لیست قیمت مانیتور صنعتی و ویدیو وال، ۲۸ اردیبهشت ترب | asilight

در ساخت این نوع از نمایشگرها لامپ تصویر به کار گرفته میشه، در نتیجه باید انتظار قطر نسبتا زیادی رو در نمایشگرهای DLP داشته باشیم. ویدیو وال‌های LED به دلیل داشتن مقاومت بالا در شرایط هوایی نامساعد عملکرد خوبی دارن. از شما دوستان تشکر می‌کنم که تا انتهای این مقاله با من همراه بودین. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد ویدیو وال دارید، برای ما کامنت بگذارید، من و همکارانم در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ میدیم. این فرایند به‌مرورزمان باعث میشه تا گوشی شما اون کادر اطراف رو به‌عنوان سایه روی کل نمایشگر گوشی اجرا کنه.

ویدئو پروژکتور بینتیک مدل UFO P20

جهت اجاره انواع نمایشگر تبلیغاتی می توانید از طریق سایت ادنل موقعیت تلویزیون تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به ویدئو وال اجاره آن نمایید. اما به دلیل کیفیت بالایی که در مواد اولیه و طراحی محصولات جانبی خود به کار می گیرد، مورد تحسین و تمجید بسیاری از کاربران در کشور های آسیایی و حتی اروپایی قرار گرفته است. امروزه نمایشگر های ویدئو وال دارای محبوبیت و جاذبه ی فراوانی می باشند. در طراحی مدل های جدید، حاشیه های صفحه نیز در نهایت ظرافت لحاظ شده که زیبایی محصول را دو برابر کرده است. در غیر این صورت ، این کانال ارتباطی و تبلیغاتی تأثیر کمتری خواهد داشت.

  • با پیشرفت تکنولوژی روز افزون بشر، امروزه کلیه مراکز اداری و تجاری برای ارائه خدمات به مشتریان در حال رقابت با یکدیگر هستند و سعی می کنند جدید ترین روش ها را برای ارائه خدمات به مشتری ارائه دهند.
  • به همین خاطر این نوع از ابزار‌ها و نمایشگرها به 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند.
  • صد البته جلوه و نورافشانی این نمایشگرها خودش به‌تنهایی می‌تونه دلیل کافی برای استفاده از اون‌ها باشه.
از ابتدای ساخت این ویدیو وال‌ها، فاصله‌‌ی Bezel بین 4.9 تا 1.8 میلی‌متر طبقه‌بندی میشد. بنابراین نمایشگرهایی که دارای Bezel 1.8 میلی‌متر بودن، به‌مراتب با قیمت گرون‌تری فروخته میشدن. اخیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی این فاصله به 0.88 میلی‌متر کاهش پیداکرده و در آینده کمتر هم خواهد شد. به دلیل گستردگی محیط و تعداد دوربین‌های بالا، باید مکانی مجزا را برای نظارت و حفاظت هر چه بهتر و دقیق‌تر در نظر بگیرید. استفاده از ویدیو وال، این مانیتور دیواری با ابعاد بزرگ، امکان نمایش تصاویر ارسالی دوربین‌ها به صورت یکجا و یا تفکیک شده از یکدیگر را انجام می‌دهد.

ویدئو وال ال جی ۴۷LV35A

برای دریاقت اطلاعات بیشتر با کارشناسان کیومیتا تماس بگیرید و یا از قسمت تماس با ما از طیق ایمیل در ارتباط باشید. مانیتورهای صنعتی قاب بسیار پهنی دارند و در هر مدل سایز این قاب متفاوت است. اما ویدئووال ها قاب بسیار نازکی دارند به طوری که قابل دیدن نیست و در ظاهر بدون قاب نمایش داده میشوند. نیت ویدئو وال ها معمولا در بازهی ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ است، که انتخاب عدد مناسب بر اساس محل قرارگیری ویدئووال در فضاهای داخلی یا فضاهای مسقف خارجی با تابش نور خورشید انجام میگیرد. از دیگر ویژگیهای پنل ویدئووال، جلوگیری از جا ماندگی تصویر یا (Screen Burn-in) است.

از معایت دیگر این محصولات میتوان به آلودگی صوتی و حرارتی بسیار بالا اشاره نمود. همون‌طور که می‌دونین در کنسرت‌ها همه‌ی افراد نمی‌تونن بلیط صندلی‌ها و جایگاه‌های جلویی رو بخرن. درنتیجه با توجه به ازدحام جمعیت، حتی نمی‌تونن چهره‌ی خواننده‌ رو ببینن. به همین علت تمامی کنسرت‌های معتبر، با نمایشگرهای ویدیو وال اجرا میشن. صد البته جلوه و نورافشانی این نمایشگرها خودش به‌تنهایی می‌تونه دلیل کافی برای استفاده از اون‌ها باشه.

دسته‌های محصولات

لیست قیمت مانیتور صنعتی و ویدیو وال، ۲۸ اردیبهشت ترب | asilight

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است