نام سایت Google، فاویکون و برچسب حامیان مالی اکنون به طور کامل روی دسکتاپ فعال می شوند

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-sitename-favicon-sponsored-label-desktop-35028.html

در اینجا تصاویری از نام سایت، فاوی، و بر،ب حمایت شده وجود دارد که می تو،د آن ها را بزرگ کنید:

فاوی، ها و نام های سایت به دسکتاپ می آیند! در اینجا می تو،د درباره نحوه ارائه نام سایت و تعریف فاوی، ها در نتایج جستجو اطلاعات بیشتری ،ب کنید: https://t.co/WBHGf12Xkw

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 8 مارس 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

فراموش نکنید، داده های ساختاری برای کمک به کنترل نام سایت و فاوی، ها وجود دارد – پس آن را بررسی کنید.

اوه، و اگر آن را دوست ندارید، احتمالاً به آن عادت خواهید کرد – نه اینکه جان این تصمیمات را می گیرد…

در اینجا توییت های دیروز از طرف گوگل در این مورد آمده است:

گوگل قبلاً “نام سایت ها را به نتایج جستجو در تلفن همراه اضافه کرده است، بنابراین می تو،د به راحتی وب سایت مرتبط با هر نتیجه را در یک نگاه شناسایی کنید.” گوگل همچنین اندازه و شکل فاوی، را که در جستجوی گوگل ظاهر می‌شود، به‌روزرس، کرد تا راحت‌تر آن را در صفحه مشاهده کند.

گوگل دارد اسناد داده های ساخت یافته نام سایت از اکتبر گذشته که می تو،د مشخص کنید تا بتو،د به کنترل آنچه گوگل برای نام سایت شما نشان می دهد کمک کنید. گوگل گفت که “برای شناسایی نام سایت برای یک نتیجه جستجو به منابع مختلفی متکی است.” اما اگر می‌خواهید نام سایت مورد نظر خود را مشخص کنید، می‌تو،د از داده‌های ساختاریافته در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا به Google بگویید نام سایت باید چه باشد. گوگل همچنین گفت که توصیه می کند دوباره اسناد را برای فاوی، ها برای آ،ین بهترین شیوه ها گوگل اعلام کرد که به ارائه نمادی با ابعاد حداقل 48 پی،ل و مطابق با گوگل موجود ادامه خواهد داد دستورالعمل های فاوی،.

گوگل نام سایت، فاوی، و بر،ب حمایت شده را در تمام جستجوهای دسکتاپ فعال کرده است، مانند جستجوهای موبایلی در اکتبر گذشته. برای روشن بودن، ما شاهد آزمایش گوگل در ماه نوامبر در دسکتاپ بودیم و به تدریج این تست را به تعداد جستجوگران بیشتری افزایش دادیم، اما از دیروز، اکنون به طور کامل روی دسکتاپ نیز فعال است.

جستجوی تبلت دسکتاپ گوگل

برای تبلیغ‌کنندگان، نام‌ها و آرم‌های ،ب‌وکار هنوز در مرحله بتا است، اما ما همچنان به واجد شرایط ، آگهی‌دهندگان بیشتری در طول زمان ادامه می‌دهیم. https://t.co/MfFvaPXaV0

— AdsLiaison (@adsliaison) 8 مارس 2023

مطمئنم عادت خواهیم کرد. این نوع تصمیمات به راحتی گرفته نمی شوند.

– johnmu هنوز یک ربات چت نیست 🐀 (@JohnMu) 9 مارس 2023

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است