محتوای مهر زمانی با WordProof • Yoast

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. قبل از پیوستن به Yoast، او سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/trusted-web-timestamping-content/

چندین ابتکار وجود دارد که روی بخش‌هایی از وب مورد اعتماد آینده کار می‌کنند. یکی از جالب‌ترین راه‌حل‌ها، مهر زم، محتوا در بلاک چین است. یک مهر زم، به خوانندگان این امکان را می دهد که بدانند می توانند به این ،مت از محتوا اعتماد کنند زیرا تأیید شده و به زنجیره بلوک اضافه شده است. در بلاک چین، مالکیت و وضعیت این محتوا تا ابد ادامه دارد – برای همه. این مدرک غیرقابل انکار می دهد که این محتوا وجود دارد، زم، که برای اولین بار ظاهر شد، چه ،ی آن را نوشت، و زم، که آ،ین ویرایش آن وجود داشت، اگر چنین است.

WordProof محصول Trusted Web Foundation است و هدف آن بازگرداندن اعتماد به وب است. آنها راه حلی ساخته اند که از بلاک چین برای قرار دادن و تأیید مهرهای زم، روی محتوا استفاده می کند. از نشان ها یا پیوندها استفاده می کند تا به مردم نشان دهد که محتوا محافظت شده است. در صورت تمایل، حتی می تو،د تغییرات ایجاد شده در نسخه های ذخیره شده قبلی محتوا را بررسی کنید. این به ناشران امکان می دهد تا حد امکان شفاف و قابل اعتماد باشند. علاوه بر این، WordProof حتی به شما امکان می دهد تراکنش مهر زم، را در زنجیره بلوکی مشاهده کنید.

و اینجاست که خوانندگان می توانند اعتبار محتوا را به لطف مهرهای زم، تأیید کنند. اکنون می تو،د به سادگی روی پیوند کلیک کنید و پنجره WordProof ظاهر شود. تأیید محتوای شما نیز آسان است، یک افزونه وردپرس برای انجام این کار برای شما دارد. آن را بررسی کنید! اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، آن را با تخفیف ویژه ای که برای خوانندگان وبلاگ سئوی خود در نظر گرفته ایم امتحان کنید. در پایان این مقاله در مورد آن بیشتر توضیح دهید.

  مقاله timestamped یک لینک در انتهای صفحه دارد که می گوید: این صفحه قابل اعتماد است.  برای مشاهده جزئیات مهر زم، می تو،د روی لینک کلیک کنید.
هر مقاله دارای مهر زم، یک پیوند در انتهای صفحه دارد. برای مشاهده جزئیات مهر زم، روی آن کلیک کنید

اعتماد یک عامل بزرگ برای موتورهای جستجو نیز است. در طول سال‌ها، ما شاهد بودیم که موتورهای جستجو تاکید بیشتری بر وب‌سایت‌های قابل اعتماد و محتوای باکیفیت داشتند. به خصوص برای سایت های به اصطلاح Your Money or Your Life (YMYL)، اعتماد و تخصص بسیار مهم است. اینها سایت هایی هستند که بسته به کاری که انجام می دهید می توانند بر زندگی شما تأثیر بگذارند، بنابراین مواردی مانند اطلاعات پزشکی و مالی. در این صنایع، باید بد،د که می تو،د به محتوای ارائه شده توسط این سایت ها اعتماد کنید. به علاوه، آیا آن نویسنده واقعاً در این تجارت متخصص است؟ البته در مورد ناشران خبر هم همینطور. اعتماد ضروری است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که ادغام WordProof را در تنظیمات Yoast SEO خود فعال کنید، سپس به صفحه خط مشی رازداری یا شرایط و ضوابط خود بروید و گزینه timestamp را در نوار کناری Yoast SEO فعال کنید. سپس هر بار که صفحه شما را به روز می کنید (حدا،ر 10 بار در ماه) مهر زم، خواهد داشت.

