لنز Google به Bard می آید، شرایط پوست را تشخیص می دهد و به شما در خرید کمک می کند

همچنین گوگل لنز می تواند شرایط پوستی را تشخیص دهد. گوگل نوشت: “فقط یک ع، بگیرید یا یک ع، را از طریق لنز آپلود کنید، و منطبقات بصری را برای اطلاع رس، جستجوی خود پیدا خواهید کرد. این ویژگی همچنین اگر مطمئن نیستید که چگونه چیز دیگری را روی بدن خود توصیف کنید، مانند برآمدگی روی بدنتان، کار می کند. لبت، خط روی ناخن یا ریزش مو روی سرت.»

در اینجا پشتیب، از لنز Google در Google Bard وجود دارد. گوگل گفته است که به زودی می‌تو،د تصاویر را در پیام‌های Bard خود قرار دهید و Google Lens در پشت صحنه کار می‌کند تا به Bard کمک کند آنچه را که نشان داده می‌شود درک کند.

Google Lens Bard

این چیزی است که به نظر میرسد:

عینک Google Bard Butler

(1) می تو،د یک اسکرین شات بگیرید و آن را در لنز انتخاب کنید، و لیستی از موارد قابل ،ید را با پیوندهایی به جایی که می تو،د ،ید کنید، دریافت خواهید کرد. اگر در حین بیرون رفتن چیزی را می‌بینید که می‌خواهید ب،ید، به همین صورت عمل می‌کند: دوربین خود را با لنز بگیرید، یک ع، بگیرید و گزینه‌هایی از تجار آنلاین را مشاهده خواهید کرد.

بینگ چت در حال افزودن چیزی شبیه به این است.

وضعیت پوست لنز گوگل

گوگل اعلام کرد انبوهی از چیزهای دیروز در اطراف Google Lens، موارد مهم این است که Google Lens به Google Bard می آید. همچنین، Google Lens می‌تواند شرایط پوستی را تشخیص دهد، به شما در ،ید کمک کند و موارد دیگر. گوگل بیشتر، اگر نه همه، این موارد را در Google I/O اعلام کرد، بنابراین نباید تعجب آور باشد.

در اینجا این است که چگونه کار می کند – و بسیار دیوانه کننده است:

گوگل همچنین چند راه را برای کمک به ،ید با استفاده از لنز گوگل اعلام کرد:

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-lens-bard-skin-conditions-s،p-35560.html

(2) جستجوی چندگانه با لنز Google نیز در حال گسترش است تا بتو،د بر اساس ع، یا اسکرین شات و کلمات جستجو کنید. گوگل گفت فقط یک ع، از “کفش های موجود در لنز” بگیرید و سپس انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا کلماتی را به جستجوی خود اضافه کنید (مانند “آبی”). سپس لنز کفش های مشابه را به رنگ دلخواه شما به شما نشان می دهد. این همچنین با ال،ا کار می کند. یک پیراهن سرگرم‌کننده ببینید و آن الگو را برای پرده‌های خود دوست خواهید داشت. یک ع، از پیراهن در لنز بگیرید، انگشت خود را به سمت بالا بکشید و “curtains” را تایپ کنید – و آن را دارید.”

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است