مشکل گزارش Google با گزارش Search Console Discover

در اینجا یک اسکرین شات است که حاشیه نویسی گوگل بر روی گزارش را نشان می دهد:

فقط گزارش مشکل باز هم، این روی دید شما در Google Discover تأثیری نداشت، فقط یک مشکل در گزارش‌گیری و ثبت اطلاعات است. بنابراین ممکن است به نظر برسد که دید شما کاهش یافته است، اما در واقعیت، این فقط یک مشکل با موتور گزارش دهی گوگل بوده است.

این روی رتبه‌بندی یا دید شما تأثیری نداشت، فقط یک نقص گزارش بود.

موضوع. گوگل نوشت در 26 ژوئیه «به دلیل یک خطای گزارش، صاحبان سایت ممکن است در این دوره شاهد کاهش کلیک‌ها و نمایش‌های Discover خود باشند. این فقط یک خطای ورود به سیستم است، افت بازدید یا کلیک واقعی نیست.

کشف سخت است به ،وان یادآوری، ترافیک Google Discover فوق‌العاده فرار است و بنابراین، مشاهده جهش‌های عظیم یا کاهش شدید در کلیک‌ها و نمایش‌های Discover شما طبیعی است. بنابراین از دست دادن این داده ها برای هر بازاریاب یا سئوی مهندسی عقب مانده سخت خواهد بود.

رفع می شود؟ به نظر نمی رسد اصلاحی برای جایگزینی داده ها وجود داشته باشد، به نظر می رسد که داده ها از بین رفته اند و شما فقط باید تاریخ را یادداشت کنید و ادامه دهید.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-reporting-issue-with-search-console-discover-report-387105

چرا ما اهمیت می دهیم. این برای شما مهم است که هنگام ارائه این گزارش ها به مشتری خود، مشتریان، رئیس، سهامداران و غیره را بد،د و با آنها ارتباط برقرار کنید. بنابراین مطمئن شوید که نمودار را که گوگل برای شما انجام داده است، حاشیه نویسی کنید و سپس هنگام ارائه آنها به دیگران، این مسائل را در میان بگذارید.


درباره نویسنده

Google یک خطای ثبت داده داشت که بر گزارش عملکرد Discover در Google Search Console تأثیر گذاشت. این اتفاق در 26 ژوئیه 2022 رخ داد و ممکن است منجر به کاهش تعداد کلیک‌ها و نمایش‌هایی شود که Google ثبت کرده است.

جدید در سرزمین موتورهای جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است