مایکروسافت Bing را در CarPlay و Android Auto می‌خواهد

این توییت ها هستند:

بله، اینجا همه چیز به ما بستگی ندارد، اما واقعا عالی خواهد بود.

— میخائیل پاراخین (@MParakhin) 21 ژوئن 2023

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-wants-bing-on-carplay-android-auto-35614.html

میخائیل پاراخین پاسخ داد توییتر“بله، اینجا همه چیز به ما بستگی ندارد، اما واقعا عالی خواهد بود.”

من می گویم، ما درخواست دادیم تا تعدادی از برنامه هایمان در CarPlay در دسترس باشند و دریافت تاییدیه بسیار سخت است. من گمان می‌کنم که این به این دلیل است که اپل در مورد برنامه‌هایی که باید در هنگام رانندگی با وسیله نقلیه اجرا شوند بسیار محتاط است و شاید اپل نمی‌خواهد در حین حرکت با بینگ چت درباره زندگی صحبت کنید؟

به نظر می رسد مایکروسافت دوست دارد برنامه Bing را در Apple CarPlay و Android Auto گوگل داشته باشد. از نظر فنی، به نظر نمی رسد که مایکروسافت بینگ این برنامه را روی CarPlay یا Android Auto کار کند. ممکن است مشکل از تایید گوگل و اپل برای کارکرد در ماشین ها باشد.

از میخائیل پاراخین، که رهبری تیم بینگ در مایکروسافت را بر عهده دارد، در مورد آوردن Bing به CarPlay و Android Auto سؤال شد. سوال این بود، “می‌خواهم از شما بپرسم که آیا برنامه‌ای برای ادغام Bing در Android Auto یا Apple Carplay دارید؟ دریافت مشاوره در مورد مسائل مختلف (از جمله ماشین‌ها) در چت Bing دقیقاً در ماشین عالی است. من علاقه مند هستم، زیرا اسکایپ که دارای هوش مصنوعی Bing است می تواند در اتومبیل ها استفاده شود.”

بینگ اپل کارپلی

اوه، تصویر بالا واقعی نیست، من آن را مس،ه کردم، اگر نسخه با وضوح بالاتر را می خواهید، ایناهاش. با خیال راحت به منبع لینک بدهید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است