قطع شدن گوگل برنامه خرید در گوگل در ایالات متحده

فکر می‌کنم این برنامه Buy on Google در سال 2015 راه‌اندازی شد اما ویژگی‌های مشابهی در اوایل سال 2011 وجود داشت.

در اینجا یک کپی از آن ایمیل ارسال شده برای بازرگانان برنامه آزمایشی از قبل آمده است:

در اینجا یک کپی از ایمیلی است که من از مناخیم آنی دریافت کردم توییتر:

ما از تجربه تسویه‌حساب ساده‌ای که داریم هیجان‌زده هستیم سال گذشته معرفی شد، که در آن مشتری، که آماده ،ید هستند این گزینه را خواهند داشت که مستقیماً از فهرستی در Google به جریان پرداخت در وب سایت شما بروند. پس از رسیدن به آنجا، آن‌ها محصول انتخابی را از قبل در سبد ،ید خود مشاهده می‌کنند و می‌توانند با هر روش پرداختی که انتخاب می‌کنند، آن را در سایت شما بررسی کنند. *بازرگان، که از ویژگی جدید Google Checkout استفاده می‌کنند شاهد بهبود ارزش ناخالص کالا (GMV) بین 1 تا 10 درصد هستند.

*منبع: Google Data، ایالات متحده، ،ده فروشی، مارس 2023. [Caveat: Data pulled for existing pilot merchants]

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کرکره گوگل زن

یکی از سخنگویان گوگل به ما گفت: “هدف ما پشتیب، از یک ا،یستم باز با اتصال مستقیم ،یداران به بازرگانان است، و این یک اولویت بزرگ برای ما است. ما یک فرآیند ساده تسویه حساب جدید ایجاد کردیم که به ،یداران اجازه می دهد مستقیماً از Google به جریان پرداخت بروند. در وب‌سایت یک تاجر وقتی آماده ،ید هستند. بازخورد بسیار خوبی از بازرگانان و کاربران دریافت کرده‌ایم. ،ید در Google یک ویژگی کوچک بود که تعداد بسیار محدودی از تاجران از آن استفاده ،د، بنابراین ما در عوض در این تجربه ،ید جدید سرمایه‌گذاری می‌کنیم. “

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-program-closing-35643.html

گوگل ارسال شده“شما باید به انجام و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده در آن تاریخ یا قبل از آن ادامه دهید و به لغو، بازگرداندن، بازپرداخت و ضمانت نامه همانطور که در خط مشی های فروشگاه خود ذکر شده است احترام بگذارید.”

بیشتر بد،د:

  • اگر مایل به پیوستن به پایلوت تسویه حساب هستید، لطفاً آن را تکمیل کنید فرم علاقه در اینجا.
  • لطفاً توجه داشته باشید، اگر برای پیوستن به برنامه آزمایشی تسویه‌حساب قبل از سپتامبر انتخاب شده‌اید، هر تجربه فعلی ،ید در Google که در حال اجرا هستید، فوراً قابل اجرا نخواهد بود.
  • برای ،، که برای شرکت در آزمایشی انتخاب نشده اند، زم، که راه حل به طور گسترده در دسترس باشد با شما تماس خواهیم گرفت تا بتو،د در آن زمان سوار شوید!

— — —

به طور کامل می‌خواند:

ما همچنان به معرفی راه‌های جدید برای بهینه‌سازی روشی که کاربران برای پرداخت در پلتفرم‌های خود پیمایش می‌کنند، ادامه می‌دهیم و مشتاقانه منتظر تعامل مستمر با شرکای ،ده‌فروشی خود در محصولات دیگر مانند آزمایشی جدید پرداخت و سایر زمینه‌های همکاری از طریق ابزارها، اطلاعات بینش و آموزش.

گوگل دیروز ایمیلی به بازرگانان ارسال کرد و به آنها اطلاع داد که ،ید در Google در ایالات متحده در تاریخ 26 سپتامبر 2023 بسته می شود. Google در حال اجرای آزمایشی یک ویژگی جدید برای پرش مستقیم به صفحه تسویه حساب برای بازرگانان است، اما ،ید در Google از بین خواهد رفت. با این حال، جستجوی گوگل در یوتیوب باقی خواهد ماند.

برای هرگونه سوال یا پشتیب، در مورد خاتمه مشارکت خود، لطفاً با تیم پشتیب، ما تماس بگیرید یا با مخاطب Google خود تماس بگیرید.

ایجاد تجارب عالی از پرداخت چیزی است که ما روی آن تمرکز کرده‌ایم و همیشه در حال تکامل هستیم. به شما اطلاع می دهیم که از 26 سپتامبر 2023، برنامه فعلی ،ید در Google در ایالات متحده پایان می یابد. ما چند کانال جدید داریم که از آزمایش آنها هیجان زده هستیم (اطلاعات بیشتر در زیر)، با این حال، می‌خواهیم برخی از جزئیات کلیدی درباره ،ید در Google را به اشتراک بگذاریم.

  • شرکت شما در ،ید در Google در 26 سپتامبر 2023 به پایان می رسد و هیچ فهرستی در جستجو یا ،ید گزینه ،ید در Google را نشان نمی دهد. اگر در حال حاضر در حال ورود هستید، امروز از فرآیند حذف خواهید شد.
  • تمام سفارش‌های دریافت‌شده تا سپتامبر 2023 باید با رعایت سیاست‌های بازگشت، صرف‌نظر از خاتمه برنامه، انجام شوند.
  • اگر فکر می کنید این انتخاب برای ،ب و کار شما سودمندتر است، می تو،د زودتر از سپتامبر شرکت خود را در برنامه خاتمه دهید. لطفاً برای انجام این کار با پشتیب، تماس بگیرید.
  • اطلاعات سفارش برای پایان برنامه پس از یک سال در دسترس خواهد بود. از طریق دستورالعمل های اینجا می تو،د به گزارش های خود دسترسی داشته باشید.
  • برای پایان دادن به برنامه هیچ اقدامی از شما لازم نیست.

این متن ایمیل بود.

تیم ،ید در Google

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است