لیست قیمت سئو سایت، تعرفه، قیمت و هزینه سئو سایت 1401

این سرویس اغلب برای مشاغل کوچک با بودجه محدود بازاریابی در نظر گرفته شده است. هر حرفه ای که در زمینه بازاریابی اینترنتی مشاغل کوچک فعالیت داشته باشد نام سئو را شنیده است. مزیت نگه دارنده یا استراتژی قیمت گذاری در هر پروژه این است که به طور معمول با پاک کردن KPI مرتبط است. اگرچهگوگلنمی تواند صفحه سایت را مانند یک انسان «مشاهده» کند؛ اما آن ها می توانند تفاوت یک صفحه عالی یا فقط پر از تبلیغات و پنجره های بازشو را درک کنند و این در طول رتبه بندی موردتوجه قرار می گیرد. قالب بندی صفحه انتشار باید مناسب باشد. در این مقاله اطلاعاتی از چگونگی هزینه یابی سئو تا عواملی که باید بودجه شرکت شما را تعیین کنند، در اختیار شما گذاشته می شود. آنچه بسیاری از مردم در مورد آن اطلاعاتی ندارند این است که هزینه سئو و لیست قیمت سئو چگونه است. این نوع سئو معمولا جهت رفع خطاهای سایت ها و بهبود سئوی آن ها در لیست قیمت سئو قرار می گیرد. در این مقاله سعی می کنیم راهنمای خوب و نهایی برای متوسط هزینه سئو و لیست قیمت آن به اشتراک بگذاریم تا این مشکل برطرف شود.

کلمات کلیدیسئورا که برای وب سایت موردنظر مهم هستند پیدا کرد و آن ها را در محتوای خود گنجاند. هدف اصلی سئو فنی اطمینان از این است که جستجوگران موتور جستجو می توانند وب سایت را بدون هیچ مشکلی پیدا کرده و ایندکس کنند. باید یک قدم جلوتر رفت و به دنبال کلمات کلیدی طولانی تر و کلمات کلیدی مرتبط با معنا گشت و آن ها را به عناوین و محتوای اصلی خود اضافه کرد. محتوای سئو مربوط به کیفیت محتوا و نحوه بهینه سازی آن است. همچنین اگر هنوز به درستی متوجه تفاوت سئو داخلی و خارجی نشده اید پیشنهاد می دهیم مقاله مربوط به سئو داخلی و سئو خارجی چیست و چه تفاوتی با هم دارند را مطالعه فرمایید. به این فکر کرده اید؟ این ساختار هزینه ای است که معمولا در آژانس های سئو یا شرکت های بازاریابی دیجیتال با اندازه های واقعی سئو در لیست قیمت سئو به عنوان هزینه سئو لحاظ می شود. به همین دلیل این نوع قوانین سئو معمولا در قسمت حرفه ای لیست قیمت سئو بیشتر نمود پیدا می کنند. به همین دلیل معمولا به لیست قیمت سئو برای بودجه بندی نگاه نمی کنند؛ بنابراین این شرکت ها یا به طور کامل از روند کار غافل می شوند و یا به احتمال زیاد سعی می کنند تمام سئوی داخلی خود را انجام دهند.

وقتی شرکتی خدمات پیشرفته سئو را تهیه می کند، معمولاً یک برنامه طولانی مدت از ارائه دهنده سئو خود دریافت می کند. بهترین سطح سئو به سئوی پیشرفته یا سئوی حرفه ای معروف است. زمانی که یک آژانس بازاریابی معروف در انگلیس به نظرسنجی در این مورد پرداخت. این بر اساس زمانی است که متخصص یا آژانس سئو در پروژه موردنظر صرف کرده است. پس احتمال دارد لیست قیمت سئو بر اساس ساعت صرف شده، تنظیم شود. این بسته ها برای حل تأثیر مجازات گوگل در لیست قیمت سئو قرار گرفته اند. برخی شرکت هایی که فقط فکر جیب خود هستند متأسفانه با دادن قیمت های نازل، علاوه بر اینکه وب سایت بی اثر ارائه می دهند؛ بلکه موجب می شوند در برابر الگوریتم های گوگل قرار نگیرند و عواقب مجازاتی چون غیرفعال شدن سایت را از طرف گوگل متحمل شوند. همچنین ممکن است درک نسبتا درستی از آنچه در ابتدایی ترین سطح به دنبال دارد، داشته باشند. همچنین اگر می خواهید از محتوای روان، یونیک و باکیفیت و در عین حال ارزانی که توسط خود شما یا سئوکار مربوطه تایید شده است استفاده فرمایید، می توانید از طریق سایت کد سئو سفارش تولید محتوای متنی خود را ثبت فرمایید و در کمترین زمان ممکن به صورت اینترنتی و پس از تاییدنهایی توسط کارفرما سایت و سئو کار سایت دریافت نمایید.