در طول سال‌ها، به شرکت‌های بزرگ اجازه داده شد تا دسترسی خود را به هر گوشه و کنار وب افزایش دهند. البته بسیاری از این شرکت ها ابزارها و بینش های ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهند که می تو،م از آنها برای بهبود دانش، کار یا حتی شادی خود استفاده کنیم. اما امروزه، بسیاری از ما نگران امنیت، حریم خصوصی و از دست دادن خود هستیم. می بینیم که اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی رونق می گیرد و رو،مه های معمولی تلاش می کنند تا سر خود را بالا نگه دارند. ما شاهد فساد، مداخله خارجی و کمپین های گسترده اطلاعات نادرست هستیم. همه اینها به یک سوال مهم منجر می شود: به چه ،ی می توان اعتماد کرد؟

ساخت یک وب قابل اعتماد تر

در اینجا نحوه مشاهده WordProof این مسیر به سمت یک وب قابل اعتماد است:

یک وب قابل اعتماد بیشتر از تنظیم آن است

WordProof مأموریتی دارد که کاملاً با مأموریت Yoast همسو می شود – هر دو شرکت برای یک وب بهتر تلاش می کنند. بنابراین ما واقعاً خوشحالیم که اکنون می‌تو،م مهرهای زم، WordProof یکپارچه را در افزونه Yoast SEO خود ارائه دهیم. و چیزی که برای شما عالی است این است که می تو،د این فناوری عالی را به صورت رایگان امتحان کنید!

آیا سیاست حفظ حریم خصوصی در وردپرس یا صفحه شرایط و ضوابط فروشگاه WooCommerce خود دارید؟ با ادغام جدید Yoast SEO WordProof، می تو،د این صفحات را به صورت رایگان علامت زم، بگذارید!

وب جه، یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر است. ارتباطات را متحول کرده است و اجازه می دهد تا نوآوری های خیره کننده ای اتفاق بیفتد. به ،وان مک، بدون مقررات، وب اجازه رشد فوق العاده ای داشت. اما امروز، ما با اثرات جانبی آن رشد بی‌قاعده کنار می‌آییم: سوء استفاده به مردم و حتی دموکراسی‌ها آسیب می‌زند. اکنون، صحبت از تنظیم وب وجود دارد – اما برخی نیز در مورد بازگرداندن اعتماد به وب صحبت می کنند. یکی از ابزارهایی که می تواند به بازگرداندن اعتماد کمک کند، مهر زم، محتوا است.


مهر زم، WordProof در Yoast SEO

وب مکان قطبی شده ای است – مزایا و معایب زیادی دارد. می تواند تحولات انقلابی را پیش ببرد، اما می تواند انقلاب ها را نیز پیش ببرد. و یکی از بزرگترین مسائل در حال حاضر اعتماد است. در عصر اخبار جعلی و اطلاعات نادرست، یافتن منابعی برای اعتماد – و اثبات اینکه می‌توان به شما اعتماد کرد، سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. خوشبختانه، شرکت‌هایی مانند WordProof در تلاش هستند تا فناوری‌ها و سیاست‌هایی را ارائه کنند که امیدواریم به یک وب قابل اعتماد منجر شود.

مهر زم، WordProof را در Yoast SEO امتحان کنید

در این پست، کمی پیش زمینه در مورد وب مورد اعتماد، مهر زم، و WordProof به دست آوردید. اگر می خواهید از مهر زم، بیشتری استفاده کنید، یا به صفحات دیگر خود مهر زم، اضافه کنید، می تو،د یک طرح WordProof پرداخت شده از 7.99 یورو در ماه.

ادوین تونن

این کلیپ از وبینار اخبار SEO ژانویه 2022 ما گرفته شده است. می تو،د وبینار را به طور کامل از اینجا تماشا کنید.

وب مشکل اعتماد دارد

با افزودن یک مهر زم، در صفحه خط مشی رازداری یا شرایط و ضوابط خود، می تو،د ثابت کنید که محتوای آن دقیقا چه زم، ایجاد/ویرایش شده است و تضمین کنید که از آن زمان تاکنون تغییری نکرده است. هیچ شکی در ذهن کاربران وجود نخواهد داشت – آنها دید کامل و شفافی از اینکه دقیقا چه چیزی و چه زم، تغییر کرده است خواهند داشت. این همان چیزی است که اینترنت را برای همه ما بهتر می کند!

