قوانین جدید حفاظت از داده AdSense در سال 2023 به CA، CO، CT و UT می آیند

طبق ایمیلی که به همه مدیران و مدیران حقوقی AdSense ارسال شده است، از اول ژانویه 2023، شرایط موجود پردازش داده های Google Ads، شرایط حفاظت از داده کنتر،-کنترل کننده Google Ads، و شرایط حفاظت از داده کنترل کننده-کنترل کننده اندازه گیری Google را برای این موارد تکمیل خواهیم کرد. 5 قانون جدید ایالتی ایالات متحده اگر قبلاً با شرایط حفاظت از داده های آنلاین موافقت کرده اید، برای پذیرش این شرایط نیازی به اقدام اضافی نیست.

جدید در زمین موتورهای جستجو

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/new-adsense-data-protection-laws-coming-to-ca-co-ct-and-ut-in-2023-389667

درباره نویسنده

نیکول فارلی

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر مدیر یا مدیر AdSense هستید که در کالیفرنیا، ک،ادو، کانکتیکات و یوتا زندگی می‌کنید یا تبلیغ می‌کنید، مطمئن شوید که حساب شما با تمام قو،ن و مقررات مطابقت دارد.


فقط تبلیغات و تجزیه و تحلیل این به روز رس، مربوط به تبلیغات و محصولات تجزیه و تحلیل گوگل است. اگر از سایر محصولات Google، مانند Work،e یا Cloud Iden،y نیز استفاده می‌کنید، این ایمیل بر استفاده شما از آن محصولات تأثیری نمی‌گذارد.

تو عمیق تر می تو،د در مورد قو،ن جدید بیشتر بخو،د اینجا.

قو،ن جدید حفاظت از داده ها که در مورد جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی اعمال می شود، در سال 2023 در کالیفرنیا، ک،ادو، کانکتیکات، ویرجینیا و یوتا اجرا می شود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است