مرد SEO به سراسر اروپا سفر می کند تا عکس ها را به صورت محلی در فیس بوک آپلود کند

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/seo-guy-travels-for-local-seo-34905.html

من قصد نداشتم این موضوع را پوشش دهم، اما زم، که جان مو، و گری ایلیس از گوگل پاسخ دادند، فهمیدم چرا نه. البته جامعه سئو با این موضوع روز مید، را سپری می کند. بگذارید آن را نقل کنم:

مرد SEO ما برای آپلود پست های فیس بوک به خارج از کشور سفر می کند

این پست آریج در توییتر است:

فرودگاه مسافرتی گوگل

گری ایلیس از گوگل پاسخ ک،یک «نه» خود را داد و اساساً تأیید کرد، حداقل با جستجوی Google، این هیچ تأثیر مثبت یا منفی بر رتبه بهتر یا بدتر در گوگل ندارد. فراموش نکنیم که گوگل از سیگنال های فیس بوک برای رتبه بندی استفاده نمی کند، اما این برای داستان دیگری است.

SEO Reddit یک جانور کاملاً دیگر است … pic.twitter.com/9FFYJd55Fs

— آریج (@areej_abuali) 13 فوریه 2023

من اخیراً به یک شرکت جدید نقل مکان کردم که کالاها را به چندین بازار اروپایی می فروشد و متوجه شدم که مرد SEO به یکی از بازارهای هدف ما سفر می کند فقط برای آپلود پست در فیس بوک. او اصرار دارد که انجام این کار به نمایه‌های تجاری و اجتماعی ما دسترسی و رتبه بهتری در «چشم الگوریتم‌ها» می‌دهد. زم، که در ابتدا در مورد آن شنیدم، من از کلمات غافل شدم و تلاش می کنم ثابت کنم که این رویکرد صحیح نیست، زیرا او در گفتن داستان هایی درباره اهمیت و سودمندی این استراتژی در طول سال ها بسیار موفق بوده است. آیا ،ی در اینجا نکات خوبی در مورد چگونگی قرار دادن این موضوع با سهامدار، که در سئو و بازاریابی مسلط نیستند، دارد؟

اما وای – آیا می تو،د تعادل مایل خطوط هوایی این مرد SEO را تصور کنید؟

آ Reddit موضوع، از طریق عریج ابوعلی در توییتر، می گوید که یک مرد SEO وجود دارد که در چندین منطقه در اروپا سفر می کند تا ع، های آن منطقه محلی را در فیس بوک آپلود کند. سئو ادعا می کند که به “دسترسی و رتبه بندی بهتر از نظر الگوریتم ها” کمک می کند.

نه

— گری کوجیری/경리 ایلیس (@met،de) 14 فوریه 2023

در اینجا پاسخ های جان و گری آمده است:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است