ناپایداری بررسی‌های محصول Google، به‌روزرسانی‌های چت Bing AI، Google Bard & AI، Google Ads و موارد دیگر

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

این هفته شاهد نوسانات بسیار بیشتری از به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google بودیم، یکی آ، هفته گذشته و دیگری در حدود 1 مارس. من همچنین گزارش بزرگ وب مستر گوگل را برای مارس 2023 پست کردم. چت هوش مصنوعی Bing اکنون به شما امکان می دهد لحن پاسخ ها را تنظیم کنید. بینگ چت همچنین نسخه 96 را راه اندازی کرد که توهمات و پاسخ ها را بهبود می بخشد. بینگ در حال آزمایش خلاصه شده از وب و منابع است. گوگل گفته است که روش خاص خود را برای ارسال ترافیک به ناشران دارد. جان مو، از گوگل بیشتر در مورد بازنویسی محتوای شما با استفاده از ChatGPT صحبت کرد. گری ایلیز از گوگل در مورد نویسندگی، پیوندها و انکارها صحبت کرد. گوگل همچنین در مورد تاریخ آ،ین مود در نقشه های XML صحبت کرد. گری ایلیس از گوگل برخی از اطلاعات را در مورد بازیابی از به روز رس، محتوای مفید حذف کرد. گوگل گفت که شما هیچ چیزی را با nofollow ، لینک ها ذخیره نمی کنید. گوگل نکاتی را در مورد نحوه جابجایی یک سایت و سپس بازگرداندن آن در عرض چند ماه ارائه کرد. گوگل در حال آزمایش اخبار مسدودسازی برای جستجوگران کانادایی است. بینگ توسط پزشکان “محتوا را از نظر پزشکی بررسی کرده است”. Google Ads در حال آزمایش طراحی جدیدی برای بهبود گردش کار تبلیغ‌کننده است. Google Ads خط مشی های خود را برای نرم افزارهای م،ب، سایت های در معرض خطر و نرم افزارهای ناخواسته به روز می کند. Google Ads همچنین بسیاری از ویژگی های جدید را اضافه کرد و تنظیمات هدف گیری بیشتری را از دست داد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-03-03-2023-34994.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است