ماسک یک هفته به مهندسان فرصت داد تا هدف گذاری تبلیغات توییتر را مانند گوگل کار کنند

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر استراتژی هدف‌گیری جدید نتواند نتایج رضایت‌بخشی ایجاد کند (که محتمل‌ترین سناریو است)، تبلیغ‌کنندگان ممکن است بودجه‌های تبلیغاتی خود را برای کمپین‌های ناکارآمد هدر دهند.

علاوه بر این، هرگونه تغییر در پلتفرم تبلیغاتی توییتر می‌تواند پیامدهای گسترده‌تری برای صنعت تبلیغات رسانه‌های اجتماعی به‌،وان یک کل داشته باشد و به طور بالقوه منجر به تغییر در بهترین شیوه‌های تبلیغات در چندین پلتفرم شود. عدم قطعیت و تغییرات می تواند باعث شود تعداد کمی از تبلیغ کنندگان که هنوز در توییتر هستند، پلتفرم را ، کنند.
منبع: https://searchengineland.com/musk-gave-engineers-one-week-to-make-twitters-ad-targeting-work-like-google-393457

ما اقدامات اصلاحی (بدیهی) مرتبط ، تبلیغات را با کلمات کلیدی و موضوعات در توییت‌ها انجام می‌دهیم، مانند کاری که گوگل با جستجو انجام می‌دهد.

برای ش،ت تنظیم کنید. مارسین کادلوچکا پس از پایان اخیر از سمت خود به ،وان مدیر مهندسی برای ،ب درآمد در توییتر، در توییتی در روز شنبه پیشنهاد کرد که ضرب الاجل یک هفته ای تعیین شده توسط ایلان ماسک غیرعملی است و اظهار داشت که او معتقد است 2 تا 3 ماه طول می کشد تا توییتر این کار را انجام دهد. واقعاً قابلیت های تبلیغاتی خود را افزایش دهد. منابع من تأیید کرده‌اند که ماسک این ج، زم، را درست قبل از ا،اج کا،وچکا و همچنین سایر کارمندان در بخش تبلیغات، مصرف‌کننده و فروش در جمعه گذشته تنظیم کرد.

این ارتباط زمینه ای را به طور چشمگیری بهبود می بخشد.

— ایلان ماسک (@elonmusk) 17 فوریه 2023

چه اتفاقی می افتد. ماسک قصد دارد سیستم هدف‌یابی تبلیغات توییتر را به‌گونه‌ای اصلاح کند که شبیه تبلیغات جستجوی گوگل باشد، که عمدتاً بر روی کلمات کلیدی جستجو شده به جای فعالیت یا داده‌های نمایه کاربر تمرکز دارد. اگرچه این رویکرد برای موتورهای جستجو، جایی که کاربران به دنبال اطلاعات خاص هستند، موفقیت آمیز بوده است، اما هنوز برای مشاغل رسانه های اجتماعی مؤثر واقع نشده است.

موفق باشید با آن. این تفاوت اساسی بین جستجو و شبکه های اجتماعی است. شما چیزهایی را که به دنبال آن هستید جستجو می کنید، که کلمات کلیدی را برای گوگل بسیار موثر می کند. شما در مورد چیزهایی که به آنها علاقه دارید پست می گذارید. افکار و دعا برای تبلیغ کنندگ، که کلمات کلیدی را می ،ند… https://t.co/2eGCr3xgKH

– تام مورتون 🇺🇦 (@tommorton) 19 فوریه 2023

متاسفم که تبلیغات بی ربط و مزاحم زیادی را در توییتر به شما نشان می دهم!

ماسک از زم، که شرکت را تصاحب کرد، سعی در بهبود تبلیغات توییتر داشت. در حالی که مشخص نیست که آیا تغییر سیستم هدف‌یابی تبلیغات توییتر برای اولویت‌بندی کلمات کلیدی، مشابه تبلیغات گوگل، منجر به تبلیغات با کیفیت بهتری می‌شود یا خیر، کارشناسان در این زمینه سوالاتی را مطرح کرده‌اند و اشکالات احتمالی را شناسایی کرده‌اند.

علیرغم اعلام پایان ا،اج کارکنان در جلسه ای که در 21 نوامبر برگزار شد، ایلان ماسک به ا،اج کارمندان توییتر ادامه داد، حتی پس از اینکه در عرض چند هفته تقریباً دو سوم از نیروی کار را ا،اج کرد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است