مارگواریت هامفری در مورد توسعه محتوا برای حق رای دادن


ما در مورد مگی همفری در ،مت اول و کارهایی که او در حین کار در DAC انجام می‌داد و در ،مت دوم، کمی بیشتر به استراتژی‌های توسعه محتوا برای فرنچایزها می‌پردازیم.

او توضیح داد که استراتژی اغلب در مورد حق رای دادن است تا به دفتر و کار شما نگاهی بیندازید. آنها کمپین های زیادی در رسانه های اجتماعی برای این مشتریان نیز انجام می دهند. او اشاره کرد که COVID تأثیر زیادی بر این مشاغل داشته است. بنابراین این ،ب و کارها را مجبور کرد که بیشتر روی دیجیتال تمرکز کنند.

بنابراین نکته جالب این است که آنها مشتریان زیادی دارند اما تمام محتوا، رسانه های اجتماعی، محتوای نمایه ،ب و کار گوگل و پست ها، همه اینها برای هر مشتری منحصر به فرد است.

ما به طور خلاصه در مورد به‌روزرس، جستجوی محلی Google March صحبت کردیم و مگی گفت که آنها در این مورد فعال هستند و معمولاً قبل از اینکه مشتری متوجه شود از آن مطلع هستند. اما این مشتریان نام‌های بسیار معروف و بزرگی دارند و این مشتری واقعاً فقط به جستجوی محلی وابسته نیست، بنابراین معامله بزرگی نیست.

می تو،د مگی همفری را دنبال کنید لینکدین است و به آنجا متصل شوید.

این ویدیو توسط حمایت مالی رتبه بندی SE.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-191-34089.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است