مزایا و معایب استفاده از ابزارهای نوشتن محتوای هوش مصنوعی

بزرگترین مزیت استفاده از این ابزارها سرعت تولید محتوا است – به طور قابل توجهی سریعتر از نویسندگان انس،.

از آنجایی که بسیاری از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی نتایج موتورهای جستجو را بدون درک واقعی آنچه که جستجوگر به دنبال آن است، تجزیه و تحلیل می‌کنند، فراتر از اینکه هر جستجو را به صورت اطلاعاتی، تراکنشی یا ناوبری قرار دهیم، این رویکرد اول مردم نیست.

3. کمبود EAT

حتی قبل از تهیه پیش نویس محتوا، تحقیق کنید:

  • محتوایی که کاربران واقعاً به دنبال آن هستند.
  • چگونه می تو،د EAT را نشان دهید.
  • اگر محتوایی که ایجاد می کنید برای خواننده راضی کننده است.

پس از ارزیابی تمامی مزایا و معایب محتوای سئوی تولید شده توسط هوش مصنوعی، امکان استفاده از این ابزارها برای کمک به نوشتن وجود دارد. توانایی توسعه سریع مقالات پیش‌نویس مقرون‌به‌صرفه، فریبنده است، به‌ویژه زم، که ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند به شما کمک کنند بر موانع نویسنده غلبه کرده و ایده‌های خلاقانه را جرقه بزنند.

بسیاری از ابزارهای هوش مصنوعی تکه‌هایی از محتوای وب‌سایت‌های دیگر را پاک می‌کنند و سپس آن‌ها را دوباره کلمه‌بندی می‌کنند، که مخالف است دستورالعمل های گوگل “دوختن یا ،یب محتوا از صفحات وب مختلف بدون افزودن ارزش کافی.”

2. خطر کاهش ارزش محتوای شما توسط الگوریتم های گوگل

مشابه نگر، کیفیت، پتانسیل علامت گذاری توسط موتورهای جستجو به ،وان سرقت ادبی دیگر است.

مجدداً، هوش مصنوعی برای توسعه محتوای «جدید» به محتوا و داده‌های موجود متکی است. ،یب این موضوع با فقدان خلاقیت، هوش مصنوعی قادر به درک هدف جستجوی جستجو نیست و نمی تواند بذر یک استراتژی محتوای همیشه سبز را بکارد.

هوش مصنوعی باید یک دستیار نوشتن باشد، نه یک راه حل برون سپاری

دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت Google که با خطر کاهش ارزش محتوای شما توسط الگوریتم‌های Google مرتبط است، نحوه ظاهر شدن محتوا را برای تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن (EAT) ارزیابی می‌کند.

ظهور برنامه‌های هوش مصنوعی (AI) به نویسندگان اجازه می‌دهد تا توسعه محتوا را ساده‌تر کنند.

یک مانع رایج برای نویسندگان انس،، ایجاد محتوای معتبر در مورد موضوعاتی است که متخصصان واجد شرایط آنها نیستند. این مانع نیاز به تحقیقات و ایده های گسترده برای توسعه محتوا دارد.

استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی ممکن است هنگام توسعه محتوای کوتاه و ساده مقرون به صرفه تر باشد.

3. جرقه ایده ها و غلبه بر بلوک نویسنده

این به وضوح بیان می‌کند که موتور جستجو محتوای نوشته شده توسط انسان را ترجیح می‌دهد که تجربه رضایت‌بخشی را ارائه می‌کند و در عین حال از بهترین شیوه‌های SEO نیز استفاده می‌کند و قصد دارد به این صفحات وب‌سایت پاداش بهتری بدهد.

ابزارهای ساده نوشتن هوش مصنوعی برای بررسی املایی و دستور زبان در دسترس هستند، در حالی که برنامه های پیشرفته تر، کپی رایتینگ و تولید محتوا را با کلیک چند دکمه ارائه می کنند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

از آنجایی که محتوای نوشته شده با هوش مصنوعی فاقد این اعتبار است، ارزیاب‌های کیفیت (و کاربران) در اعتماد به شما مشکلاتی خواهند داشت.

4. از دست دادن خلاقیت، اصالت و سایر نکات ظریف

با توجه به اهمیتی که گوگل از معیارهای EAT برای کمک به ارزیابی محتوای خوب و کمبود EAT که محتوای هوش مصنوعی می دهد، به ،وان یکی دیگر از معایب ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی جدا شده است.

