مایکروسافت بینگ 3 یادداشت خرید جدید اضافه می کند

انتخاب اخلاقی این حاشیه‌نویسی نشان می‌دهد که آیا یک برند مدی سازگار با محیط‌زیست، نوآورانه یا تجارت منصفانه می‌فروشد. مایکروسافت بینگ اخیراً مرکز ،ید اخلاقی خود را گسترش داده است که رتبه‌بندی را به آن اختصاص می‌دهد خوش به حال شما) بر اساس تأثیر یک نام تجاری بر مردم، سیاره و حیوانات.

این حاشیه نویسی اکنون در ایالات متحده، بریت،ا، کانادا، استرالیا، آلمان و فرانسه در دسترس است.

جدید در سرزمین موتورهای جستجو

این حاشیه نویسی در ایالات متحده، کانادا، فرانسه، آلمان، بریت،ا، استرالیا و هند در دسترس است.

درباره نویسنده

چرا ما اهمیت می دهیم. آنچه برای جستجوگران خوب است می تواند برای وب سایت ها نیز مفید باشد. به نظر می رسد همه این حاشیه نویسی برای کمک به کاهش اصطکاک در فرآیند ،ید طراحی شده است و می تواند منجر به فروش بیشتر برای مارک ها و مشاغل شود.


اطلاعیه رسمی می‌تو،د در اطلاعیه مایکروسافت بینگ بیشتر بخو،د: جستجوهای ،ید اکنون در مایکروسافت بینگ هوشمندتر شده اند.

کوپن های موجود وقتی کوپن‌ها برای یک وب‌سایت در دسترس هستند، Bing مستقیماً در نتایج جستجو به جستجوگران نشان می‌دهد. کوپن به طور خودکار کپی می شود و بدون نیاز به جستجوی جداگانه کد برای ،یداران، برای ،ید اعمال می شود. در اینجا به نظر می رسد:

حاشیه نویسی موجود کوپن های مایکروسافت بینگ
حاشیه نویسی موجود کوپن های مایکروسافت بینگ

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/microsoft-bing-s،pping-annotations-price-history-coupon-ethical-c،ice-387092

تاریخچه قیمت بینگ نموداری را نشان می دهد که نشان می دهد قیمت محصول افزایش یافته، کاهش یافته یا ثابت است. قیمت های بالا، متوسط ​​و پایین را برجسته می کند. در اینجا به نظر می رسد:

حاشیه نویسی تاریخچه قیمت مایکروسافت بینگ
حاشیه نویسی تاریخچه قیمت مایکروسافت بینگ

مایکروسافت بینگ اخیراً سه نماد را به صفحات نتایج جستجوی خود اضافه کرده است که تاریخچه قیمت، کوپن های موجود و رتبه بندی انتخاب های اخلاقی را نشان می دهد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است