متا شروع به بازپرداخت مبلغی به تبلیغ‌کنندگان به دلیل نقص در هزینه‌های بیش از حد می‌کند

برخی از تبلیغ‌کنندگان در تاریخ 12 می از متا بازپرداخت دریافت ،د، اگرچه این مبالغ به‌طور متناقضی پرداخت شده است و مشخص نیست چرا برخی از ،ب‌وکارها پول بیشتری نسبت به دیگران دریافت ،د. به گفته چندین نماینده آژانس، در گذشته، تبلیغ‌کنندگ، که در فیس‌بوک هزینه زیادی می‌،د یا ارتباطات شخصی در شرکت داشتند، شانس بهتری برای بازپرداخت داشتند.

متا شروع به بازپرداخت برای تبلیغ‌کنندگ، می‌کند که تحت تأثیر یک نقص در ماه گذشته قرار گرفتند که منجر به هزینه‌های بیش از حد و CPAهای بالاتر از حد معمول شد.

بدتر ، اوضاع همانطور که بلومبرگ اشاره کرد، “بازپرداخت برای اشکالات تبلیغاتی معمولاً به دلار است و متا به تبلیغ کنندگان نمی گوید که چگونه پرداخت را مح،ه می کند.”

آنچه متا گفت. متا در بی،ه ای گفت:

  • ما یک مشکل فنی را در سیستم‌های خودکار خود شناسایی و حل کردیم که باعث مشکلات تحویل تبلیغات مانند هزینه‌های کمپین سریع‌تر و هزینه‌های متغیر بیشتر می‌شد. ما این مشکل را در اسرع وقت برطرف کردیم و از هر گونه ناراحتی که ممکن است ایجاد کرده باشد عذرخواهی می کنیم.


منبع: https://searchengineland.com/meta-advertising-overspending-glitch-refunds-425771

اشکال در 23 آوریل، متا بودجه روزانه تبلیغ کنندگان را در عرض چند ساعت ،ج کرد. CPA نیز سه برابر شد. می‌تو،د در داستان ما بیشتر در مورد آن بخو،د: یک باگ فاجعه‌بار متا باعث ،ج بیش از حد و CPAهای بالاتر از حد متوسط ​​شد.

آسیب. بلومبرگ گزارش داد، به ،وان یک مثال، بودجه 13000 دلاری برای یک تبلیغ کننده تجارت الکترونیک در سه ساعت صرف شد – بدون نتیجه. یکی دیگر از ،ب‌وکارها گفت که «بدترین بازدهی خود را در تاریخ یکشنبه در هزینه‌های تبلیغاتی داشته است و در نهایت 85 درصد فروش کمتری نسبت به یکشنبه گذشته و 76 درصد کمتر از دو هفته قبل داشته است».

چرا ما اهمیت می دهیم. متا باید این کار را برای همه تبلیغ‌کنندگان خود در اندازه‌های مختلف درست کند. خوب است که بازپرداخت ها شروع می شود، اما بیش از یک ماه گذشته است و هنوز حل نشده است.

12 می. برخی از تبلیغ‌کنندگان بازپرداخت خود را از 12 می دریافت ،د. بلومبرگ گزارش کرد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است