افزودن خلاقیت به محتوا چیزی است که مقالات را جذاب و قابل اشتراک‌گذاری می‌کند، که دو معیار کلیدی برای موفقیت هستند. از آنجایی که هوش مصنوعی هوش هیج، و توانایی درک تفاوت های ظریف در زبان محلی را ندارد، محتوای انس، با کیفیت باید همچنان بهتر از محتوای هوش مصنوعی عمل کند.

این به کارایی نوشتن بازمی گردد، زیرا ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به غلبه بر موانع نویسنده کمک کنند و ایده هایی را برای توسعه محتوا ایجاد کنند.


قبل از ،ید اشتراک خود، سه مزیت و چهار معایب استفاده از تولیدکنندگان محتوای هوش مصنوعی را بیاموزید.

1. کارایی و مقیاس پذیری نوشتن

خوانندگان ذاتاً نسبت به محتوای آنلاین شک دارند، به دلیل عوامل متعددی از جمله افزایش اطلاعات نادرست. نشان دادن تخصص نویسنده محتوا، گواهینامه های حرفه ای یا سال ها تجربه آنها برای غلبه بر این امر بسیار ارزشمند است.

با ضرب این راندمان نوشتن در تعداد مقالاتی که در هر زمان باید تولید شوند، ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی مقیاس پذیری کار را بهبود می بخشد.

در نهایت، همیشه محتوای خود را تصحیح، ویرایش و انس، کنید.


با این حال، مراقب باشید که بیش از حد به چنین ابزارهایی برای تولید محتوا متکی نشوید. از آن برای منبع پیشنهادات محتوا، کمک به بازنویسی متن های کوتاه، بررسی دستور زبان و املا و حمایت از تحقیقات خود استفاده کنید.

نویسندگان انس، با کیفیت می توانند برای هر پروژه محتوا چند صد دلار هزینه داشته باشند، بسته به عواملی مانند:

  • تعداد مقالات
  • طول هر مقاله
  • دانش فنی مورد نیاز
  • و بیشتر.

بین تحقیق و نوشتن، یک مقاله دو صفحه ای ممکن است 30 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد تا یک نویسنده انس، تکمیل شود، در حالی که این کار را می توان در چند دقیقه توسط هوش مصنوعی انجام داد.

برای غلبه بر این موضوع، بسیاری از ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند طرح‌های کلی در مورد آنچه در محتوا و نکات کلیدی در مورد موضوع گنجانده شود، ایجاد کنند.

اما آیا ارزش استفاده از چنین ابزارهایی را دارد که گوگل آشکارا مخالف محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی است؟

این به‌روزرس، همچنین می‌گوید «ابتدا از ایجاد محتوا برای موتورهای جستجو خودداری کنید».

این هزینه اغلب ارزش آن را دارد، با توجه به نتایج با رتبه بالای محتوای دقیق و خوب تحقیق شده.

درباره نویسنده

جیمز هار مدیر سئو آژانس جستجوی Bliss است. جیمز دوست دارد استراتژی‌ها و اه، بازاریابی را تجزیه و تحلیل کند تا به ،ب‌وکارها کمک کند از سرمایه‌گذاری‌های بازاریابی دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرند.


منبع: https://searchengineland.com/the-pros-and-cons-of-using-ai-content-writing-tools-387519

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


اگرچه هوش مصنوعی یکی از سریع‌ترین صنایع در حال رشد در جهان محسوب می‌شود، اما همچنان برای نوشتن محتوا به شدت به تحلیل داده‌ها و الگوریتم‌ها متکی است.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


1. نگر، های کیفیت و سرقت ادبی

هدف به‌روزرس، محتوای مفید Google «کمک به مردم برای دیدن محتوای اصلی‌تر و مفیدتر نوشته شده توسط افراد، برای افراد، در نتایج جستجو است».

لحن مورد نظر یک مقاله و استفاده نادرست از آمار در جریان محتوا تنها دو مورد از نگر، های کیفی است که می توان با ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی تجربه کرد.

در مقایسه، ا،ر ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی از یک مدل قیمت گذاری اشتراک ماهانه استفاده می کنند که تعداد کلمات، کلمات کلیدی و مقالات توسعه یافته در دوره صورتحساب را محدود می کند – با قیمت هایی که اغلب حدود 100 دلار در ماه برای ده ها هزار کلمه و چندین مقاله است.

از دیگر مزایای این کارایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برآوردن نیاز سرعت به بازار برای موضوعات پرطرفدار.
  • محلی سازی زبان برای هر محصول یا خدمات در مناطق جغرافیایی.
  • توسعه محتوای رسانه های اجتماعی منحصر به فرد با شخصی سازی برای هر پلتفرم.

2. مقرون به صرفه بودن

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است