میزبانی وب برای سئو: چرا مهم است؟

یکی از ویژگی هایی که ارائه دهندگان میزبان وب ممکن است ارائه دهند، لایه سوکت ایمن (SSL) است. این یک گواهی امنیتی است که فناوری استاندارد برای ایمن نگه داشتن اتصال اینترنت است.

زمان بارگذاری برابر با شهرت است. و هر وب سایتی که بارگذاری آن بیش از چند ث،ه طول بکشد، کاربران خود را از دست خواهد داد (که به م،ای تبدیل کمتر و درآمد کمتر است).

انتخاب میزبان وب من، می تواند تقریباً فوراً سرعت، Core Web Vitals و جایگاه شما را بهبود بخشد.

را گزارش Core Web Vitals این چیزی است که نشان می دهد صفحات وب شما بر اساس داده های استفاده در دنیای واقعی چگونه عمل می کنند، که به آن “داده های مید،” نیز گفته می شود.

سه دلیل اصلی برای اهمیت میزب، وب برای سئو وجود دارد: سرعت، امنیت و مکان.

سرعت

ما در انواع پلتفرم های میزب، با مشتریان کار کرده ایم (و هنوز هم کار می کنیم).

درباره نویسنده

Core Web Vitals بر اساس سه معیار:

 • LCP (بزرگترین رنگ محتوایی): این مقدار زمان لازم برای ارائه بزرگترین ،صر محتوای قابل مشاهده در دیدگاه را از لحظه ای که کاربر URL را درخواست می کند نشان می دهد. بزرگترین ،صر محتوا معمولاً یک تصویر یا ویدیو یا متن بلوک بزرگ است. این معیار مهم است زیرا به کاربر اطلاع می دهد که URL در حال بارگیری است.
 • FID (تاخیر ورودی اول): این نشان می دهد که از زم، که کاربر با وب سایت با کلیک بر روی پیوند تعامل می کند تا زم، که مرورگر به عمل پاسخ می دهد. این معیار مهم است زیرا زم، است که صفحه تعاملی می شود.
 • CLS (تغییر چیدمان تجمعی): این مقدار مجموع تمام تغییرات چیدمان فردی را برای هر تغییر چیدمان غیرمنتظره اندازه گیری می کند. این کار در تمام طول عمر صفحه انجام می شود. اندازه‌گیری می‌تواند از صفر، که به هیچ وجه جابجا نمی‌شود، تا هر عدد مثبتی متغیر باشد. بقیه اعداد نشان می دهد که چیدمان چقدر تغییر می کند. این معیار مهم است زیرا اگر کاربر در هنگام تعامل با وب‌سایت، تغییر طرح‌بندی را تجربه کند، تجربه کاربری بدی ایجاد می‌کند.

امنیت

وب سایت هایی که نتوانند در صفحه 1 گوگل رتبه بندی کنند، احتمالاً یافت نمی شوند. همانطور که گفته می شود، بهترین مکان برای مخفی ، یک وب سایت، صفحه دوم گوگل است.

همه اینها دلایل عملی برای میزب، وب سایت شما هستند. در تعیین مسافتی که داده باید طی کند و سرعت آن نقش دارد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

یک میزبان وب قابل اعتماد می تواند به شرکت شما مزایای مختلفی بدهد، مانند:

 • بهبود عملکرد سایت
 • مدیریت موثر داده ها
 • امنیت تقویت شده
 • آپتایم بالا

اما وقتی صحبت از این می شود که کدام بهترین است، من تقریبا همیشه WP Engine را پیشنهاد می کنم.

این راهنما همه چیزهایی را که برای درک اینکه چرا میزب، وب برای سئو مهم است را پوشش می دهد.

میزب، وب سایت چیست؟

اگر مایلید برای اطمینان از ظاهر خوب وب سایت و جذب ترافیک به آن سرمایه گذاری کنید، چرا مطمئن نمی شوید که وب سایت واقعی سریع، کاربردی و انعطاف پذیر است؟

اگر می خواهید یک وب سایت برای ،ب و کار خود داشته باشید، به یک میزبان وب نیاز دارید. اگرچه میزب، وب معمولاً در ذهنیت یک تجارت باقی می ماند، اما برای حضور آنلاین شما بسیار مهم است.

