترین گناه بازاریابی محتوا است.

دادن آنچه به آنها نیاز دارند یکی از راه‌های اصلی اعتمادسازی با آنهاست، که اگر به طور مداوم این کار را بارها و بارها انجام دهید، به دستاوردهای بزرگ‌تری منجر می‌شود.

بدون سئو نمی تو،د بازاریابی محتوا را انجام دهید. و شما نمی تو،د سئو را بدون بازاریابی محتوا انجام دهید.

بازاریابی محتوا هرگز فروش نیست. این در مورد است کمک بالاتر از همه

4. عدم تبلیغ محتوای شما

چیزی که آنها متوجه نمی شوند: محتوای شما هرگز نباید به درون متمرکز شود. مهم نیست که شما چه می خواهید یا برند چه می خواهد.

Orbit Media این کار را به خوبی با آنها انجام می دهد نظرسنجی وبلاگ نویسی، که هر سال با داده ها و بینش های جدید به روز می شوند.

آهنگ منظم محتوایی که در وبلاگ شما منتشر می شود برای یکپارچگی مهم است، اما به روز رس، محتوای قدیمی نیز به گونه ای است که تازه و مرتبط باقی بماند.

اشتباه بزرگ.

اگر فاقد استراتژی هستید، نمی تو،د انتظار نتایج ثابتی داشته باشید. (استراتژی محتوا طرحی است که نحوه ایجاد، انتشار، توزیع و ترویج محتوا را برای رشد برند خود ترسیم می کند.)

این مدت زمان بسته به اندازه ،ب و کار، اه، و استراتژی شما تغییر می کند. اما در هر مورد، بازاریابی محتوا یک شبه یا فورا کار نمی کند.

بنابراین، راه درست چگونه به نظر می رسد؟

تاکید بر آموزش است و وقتی خدمات ذکر می شود، محتاطانه و مرتبط با موضوع مورد بحث است.

باشگاه وام دهی

غول بازاریابی محتوای B2B: HubS،

شما مجموعه ای کاملاً متفاوت از نگر، ها و نیازها در مقابل مخاطبان خود دارید. شما نمی تو،د انتظار داشته باشید که دیدگاه آنها را از دست خود درک کنید. این حدس و گمان است.

اما این تعهد ارزشش را دارد زیرا بازاریابی محتوا سودآور، مقرون به صرفه، پایدار و آنچه مشتریان می‌خواهند از برندها ببینند است.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/b2b-content-marketing-examples-427562

به طور متوسط، ممکن است شش ماه تا یک سال طول بکشد تا نتایج را مشاهده کنید.

اگر بازاریابی محتوا وسیله نقلیه است، پس استراتژی محتوا موتور موتور است. شما نمی تو،د بدون آن در مسیر رسیدن به نتایج مسابقه دهید.

2. تمرکز ن، بر مخاطبان و مشتریان هدف

شما از پنجره بازشو کلیک می‌کنید و شروع به پیمایش می‌کنید، اما یک آگهی تبلیغاتی زیر پاراگراف اول وجود دارد، و در بخش بعدی، ،ب‌وکار به طرز ناخوشایندی در مورد خودش و خدماتش صحبت می‌کند.

بیایید آن را اینگونه بیان کنیم:

  • محتوای خوب مفید است، مشکلات را حل می کند و با مشتریان احتمالی شما اعتماد ایجاد می کند.
  • سئو خوب تضمین می کند که افرادی که کلمات کلیدی شما را جستجو می کنند می توانند محتوای شما را در موتورهای جستجو کشف کنند.
  • ذیل قو،ن سئو همچنین کیفیت محتوای شما و تجربه کاربری در وب سایت شما را بهبود می بخشد.

اگر وبلاگی ارسال کنید و آن را تبلیغ نکنید، آیا واقعا وجود دارد؟

متأسفانه، ا،ر مشاغل اشتباه می کنند با مشتریان خود صحبت نمی کنند:

"ما در یک ظرفیت تحقیقاتی با مشتریان خود صحبت نمی کنیم"

بیایید هر دو طرف سکه را بررسی کنیم تا بتو،د دقیقاً نحوه انجام بازاریابی محتوا را به روش صحیح ببینید.

اول: روش اشتباه برای بازاریابی محتوای B2B

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است