مایکروسافت بینگ در زمینه ثبت دامنه خصوصی و سئو

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای عید فصح آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/bing-w،is-private-domain-registration-seo-35217.html

می‌د،م که گوگل می‌گوید استفاده از ثبت دامنه خصوصی برای اه، سئو یا رتبه‌بندی گوگل هیچ موافق یا مخالفی ندارد. اما فابریس کانل از مایکروسافت بینگ اشاره کرده است که ممکن است یک سیگنال رتبه بندی برای بینگ باشد.

من درخواست توضیح دادم و از آنجایی که هنگام انتشار این مطلب آفلاین هستم، توصیه می‌کنم روی آن کلیک کنید تا ببینید آیا فابریس هنوز توضیح داده است یا خیر:

مایکل آددیران پرسید: “آیا تنظیمات حریم خصوصی دامنه WHOIS بر سئو تاثیر می گذارد؟ آیا باید اطلاعات w،is را برای دامنه خود برای جلب اعتماد ربات های Bing عمومی کنیم؟ از پاسخ دادن استقبال می کنیم.”

آیا می گویید ثبت دامنه خصوصی به نوعی بر رتبه بندی جستجوی بینگ تأثیر دارد؟

– بری شوارتز (@rustybrick) 11 آوریل 2023

فابریس کانل گفت: توییتر, “داده های W،is به ما کمک می کند اعتماد ایجاد کنیم و دانش ،ب کنیم.” به سختی می‌د،م که آیا او به این موضوع اشاره می‌کند که چگونه به مردم کمک می‌کند «اعتماد ایجاد کنند و دانش ،ب کنند» یا اینکه می‌گوید به جستجوی بینگ در «ایجاد اعتماد و ،ب دانش» کمک می‌کند. من گمان می کنم که این بینگ باشد، زیرا از او در مورد بینگ پرسیده شد، اما من خواستم توضیح دهم.

بحث انجمن در توییتر.

وقتی چند سال پیش از گوگل این سوال پرسیده شد، جان مو، گفت: “این چیزی را تغییر نمی دهد.” جان آ، اضافه کرد که “خصوصی ، ثبت دامنه، دامنه را به بخشی از یک شبکه پیوند تبدیل نمی کند.”

این توییت ها هستند:

اینکه آیا باید از W،is استفاده کنید یا نه تا حد زیادی به وضعیت شما بستگی دارد. اگر در حال راه اندازی یک وب سایت از پایه هستید. نادیده گرفتن جزئیات کوچک می تواند برای موفقیت شما مضر باشد. داده های W،is به ما در ایجاد اعتماد و ،ب دانش کمک می کند.

— فابریس کانل (@facan) 11 آوریل 2023

فابریس به طور کلی پاسخ داد و گفت: “این که آیا باید از W،is استفاده کنید یا نه تا حد زیادی به وضعیت شما بستگی دارد. اگر در حال راه اندازی یک وب سایت از پایه هستید. نادیده گرفتن جزئیات کوچک می تواند برای موفقیت شما مضر باشد. W،is داده ها به ما در ایجاد اعتماد و ،ب دانش کمک می کند.”

عینک ربات بینگ

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است