انجام این کار به شما نشان می دهد که چه میزان بازدهی می توانید در سطوح مختلف سرمایه گذاری در سئو داشته باشید. سئو فنی دقیقا همان چیزی است که نامش آن را نشان می دهد؛ یعنی پارامترهای فنی که بر نمایان بودن یک وب سایت در موتورهای جستجو تأثیر می گذارند. طرح واره مشاغل محلی در صفحه اصلی خود اضافه می شود. عناوین صفحه در نتایج جستجو نشان داده می شوند و کلیک آن ها برای کاربران باید جالب باشد. این امر نشان می دهد که شرکت های کوچک در سطح جهان به اهمیت سئو آگاه نیستند. آنچه مهم است درک این است که این زیرمجموعه های سئو فرایند متفاوتی نیستند، این فقط روشی است برای شکستن یک فرایند پیچیده در چندین فرآیند کوچک تر که مدیریت آن ها آسان تر شود. برای ماه های ابتدایی در فرآیند جستجوگرها، ممکن است پیشرفت محسوسی در هر دو زمینه وجود داشته باشد. فرآیند تولید محتوا را باید با تحقیق در مورد کلیدواژه شروع کرد. سئوی میان رده یا پیشرفته را در نظر دارید؟

صفحه ای با متن و تصاویر، بدون صرف وقت برای زیباسازی محتوا، روش خوبی برای سئو نیست. عناوین صفحه خود را بهینه کنید. به روش های خلاقانه ای فکر کنید تا افراد بتوانند به صفحات محصول پیوند دهند. با استفاده از آگهی های بینابینی، روش های دیگر تبلیغات تهاجمی یا پنجره های بازشو، تجربه کاربر در تلفن همراه از بین نمی رود. یک روش ساده برای درک ایده منافع سرمایه گذاری در سئو وجود دارد. سئوی موبایل، سئویی که به تنهایی عمل کند، نیست؛ بلکه زیرمجموعه ای از سئو اختصاصی برای دستگاه های تلفن همراه است. لینک ها به عنوان «رأی اعتماد» عمل می کنند. سئویی که توسط خود شرکت ها انجام می شوند باید شامل فرایندی چون تحقیقات پس زمینه، تحقیقات درباره کلیدواژه و رقبا، بهینه سازی معماری سایت و تجزیه و تحلیل نهایی و ایجاد پیوند است. این به معنای تغییر و بهینه سازی معماری یک سایت و تنظیم بهتر محتوای سایت برای اهداف سئو است. محتوای سئو شده را را به طور کامل و طولانی منتشر کرد تا کاربران بتوانند آنچه را می خواهند به دست آورند.

سئو داخلی با خود صفحه وب و نحوه پیوند آن برای موتورهای جستجو و کاربران ارتباط دارد. سئو خارج از صفحه همه چیز در مورد تبلیغات است. البته همه موارد فوق از موارد قسمت قبل یعنی انواع سئو از لحاظ قوانین نیز تأثیر می پذیرد. آنچه ارزیابی فوق در مورد بهبود ترافیک ارگانیک و عالی برای درآمد واقعی شما ممکن است داشته باشد نیز به راحتی قابل ارزیابی و تخمین است. اکنون باید ایده خوبی در مورد چگونگی هزینه یابی سئو و میزان ارزش آن برای تجارت خود داشته باشید. ارقام دقیق موردنیاز نرخ تبدیل سایت شما به ارزیابی نرخ هدایت به تجارت واقعی و میانگین ارزش فروش شما بستگی دارد. سئو پیشرفته برای وب سایت های بزرگ تجارت الکترونیکی یا سایت های دیگر در صنایع کاملا رقابتی، مناسب است؛ زیرا انتخاب این نوع سئو، اختصاص بودجه نسبتا بالایی را می طلبد. تصویری از سئو ارزشمند است که مملو از میانبرها و تکنیک های پیشرفته و نوین باشد.