وقتی مهر زم، را فعال می کنید، کاربران شما گواهی مانند این را در صفحه خط مشی رازداری یا شرایط و ضوابط شما خواهند دید

مهر زم، می تواند به تقویت حس اعتماد برای خوانندگان و ناشران کمک کند. اما این فقط خود مهر زم، نیست که به ایجاد اعتماد برای خوانندگان کمک می کند. WordProof همچنین در حال کار بر روی راه حلی برای ،وجی مهرهای زم، بلاک چین به ،وان داده های ساختاری Schema.org است. موتورهای جستجو می توانند این داده های ساختاریافته را بخوانند و اعتبار محتوای شما را تأیید کنند. در پایان، این ممکن است باعث شود موتورهای جستجو به محتوای شما اعتماد بیشتری کنند. این راه دیگری است برای اثبات اینکه می گویید کی هستید، اهل کجا هستید و چه نوشته اید.

تبدیل وب مورد اعتماد به واقعیت

می‌تو،د در صفحه راهنمای ما درباره راه‌اندازی مُهرهای زمان WordProof رایگان خود بیشتر بخو،د.

مُهر زمان بیشتری می خواهید؟

اما قبل از شروع، نگاهی به ویدیوی زیر بیندازید که در آن سباستین ون در لانس (ذهن پشت این فناوری عالی) WordProof را به قول خودش توضیح می‌دهد.

بحث برای تنظیم وب در حال افزایش است و در اروپا، ما قبلا چیزی به نام GDPR داریم. این به شهروندان اروپایی مالکیت داده های دیجیتالی آنها را می دهد. این راهی برای سانسور چیزها نیست، زیرا به وب آسیب می رساند، بلکه راهی است برای اینکه مردم بتوانند خودشان تصمیم بگیرند که با داده هایشان چه کنند.

بخشی از راه حل: زمان بندی محتوا

اینجا در Yoast ما معتقدیم که یک وب قابل اعتماد برای همه ما وب بهتری است. برای کمک به تحقق این اعتماد، ما یک ادغام مهر زم، WordProof را در Yoast SEO اضافه کرده‌ایم! می تو،د همه چیز را در اینجا بخو،د.

بنابراین، محتوای مهر زم، حس اعتماد را برای خوانندگان شما ایجاد می کند. شما نشان می دهید که محتوای خود را جدی می گیرید. نه تنها این، با افزودن آن به بلاک چین، می تو،د بدون شک ثابت کنید که صاحب این محتوا هستید. مهر زم، یک راه حل نسبتا آسان است که به بهبود اعتماد کمک می کند و راه را به سمت یک وب قابل اعتماد هموار می کند.

WordProof: استفاده از بلاک چین برای اثبات مالکیت

WordProof جوایز متعددی مانند جوایز بلاک چین هلند 2020 و جوایز را برنده شده است جایزه EIC Horizon برای بهترین راه حل بلاک چین برای خیر اجتماعی. این آ،ین شامل یک جایزه 1,000,000 یورویی بود که توسط کمیسیون اروپا اعطا شد. بنیانگذار Yoast و رئیس استراتژی ما، Joost de Valk و Marieke van de Rakt سهام خصوصی دارند در این شرکت

مهر زم، محتوا و سئو

را بنیاد وب مورد اعتماد ابتکاری است که به مصرف کنندگان، ،ت ها و شرکت ها راهی می دهد تا تأیید کنند که می توانند به آنچه می خوانند اعتماد کنند. این ایده ای است که به وب کمک می کند تا در مورد اینکه چیزی از کجا آمده است شفاف شود و چه ،ی چه چیزی را منتشر کرده است پاسخگو باشد. دیگر نباید در مورد ماشین‌ها باشد که انتخاب‌های خود را برای شما انجام می‌دهند، بلکه شما باید بر آنچه انجام می‌دهید، آنچه می‌خو،د کنترل داشته باشید. شما باید بر نحوه استفاده از آنچه یاد می گیرید کنترل داشته باشید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است