بنابراین دقیقاً چگونه باید یک سرویس قابل اعتماد را انتخاب کنید؟

یک میزبان وب کند و ارزان باعث ایجاد یک وب سایت کند می شود. اثر دومینو این است که منجر به رتبه‌بندی ضعیف، ترافیک ارگ،ک کم و حداقل سرنخ می‌شود.

اگر چیزی خیلی کند است یا سایت ،اب می شود، می تو،د سریع و کارآمد آن را حل کنید. اگر سایت شما از کار بیفتد، یک تیم قوی فنی و پشتیب، از مشتری هرگونه نگر، یا وحشت را کاهش می دهد.

محل

ناآگاهی دیگر بهانه ای برای هیچ شرکتی برای استفاده از یک میزبان وب ارزان نیست.

عملکرد وب سایت یک ،صر حیاتی است که می تواند به بهبود رتبه بندی، ترافیک و تبدیل شما کمک کند.

استفاده از یک میزبان وب ارزان می تواند منجر به عدم قرار گرفتن در یک مرکز داده محلی شود. این به طور بالقوه می تواند بر وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد، از جمله نحوه عملکرد سایت برای کاربران و رتبه بندی جستجوی ارگ،ک شما.

از کدام سرویس میزب، وب استفاده کنید؟

اگر از منظر عملی به آن نگاه کنیم، سرعت یک عامل بسیار مهم برای سئو است.

آیا می خواهید راهی آسان برای افزایش سرعت و بهبود عملکرد کلی وب سایت خود بد،د؟

ابزار اندازه گیری سرعت صفحه

هنگام تعیین سرعت بارگیری یک وب سایت در سال 2022، همیشه باید تا حد امکان سریع باشد. معیار گوگل برای زمان ایده آل سرعت موبایل دو ث،ه یا کمتر است.

با توجه به اینکه سرعت برابر است با درآمد، این هنوز بسیار کند است.

معیارهای هدف برای وب سایت ها

همه این موارد می تواند به رتبه بندی گوگل شما آسیب برساند – و به طور بالقوه منجر به یک اقدام دستی می شود.

انتخاب میزبان وب اشتباه می تواند تمام سرمایه گذاری های دیگر را تضعیف کند.

بنابراین، زم، که کاربران می خواهند وب سایت شما را مشاهده کنند، تنها کاری که باید انجام دهند این است که آدرس وب سایت یا دامنه شما را در مرورگر خود تایپ کنند.

می تو،د به دنبال عوامل زیر باشید:

 • طول مدت تجربه میزبانان وب
 • شهرت در میان سایر مشتریان/شرکت ها
 • به دنبال یک میزبان وب که اقدامات امنیتی مانند SSL را ارائه می دهد

چرا WP Engine (تقریبا همیشه) توصیه من است

یکی دیگر از جنبه های مثبت امنیت قوی ناشی از پشتیب، فنی قابل اعتماد و خدمات مشتری است. به ،وان یک شرکت، می خواهید اطمینان حاصل کنید که میزبان وب مورد استفاده از پشتیب، فنی و خدمات مشتری با کیفیت بالا برخوردار است.

موقعیت مک، یک عامل مهم در سئوی وب سایت شما است. موتورهای جستجو هنگام جستجوی نتایج بهینه، سیگنال های مبتنی بر مکان را در نظر می گیرند.

آیا نیاز به اندازه گیری سرعت صفحه خود دارید؟ از این ابزارهای مفید استفاده کنید:

 • اطلاعات سرعت صفحه گوگل
 • GTMetrix
 • Pingdom

راه حل چیست؟

همچنین خطر آلوده شدن سایت شما به ب،زار وجود دارد که به طور بالقوه می تواند منجر به قرار گرفتن سایت شما در لیست سیاه موتورهای جستجو یا نشان دادن یک هشدار امنیتی در نتایج جستجو شود.

اگر از یک میزبان وب با سیستم امنیتی قوی استفاده نمی کنید، می تواند بر تلاش های سئوی شما تأثیر منفی بگذارد.

یک میزبان وب خوب دارای سرعت بالایی خواهد بود که زمان بارگذاری صفحات شما را کاهش می دهد.