وب سایت موردنظر برای موبایل شخصی بهینه شده است. ساختار سایت و ساختار URL سایت بهینه می شوند. این استراتژی ها بیشتر بر اساس طرح بازاریابی محتوا بنا می شوند. برای دامنه و گستردگی پروژه از ابتدا بر اساس اهداف سئوی شرکت و موقعیت صنعت موردبحث تصمیم گیری خواهد شد. صفحات محصول باید بر اساس نتایج تحقیقات کلمات کلیدی بهینه شوند. برای این منظور، باید به برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل مراجعه کرده و برخی از مهم ترین کلمات کلیدی سایت خود را بررسی کنید. این گونه یک بودجه تقریبا ثابت و مناسب را برای هزینه های سئو سایت می توان کنار گذاشت. این نوع قیمت برای سایت های محلی و تازه کارها با بودجه کم، مفید به نظر می رسد. مواردی مانند بهینه سازی نام فایل، اندازه پرونده و متن ALT برای سئوی تصویر بسیار مهم است. بهینه سازی تمام عناصر بصری فروشگاه مانند تصاویر و فیلم ها انجام می شوند. طرح های لازم برای محصول، پیشنهاد ها و مانند این ها اضافه می شوند. هر آنچه در بالا ذکر شد، با افزودن دستورالعمل های زیر برای سئو محلی معتبر است. هر نوع مسئول تعدادی از قوانین سئو هستند.

در این نوع سئو میان رده، شرکت سئو معمولا یک استراتژی بازاریابی محتوا را برای یک تجارت ارائه می دهد. به عنوان مثال باغبانی، پیمانکاران ساختمانی محلی، آرایشگاه ها و صنایع وابسته می توانند از این نوع سئو استفاده کنند. سئو محلی نوعی سئو است که فقط برای مشاغل محلی مناسب است؛ به عبارت دیگر، اگر هدف وب سایت جلب مشتریانی است که از فروشگاه محلی شما بازدید می کنند، پس وب سایت باید برای سئو محلی بهینه شود. فروشگاه باید در شبکه های اجتماعی تبلیغ شوند. فقط از طریق گوگل بیش از 5/3 میلیارد جستجو در روز وجود دارد. تعداد زیادی از مشاغل کوچک وجود دارند که به هیچ وجه بودجه ای را به سئو اختصاص نمی دهند. شاید شرکت های کوچک نمی دانند چگونه بودجه سئو را تعیین کنند. در غیر این صورت موتورهای جستجو نمی توانند آن را درک کنند. سود بالقوه حاصل از جستجوگرها هنگامی که میزان ترافیک سئو و درآمد افزایش می یابد، باید در برابر سرمایه اولیه با بازده کم در نظر گرفته شود.

مشخص شد که 54 درصد از شرکت ها برای خدمات سئو بودجه ای در نظر نگرفته اند. اکنون که می دانید لیست قیمت سئو برای هزینه ها به طور کلی چگونه است، حال این حق شما است که بدانید در ازای هر گونه سرمایه گذاری در زمینه سئو، چه نوع بازدهی کسب خواهید کرد. این نوع سئو در برآورد هزینه سئو در لیست قیمت سئو بسیار مهم است. برای مشخص کردن موتورهای جستجو در قسمت های مهم محتوای سئو از طرح ها و داده های ساختاریافته استفاده می شود. در حالی که انواع قبلی سئو بیشتر بر زیرساخت و محتوای وب سایت تمرکز داشتند، سئو خارج از صفحه یا سئو خارجی مربوط به تکنیک هایی است که می توانید برای تبلیغ وب سایت خود در اینترنت استفاده کنید. عنوان صفحه در SERPS نشان داده می شود، برچسب H1در بالای صفحه قابل رؤیت است. یک صفحه بهینه شده فقط یک برچسب H1 دارد و معمولاً همان مقادیر عنوان صفحه را دارد.

