مایکروسافت در 23 فوریه در حال برنامه ریزی برای بهبود کیفیت عمده برای چت هوش مصنوعی Bing است

کیفیت چت Bing Ai

میخائیل پاراخین، مدیر عامل تبلیغات و خدمات وب در مایکروسافت، گفت که در روز پنج شنبه، 23 فوریه، ویژگی جدید Bing AI Chat باید بهبود عمده ای در کیفیت ایجاد کند. لینکدین).

بنابراین به آزمایش Bing AI Chat ادامه دهید و انتظار داشته باشید که در روز پنجشنبه کیفیت آن افزایش یابد…

میخائیل پاراخین این مطلب را در توییتر این آ، هفته، گفت: “هفته آینده بزرگ خواهد بود. بهبودهای عمده ای در کیفیت درک New Bing برنامه ریزی شده است، ETA پنجشنبه 23. هر چند نتایج ورزشی برای چند هفته دیگر پوسته پوسته خواهد شد.”

اوه، من به چت بینگ در نوار کناری Edge دسترسی دارم. دیدن خلاصه مقالات و پاسخ به سوالات در مورد محتوا بسیار جالب است. و پاسخ پست من بینگ را به ،وان یک استناد ارائه می دهد، اما من با آن موافقم. به ،وان قطعه برجسته به یک SERP با پست من پیوند می‌دهد. 🙂 pic.twitter.com/lrYVygmq8w

– گلن گیب (@glenngabe) 18 فوریه 2023

او همچنین گفت که با این کار برخی از مشکلاتی که گلن گیب در مورد بینگ چت در نوار کناری Edge به آن اشاره کرده است، حل خواهد شد. گاهی به شدت اشتباه می کنند. این توییت هاست:

هفته آینده بزرگ خواهد بود. بهبود عمده در کیفیت درک New Bing برنامه ریزی شده است، ETA پنجشنبه 23. نتایج ورزشی برای چند هفته دیگر پوسته پوسته می ماند، هرچند 🙁

— میخائیل پاراخین (@MParakhin) 18 فوریه 2023

دو مورد بزرگ که من در مورد آنها هیجان زده هستم اندازه زمینه بزرگتر است که باید خطاها در خلاصه سازی و تجزیه و تحلیل متن را کاهش دهد (به ویژه در Edge) و سیستم جدید بر،ب گذاری پاسخ که باعث می شود Bing در مکالمات طول، تر سردرگم شود.

— میخائیل پاراخین (@MParakhin) 19 فوریه 2023

این توییت است:

این یک مشکل شناخته شده است (بیشتر به دلیل محدودیت اندازه زمینه و مشکلات فوری ایجاد می شود). این باید هفته آینده بسیار بهتر شود، در حال حاضر هنوز برای 23 برنامه ریزی شده است. انگشتان ضربدری.

— میخائیل پاراخین (@MParakhin) 19 فوریه 2023

بنابراین ممکن است شاهد پیشرفت بزرگی در کیفیت کلی ویژگی‌های گپ هوش مصنوعی Bing باشید، به جز امتیازهای ورزشی. از میخائیل پرسیدم چه پیشرفت هایی ممکن است ببینیم و او گفت، دو مورد از بزرگترین تغییرات شامل اندازه زمینه بزرگتر است که باید خطاها در خلاصه سازی و تجزیه و تحلیل متن را کاهش دهد (به ویژه در Edge) و سیستم جدید بر،ب گذاری پاسخ که باعث می شود Bing در مدت طول، تری سردرگم شود. گفتگو.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-quality-improvement-bing-ai-chat-34934.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است