گوگل چندین عامل را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که کاربر پس از استفاده از موتور جستجوی خود، تجربه مثبتی دارد. وب‌سایت‌هایی که با UX بهبودیافته سریع‌تر کار می‌کنند، می‌توانند رتبه‌بندی خود را افزایش دهند.

کار با WP Engine به من این امکان را داده است که بر روی کار سئوی خود تمرکز کنم و کمتر روی مسائل مربوط به سرور و عملکرد که ممکن است با یک سرویس هاست ضعیف مرتبط باشد، تمرکز کنم.

آموزش مشتریان/ذینفعان در مورد ارزش میزب، خوب

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که باید از یک ارائه دهنده میزب، وب خوب انتظار داشته باشید:

 • حسابهای ایمیل: ارائه دهندگان هاست از کاربران می خواهند که نام دامنه خود را ایجاد کنند. نام دامنه و حساب های ایمیل یکی از ویژگی های ارائه شده خواهد بود.
 • دسترسی به FTP: FTP به شما امکان می دهد فایل ها را از یک کامپیوتر محلی به وب سرور آپلود کنید. وب سایت شما از طریق اینترنت قابل دسترسی خواهد بود و فایل ها با استفاده از این ویژگی از رایانه شما مستقیماً به سرور منتقل می شوند. دسترسی به FTP برای توسعه دهندگان وب حیاتی است.
 • پشتیب، از وردپرس: وردپرس که تقریباً نیمی از وب‌سایت‌های موجود در اینترنت را تامین می‌کند، راهی من، برای ایجاد و مدیریت محتوای وب‌سایت شما است.
 • امنیت افزایش یافته: بسیاری از ارائه دهندگان میزب،، مانند WPEngine، در حال حاضر گواهینامه های SSL رایگان را با خدمات میزب، خود ارائه می دهند.

محبوب ترین هاست های وب

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


مشتریان یا سهامداران شما در حال حاضر سرمایه گذاری زیادی برای ایجاد یک وب سایت موفق (محتوا، سئو و غیره) کرده اند.

اگر ،ب‌وکار شما در سطح جه، فعالیت می‌کند، یک شبکه تحویل محتوا (CDN) می‌خواهید که مراکزی در سراسر جهان ارائه می‌دهد، بنابراین میزب، بدون در نظر گرفتن مکان کاربر سریع است.

به ،وان مثال، اگر ،ب و کار شما در ایالات متحده واقع شده است، می خواهید وب سایت شما در مرکز داده ایالات متحده واقع شود. اگر شرکت شما در بریت،ا است، پس می‌خواهید که سایت در مرکز داده بریت،ا باشد.

در تجربه من با WP Engine:

 • خدمات مشتریان آنها فوق العاده پاسخگو، مفید و همیشه در دسترس است.
 • امنیت و سرعت آنها در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
 • آن‌ها پشتیبان‌گیری روزانه را در صورت احتمالی که وب‌سایت از کار بیفتد، انجام می‌دهند.

یک 2022 مطالعه میانگین زمان بارگذاری برای سایت های موبایل حدود 4.5 ث،ه بود. برای 20 درصد از صفحات فرود تلفن همراه تجزیه و تحلیل شده، محتوای بصری بیش از 6.6 ث،ه طول کشید تا بارگذاری شود.

وقتی صحبت از سئو به میان می آید، گوگل تلاش می کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کاربران خود ارائه دهد.

اما میزب، وب یکی از زمینه‌هایی است که بیشتر به آن فکر می‌کنند.

اگر وب سایت شما میزب، وب ضعیفی داشته باشد، خطر تأثیر منفی بر سئوی شما را دارد.

هزینه WP Engine بسیار من، است. بسته مبتدی (که برای ا،ر وب سایت ها عالی است) فقط 23 دلار در ماه.

تیلور کورتز در تامپا فلوریدا به دنیا آمد و بزرگ شد. تیلور سپس برای تحصیل در دانشگاه ایالتی فلوریدا به تالاهاسی رفت و در آنجا مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت ورزشی و MBA دریافت کرد. تیلور به طور انحصاری بر روی سئو تمرکز دارد و مالک/عملیات آن است رتبه بندی را ش،ت دهید، یک آژانس بازاریابی دیجیتال برنده جایزه که بر بهینه سازی موتورهای جستجو با کیفیت بالا و توسعه وب سایت تمرکز دارد. تیلور همچنین یک استاد بازرگ، در کالج محلی در فورت کالینز، CO است و در سراسر کشور صحبت می کند و در اج، های مختلف بازاریابی دیجیتال در مورد SEO بحث می کند.