حالا برای اینکه بر اساس لیست قیمت سئویی که هزینه کرده اید، بتوانید برآوردی از درآمد ماهانه سئو به دست آورید، کافی است میانگین ترافیک ماهانه را تخمین زده و در ارزیابی سئو با رقم های گفته شده در بالا ضرب سایت entityseo کنید. این به شما یک جستجوی متوسط ماهانه برای این کلمات کلیدی می دهد. ترافیک حاصل از آن جستجوها به طور واضح بین بسیاری از سایت های مختلف که برای آن کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند، طبقه بندی می شود. فراتر اینکه آنچه را که می توانید هنگام صرف مبالغ مختلف در سئو انتظار داشته باشید، به شما نشان خواهیم داد. عنوان یک صفحه همچنین باید به ربات های موتور جستجو سرنخ کافی در مورد محتوای صفحه نشان دهد. باید بدانید وقتی که موتورهای جستجو در حال ارزیابی یک وب سایت هستند، رتبه بندی انجام شده بر پایه سطح صفحه صورت می گیرد. شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات سئو مانند کد سئو با ارائه خدمات سئو تحت عنوان سئو ارزان، خدمات کامل و پایه ای را ارائه می دهند.

برای کمک به کاربران در زمینه کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص، به سایر وب سایت ها با کیفیت بالا (در صورت منطقی بودن) و سایر صفحات وب سایت موردنظر پیوند داد. شما باید صفحات بیشتری برای بهینه سازی داشته باشید. آنالیز گوگل می تواند نرخ تبدیل دقیقی به شما ارائه دهد. سئو را می خواهید خودتان انجام دهید؟ با یک قیمت ثابت در هر ماه، یک شرکت کوچک یا متوسط می تواند خدمات آژانس مورد استخدام را برای انجام سئو در سایت خود به طور مداوم حفظ کند. همین دلیل هم باعث شد گوگل تصمیم بگیرد یک index-mobile first ایجاد کند و به جای نسخه دسک تاپ، نسخه شخصی وب سایت را نمایه سازی کند. این نسخه از سئو به مراتب مؤثرتر و قابل اعتمادتر از سئوی ارزان قیمتی است که در بالا به آن پرداختیم. این نسخه از سئو همان چیزی است که شرکت ها از بزرگ ترین آژانس های سئو انتظار دریافت دارند. لینک سازی روند دریافت بک لینک سئو از وب سایت های دیگر است. مطمئن شوید که نام تجاری، آدرس و اطلاعات تماس در تمام صفحات وب سایت وجود دارد. هنگامی که در مورد مقدار هزینه سئو یا بودجه آن برای لیست قیمت سئو صحبت می کنیم، در مورد غرق شدن در تبلیغات به ازای هر کلیک صحبت نخواهیم کرد.

بهینه سازی یک فروشگاه آنلاین با صفحه اصلی و صفحات دسته شروع می شود. یک نقشه سایت XML ایجاد کرده و به همه موتورهای جستجوی اصلی ارسال می شود. همه موارد فوق بیانگر یک قانون اساسی خوب در زمینه نرخ بازگشت سرمایه برای درک لیست قیمت سئو است. سعی می کنیم همه موارد را پوشش دهیم. کسب و کار در فهرست های معتبری مانند باسلام، اسنپ و سایر موارد ثبت می شود. وقتی نوبت بهینه سازی موتور جستجو می رسد، بهینه سازی وب سایت تجارت الکترونیکی پیچیده تر از کار در وبلاگ یا وب سایت شرکتی است. در واقع، قیمت های معمول سئو و آنچه باید برای بودجه آن در نظر گرفته شود برای بسیاری از شرکت های کوچک تر نقطه کور است. اجرای آزمون موبایل شخصی نقطه شروع خوبی است. این نقطه کور تنها مختص شرکت های ایرانی نیست. با این حال، این یک ساختار هزینه ای ترجیحی برای فریلنسرهای سئو یا افرادی است که به عنوان تنها معامله گر خدمات سئو یا بازاریابی ارائه می دهند. آن ها خدمات مختلف سئو را برای وب سایت های خود به افراد و مشاغل ارائه می دهند.

