ما یک ادغام IndexNow را در Yoast SEO راه اندازی می کنیم • Yoast

با ارائه یک نقطه دسترسی واحد برای پینگ ها، بسیاری از فرآیندهای فنی ،یدن در وب ممکن است از اهمیت کمتری برخوردار شوند. ،یدن تأثیر فوق العاده ای بر هر وب سایت و خود موتورهای جستجو دارد. هر فناوری که بتواند آنها را کمتر به ،یدن متکی کند برای محیط زیست، صاحبان سایت و موتورهای جستجو مفید است.

موضوع ،یدن به کانون توجه Yoast SEO تبدیل شد. با انتشار تنظیمات ،یدن در Yoast SEO Premium، ما در تلاش برای حذف سربار در وردپرس بوده ایم. ما سعی می‌کنیم سایت‌ها را پا،ازی کنیم تا ،نده‌ها بتوانند کار خود را با تمرکز بر موارد مهم آسان‌تر انجام دهند.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/why-an-indexnow-integration/

اما در چند ماه گذشته، چند چیز بر تفکر ما تأثیر گذاشت. اولین و مهمترین چیز این است که ما در حال غواصی عمیق در آشفتگی به نام ،یدن بوده ایم. بنیانگذار ما، جوست دی والک، دوباره نشان داد که تعداد زیادی ربات وجود دارد که با سرعتی باورن،ی در وب می ،ند. سایت های کوچک با محتوای ثابت همیشه توسط ده ها ،نده مختلف ،یده می شوند.

آ،ین تغییر در پروتکل دومین پیشرفت مهمی است که باعث شد نظرمان را در مورد IndexNow تغییر دهیم. تیم IndexNow نقطه پای، API را تغییر داد از پینگ ، هر موتور جستجوی پشتیب، شده توسط فرد به یک API واحد که توسط پروتکل مدیریت می شود. این به این م،ی است که سایت ها فقط باید یک سایت را پینگ کنند و این روند را بسیار کارآمدتر می کند.

در این راستا، IndexNow راهی برای تمرکز کمتر بر روی ،یدن همیشه و بیشتر روی انجام آن به صورت مدیریت شده ارائه می دهد.

فکر اولیه ما این بود، در حالی که از نظر تئوری ایده خوبی است، اما در عمل، سال ها پیش با معرفی نقشه های سایت XML، موضوع کشف محتوا به موقع حل شد. با نقشه های سایت، موتورهای جستجو را نیز پینگ می کنید و هر کاری را که در سایت خود انجام می دهید به آنها اطلاع می دهید. با IndexNow، این به کارایی فرآیند در عمل بستگی دارد. به علاوه، با عدم پشتیب، گوگل از IndexNow، ما به ا،ریت بازار نخواهیم رسید.

IndexNow شروع بسیار خوبی دارد، اما چیزهای زیادی برای برنده شدن وجود دارد. با ادغام خود، میلیون ها سایت را به لیست کاربران IndexNow اضافه می کنیم. امیدواریم گوگل نیز شروع به پذیرش آن کند. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، ما سهم خود را برای بهبود قابلیت کشف برای وب سایت ها انجام می دهیم – و تا زم، که در حال انجام آن هستیم، ردپای کربن خود را کاهش می دهیم.

ادوین تونن

ادغام IndexNow فقط جنبه های مثبتی دارد: آن را روشن کنید، و شما آماده هستید. هر زمان که محتوای خود را منتشر یا به‌روزرس، کنید، IndexNow را پینگ می‌کنیم. لازم نیست کاری انجام دهید – همه اینها در پس زمینه بی صدا کار می کند. استفاده از آن باعث می شود در مورد توجه موتورهای جستجو به محتوای خود احساس امنیت کنید.

حمایت از IndexNow همچنین به م،ای کمک به همه افراد برای حرکت به سمت فرآیند ،یدن کارآمدتر و سازگار با محیط زیست است. خوب برای سیاره!

امیدواریم گوگل به زودی از IndexNow پشتیب، کند

IndexNow ایده خوبی است و پشتیب، زیادی از موتورهای جستجو دیده است. متأسفانه، در حال حاضر، گوگل دست به کار شده است، اما امیدواریم زم، که موتورهای جستجوی بیشتری از این پروتکل استفاده کنند، این وضعیت تغییر کند. البته، اگر میلیون ها سایت شروع به استفاده از پروتکل IndexNow کنند، این شانس ممکن است افزایش یابد.

Yoast SEO Premium به طور خودکار IndexNow را برای شما پینگ می کند

اول نه، حالا بله – چه اتفاقی افتاد؟

در چند ماه گذشته، صحبت های زیادی در مورد پروتکل جدیدی به نام IndexNow شده است. این پروتکل جدید به طور خودکار موتورهای جستجویی را که از آن پشتیب، می کنند در مورد تمام به روز رس، های سایت شما مطلع می کند. در حالی که در ابتدا درباره این توسعه تردید داشتیم، تصمیم گرفتیم یک ادغام IndexNow را به Yoast SEO Premium 18.8 اضافه کنیم.

IndexNow چیست؟

پروتکل IndexNow در اکتبر 2021 توسط Microsoft Bing، Seznam و Yandex راه اندازی شد. هدف این پروتکل این است که وقتی تغییراتی در محتوا در سایت‌هایشان اتفاق می‌افتد، پینگ ، موتورهای جستجو را برای صاحبان سایت آسان‌تر کند. در تئوری، این امر باید موتورهای جستجو را کمتر به فرآیندهای ،یدن خود وابسته کند.

همه اینها با دیدگاه ما در مورد راه حل ،یدن و نمایه سازی پایدار مطابقت دارد، بنابراین اکنون زمان پیاده سازی IndexNow با ادغام جدید در Yoast SEO است.

IndexNow چه چیزی به شما پیشنهاد می کند؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است