منبع: https://searchengineland.com/web-،sting-seo-important-386714

این بدان م،ی است که یک میزبان وب قوی و قابل اعتماد پایه و اساس تلاش های سئوی شما را خواهد گذاشت.

سایت شما ممکن است دچار ،ابی شود، که تقریباً به همان اندازه تجربه کاربری بدی است که دیگران می توانند داشته باشند.

ارائه دهنده خدمات میزب، وب یا میزبان وب سرویسی است که فناوری مورد نیاز برای مشاهده آنلاین وب سایت را ارائه می دهد.

یک میزبان وب را به ،وان پایگاه اصلی وب سایت خود در نظر بگیرید. وب سایت ها یا صفحات وب در رایانه های خاصی به نام سرور ذخیره می شوند و از طریق سرور صفحات وب شما متصل شده و به مرورگرهای اینترنتی تحویل داده می شوند.

سرعت و عملکرد این پلت فرم میزب، فوق العاده است و واقعاً به تلاش شما کمک می کند زیرا سایت را برای سرعت موبایل و موارد حیاتی وب اصلی بهینه می کنید.

روی هاست خوب سرمایه گذاری کنید

اینطور فکر کنید: اگر یک بنتلی جدید (وب سایت جدید) ،یداری کرده باشید، نمی خواهید موتور کیا سول (میزبان/سرور وب کند) داشته باشد. (من یک کیا سول رانندگی می کنم، پس مطمئناً حفاری نیست!)


شرکت های محبوب میزب، وب عبارتند از:

 • خدادادی
 • خدمات وب آمازون
 • Google Cloud Platform
 • 1&1 IONIC
 • HostGator
 • Blue،st
 • هتزنر آنلاین
 • Di،alOcean
 • وب مایع
 • موتور WP

چرا میزب، وب برای سئو مهم است

بدون یک سیستم امنیتی قوی برای وب سایت شما، می تواند از مشکلات مضری مانند هکرها، صفحات اسپم و بک لینک های جعلی رنج ببرد.

اگر هاست وب کند باشد، به احتمال زیاد کاربر صفحه شما را ، کرده و به گزینه دیگری روی می آورد.

میزبان های وب چیزی بیش از خدمات میزب، وب برای مشاغل ارائه می دهند. شرکت‌های میزبان وب خدمات متعددی را ارائه می‌دهند که تجربه‌ای بدون دردسر را برای صاحبان ،ب‌وکار تضمین می‌کنند و مطمئن می‌شوند که تمرکز آنها تنها زمان و انرژی صرف شده برای ،ب‌وکارشان است.

امروزه سئو یک تمرکز بزرگ برای تقریباً همه مشاغل و برندها است. همه می خواهند که سایتشان در صفحه اول گوگل برای جست و جوهای مرتبط فهرست شود.

استفاده از یک میزبان وب با کیفیت بالا می تواند نرخ تبدیل شما را در کنار سایر مزایای مفید به حدا،ر برساند.

چگونه میزب، وب برای مشاغل مفید است

علاوه بر این، WP Engine همچنین یک را فراهم می کند رایگان گواهی SSL برای اعضای خود، حتی امنیت وب سایت را بیشتر می کند و مطابق با استانداردهای شناخته شده گوگل.

به طور خلاصه، سرمایه گذاری در یک میزبان وب قابل اعتماد عاقلانه است – و باید به رشد ،ب و کار شما کمک کند.

ویژگی های مورد انتظار از ارائه دهندگان هاست

همه پلتفرم‌های میزب، مزایای خود را دارند – اما به صراحت بگویم، برخی از آنها واقعاً بوی بدی می‌دهند.

با Core Web Vitals، عملکرد URL با وضعیت، نوع متریک و گروه URL نشان داده می شود.

چند سوال برای بررسی:

 • کاربر کجاست؟
 • تجارت کجاست؟
 • سایت در کجا قرار دارد؟

هنگام ساخت یک وب سایت، شرکت ها معمولاً زمان و منابع زیادی را روی طراحی، توسعه، بازاریابی دیجیتال و سئو سرمایه گذاری می کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است