مایکروسافت چت هوش مصنوعی بینگ جدید را با جستجوی صوتی به موبایل می آورد

برنامه موبایل چت بینگ

با معرفی برنامه جدید تلفن همراه Bing، یکی از ویژگی‌های درخواستی انجمن پیش‌نمایش – صدا را اضافه می‌کنیم. جستجوی صوتی که در تلفن همراه و دسکتاپ موجود است، تطبیق پذیری بیشتری در نحوه ارائه درخواست ها و دریافت پاسخ از Bing فراهم می کند.

اکنون اینجاست که جستجوی چت خاص می شود – با صدا.

سپس به آن بروید!

برنامه Bing Ios را به روز کنید

بحث انجمن در توییتر & WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-bing-ai-chat-mobile-voice-search-34953.html

این ویدئو را تماشا کن:

بینگ نوشت:

اپلیکیشن موبایل بینگ که امروزه در iOS و اندروید موجود است، ظاهر و تجربه ای تازه ارائه می دهد. با ضربه زدن روی نماد Bing در پایین، یک جلسه چت فراخو، می‌شود، جایی که می‌تو،د به همان روش‌هایی که از دسکتاپ می‌تو،د درگیر شوید. سوالات ساده یا پیچیده بپرسید و پاسخ ها و نقل قول ها را دریافت کنید. نحوه نمایش پاسخ‌هایتان را انتخاب کنید – نقاط گلوله، متن یا پاسخ‌های ساده‌شده. تجربه چت Bing را کاوش کنید تا درخواست خود را اصلاح کنید یا ایمیل، شعر یا فهرست بنویسید.

دیروز مایکروسافت اعلام کرد ویژگی‌های جدید Bing AI Chat برای برخی از کاربران در برنامه موبایل Bing و برنامه تلفن همراه Edge در iOS و Android در دسترس است. و با آن، جستجوی صوتی با استفاده از چت Bing AI بسیار شیرین است. آنقدر شیرین که ع، خودم را در بالا برای این داستان درست کردم.

بری شوارتز در حال نمایش جستجوی صوتی چت موبایل بینگ

در اینجا یک اسکرین شات از این است:

برای اینکه خودتان آن را ببینید، باید (1) به Bing جدید دسترسی داشته باشید و (2) برنامه های تلفن همراه به روز شده Bing یا Edge را در دستگاه خود دانلود کنید:

من یک ویدیوی سریع از نحوه کار آن تهیه کردم. من این ویدیو را حدود 20 دقیقه پس از انتشار خبر پشتیب، تلفن همراه جدید برای چت بینگ و هوش مصنوعی بینگ چت در این مورد ایجاد کردم و پاسخ را به من نشان داد.

علاوه بر این، ،، که به پیش‌نمایش دسترسی دارند، می‌توانند از تجربه جدید Bing از صفحه اصلی اپلیکیشن موبایل مایکروسافت اج استفاده کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است