هیچ شرکتی که نتایج خوبی را به مشتری ارائه دهد نمی تواند این سرویس را با قیمت نازلی ارائه دهد. اکثر نمایندگی های معتبر سئو از یک نگه دارنده ماهانه یا استراتژی قیمت گذاری پروژه استفاده می کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که متوسط هزینه بالقوه ماهانه سئو را از رقم درآمد ماهانه تخمینی کم کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک تغییر ساده در وب و آمار فروش شرکت شما است. وب سایت در دایرکتورها و وب سایت های محلی و همچنین اینستاگرام تبلیغ می شود. اولین رهنمود، بررسی و بهینه سازی txt سایت شما است تا مطمئن شد موتورهای جستجو می توانند به درستی به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. خدمات سئو اغلب توسط ارائه دهندگان به عنوان هزینه ماهیانه سئو قیمت گذاری می شوند. منظور از قیمت پایین، قیمت نازل نیست. سئوی ارزان قیمت مدنظرتان است؟ متأسفانه برخی شرکت ها به منظور ارائه سئوی ارزان قیمت، خدمات بی اثری را ارائه می دهند. این یک واقعیت است که اکنون بیش از 60٪ جستجوی گوگل در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. این رقم عظیمی است و نشانگر خوبی است که اینترنت از دسک تاپ سنتی دور شده و به سمت دستگاه های تلفن همراه می رود.

این امر نیز به احتمال زیاد به این دلیل است که آن ها از هزینه های متوسط و لیست قیمت سئو اطلاعاتی ندارند. از آنجا که این یک فاکتور بسیار مهم در موفقیت سئو است، از نظر تعیین هزینه سئو در لیست قیمت سئو نیز بسیار تأثیرگذار است. هزینه این نوع خدمات سئو در لیست قیمت سئو در نظر گرفته می شود. اینکه شما پس از سرمایه گذاری در سئو به طور دقیق رتبه بندی کنید، متفاوت خواهد بود؛ اما می توانید با بررسی چگونگی رتبه بندی رقبای مستقیم خود برای کلمات کلیدی مشخص شده، ایده خوبی کسب کنید. نرخ بازگشت سرمایه سئو از ROI مشاغل دیگر متفاوت است. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) سئو چیست؟ هنگام تخمین نرخ بازگشت سرمایه سئو باید این مورد در نظر گرفته شود. قبل از شروع به کار در صفحات محصول، این دو نوع صفحه باید به درستی بهینه شوند. محتوا سئو زیرمجموعه سئو در صفحه است. پیشرفت و تبلیغ برند انجام شود.گوگل دوست دارد مارک های شناخته شده را در نتایج بالا رتبه بندی کند؛ زیرا مردم به آن ها اعتماد دارند. هنگام بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، باید صدها قانون را در نظر گرفت تا فاکتورهای مختلف رتبه بندی موتور جستجو را برآورده کرد و در عین حال کاربران خود را راضی نگه داشت.

شاید در ظاهر مقدار کمی باشد، اما با توجه به کلیک های میلیاردی که در روز انجام می شود، مقدار قابل ملاحظه ای است. فقط در این صورت است که شما یک تصویر کلی دقیق از بازده سرمایه گذاری که سئو داشته باشد، خواهید داشت. برخی شرکت های کوچک، خودشان تمام سئو سایت را به عهده می گیرند و قصدشان به طور کلی کاهش هزینه ها است. به طور کلی، این سطح از سئو عمدتا بر رفع مشکلات موجود در یک وب سایت متمرکز است. این برنامه به طور خاص برای رسیدن به اهداف سئو شرکت در این مدت تنظیم خواهد شد. گاهی اوقات یک آژانس سئو یا یک شرکت بازاریابی دیجیتال قیمت تمام شده یک پروژه خاص سئو را برای یک شرکت در لیست قیمت سئو لحاظ می کند. به این منظور که از روز اول افزایش بازدید یا درآمد را فراهم نمی کند. قبل از بررسی ساختارهای مختلف قیمت گذاری درگیر در سئو، مهم است که وقتی می گوییم «هزینه سئو» منظور ما دقیقا چیست. به طور معمول، سه ساختار قیمت گذاری مختلف وجود دارد که ممکن است هنگام خرید خدمات جستجوگرها با آن ها روبرو شوید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است