نام‌های سایت Google اکنون از زیر دامنه‌ها در دستگاه‌های تلفن همراه پشتیبانی می‌کنند

اخیراً شاهد مشکلاتی در نام سایت بودیم که گوگل برخی از آنها را برطرف کرد.

تبلیغات. این همچنین در تبلیغات جستجوی Google روی دسکتاپ نیز منتشر می شود، بنابراین اندازه نام سایت، فاوی، ها و همچنین بر،ب تبلیغات در جستجوی موبایل برجسته تر خواهد بود. در واقع، گوگل در اکتبر گذشته و امروز در دسکتاپ، بر،ب “Sponsored” را در جستجوی موبایل منتشر کرد و از ژانویه 2020 رسماً جایگزین بر،ب “تبلیغات” شد.

ج، زم، نام سایت ها این ج، زم، است که گوگل از تکامل نام سایت ها از زمان راه اندازی در ماه اکتبر ارسال کرده است:

  • اکتبر 2022: نام سایت برای سطح دامنه برای نتایج جستجوی تلفن همراه برای ،یسی، فرانسوی، آلم، و ژاپنی معرفی شد.
  • آوریل 2023 (من این را به ،وان مارس دارم): نام سایت ها برای دسکتاپ برای مجموعه ای از زبان ها اضافه شد.
  • مه 2023: اکنون نام سایت ها در سطح زیر دامنه برای همان مجموعه زبان ها و فقط در نتایج جستجوی تلفن همراه پشتیب، می شود.

گوگل آن را به روز کرد اسناد کمکی برای مشخص ، زیر دامنه ها در تلفن همراه.

کنترل نام سایت ها گوگل در ماه اکتبر توضیح داد که جستجوی گوگل از چندین روش برای شناسایی نام سایت برای نتیجه جستجو استفاده می کند. اما اگر بخواهید، می‌تو،د از داده‌های ساختاریافته در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا به گوگل اطلاع دهید که نام سایت برای سایت شما چیست. گوگل مستندات خاصی در این مورد جدید دارد داده های ساختار یافته نام سایت در اینجا موجود است.

به نظر می رسد. در اینجا نام سایت در قطعه نتیجه جستجو نشان داده می شود:

نام سایت 800x251

این شرکت جستجو به تازگی اعلام کرده است که گوگل اکنون از نام های سایت برای زیر دامنه ها در دستگاه های تلفن همراه پشتیب، می کند. گوگل نوشت، “نام های سایت اکنون برای زیر دامنه ها در دستگاه های تلفن همراه پشتیب، می شوند.”

چرا ما اهمیت می دهیم. اکنون نام سایت ها به طور بالقوه نام دیگری را برای زیر دامنه ها در دستگاه های تلفن همراه نشان می دهد. بنابراین مطمئن شوید که آزمایش کنید تا ببینید چگونه گوگل نام سایت شما را برای زیر دامنه های شما در تلفن همراه نشان می دهد، برای چندین پرس و جو.
منبع: https://searchengineland.com/google-site-names-now-support-subdomains-on-mobile-devices-427400

ارتقاء فاوی،. گوگل همچنین توصیه می‌کند که اسناد را دوباره بازبینی کنید فاوی، ها برای آ،ین بهترین شیوه ها اکنون گوگل همچنین به شما پیشنهاد می‌کند نمادی با حداقل 48 پی،ل و مطابق با نماد موجود ارائه کنید دستورالعمل های فاوی،.

نام های سایت نام سایت ،وان و نام سایتی است که گوگل در لیست نتایج جستجو نشان می دهد. گوگل توضیح داد: “وقتی گوگل صفحه ای را در نتایج جستجو فهرست می کند، نام سایتی را که صفحه از آن آمده است را نشان می دهد.”

نیاز به حمایت با نام سایت خود مشکل دارید؟ گوگل یک موضوع پشتیب، در انجمن های پشتیب، گوگل پست کرد اینجا، از جمله سوالات متداول بیشتر.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است