قطعات دکل لیفتراک فروشگاه قطعات و لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک

در واقع تعداد زیادی از قطعات صنعتی در کنار یکدیگر جمع شده اند و این ماشین پرقدرت را تشکیل داده اند. لیفتراک یکی از ماشین های صنعتی بسیار مهم است که از آن برای جا به جایی انواع بارها استفاده می شود. هنگامی که دسته فشار داده می‌شود، پمپ هوا را فعال می‌کند که هوای بیرون را از طریق یک فیلتر می‌کشد و آن را وارد لوله ای می‌کند که به سیلندرهای هیدرولیک می‌رسد. هم‌چنین هزینه تعمیرکار و مکانیک نیز باید مجدد پرداخت گردد و از طرف دیگر خراب شدن مجدد آن قطعه ممکن است باعث خرابی قطعات همجوار آن شود و تمام این موارد باعث می‌شود مشتری چند برابر قیمت قطعات با کیفیت هزینه کند.

فروش شاخک لیفتراک

یعنی گیربکس، سیستم سوخت، رادیاتور و سیستم خنک کننده و ورودی هوا ندارند. با این حال، آن‌ها دارای سیستم‌های هیدرولیک برای کار با دکل هستند. کریج سکو و یا قطعه‌ای است که چنگال‌ها و بعضی قطعه‌های دیگر بر آن سوار می‌شوند. این قطعه از لوازم لیفتراک با استفاده از زنجیر یا با اتصال مستقیم به سیلندر هیدرولیک در ریل‌های دکل نصب شده و به سمت بالا و پایین حرکت می‌کند.

فروش اقساطی دستگاه ۳ کاره تولید سفره دستگاه تولید سفره یکبار مصرف و کیسه های رولی

دکل لیفتراک نیز خود از اجزاء کوچک‌تر و اساسی تشکیل شده که ما آن‌ها را به عنوان لوازم یدکی ماشین‌ها می‌شناسیم. برای ترخیص اجزاء و قطعات دکل لیفتراک از گمرک، لازم است مطابق قوانین و مقررات اداره گمرک عمل کرد. از جمله این قوانین می‌توان به مجوزهای تعیین شده که اخذ آن‌ها جهت صدور مجوز خروج کالا از گمرک، ضرورت دارند، اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص از وب سایت رسمی شرکت سلطان تجارت بازرگان دیدن کنید. برای خرید قطعات لیفتراک با کیفیت ممکن است دچار تردید و مشکل شوید و نتوانید قطعات لیفتراک با کیفیت و مورد نظر خور را پیدا نمایید.

لوازم یدکی لیفتراک , ساید شیفت لیفتراک فروش ساید لیفتراک و انواع قطعات لیفتراک درجه یک با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت . بهترین ساید شیفت لیفتراک و لوازم لیفتراک را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماییم . پیستون های هیدرولیک به ۲ ساختار اصلی عمودی متصل می‌شوند که «دکل» نامیده می‌شوند. با این حال، شاخک‌ها که بار را تحمل می‌کنند، از طریق یک جفت قرقره سری غلتکی که نزدیک به دنده بالای دکل است، به بدنه اصلی لیفتراک متصل می‌شوند. ارتفاع بار با توجه به چند مرحله بودن دکل در لیفتراک، متفاوت خواهد بود.

قطعات دکل لیفتراک فروشگاه قطعات و لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک

دکل مجموعه‌ای عمودی است که کار بالا و پایین بردن بار را انجام می‌دهد و مهم‌ترین قطعه از قطعات لیفتراک به شمار می‌رود. این قطعه از ریل‌های به هم پیوسته تشکیل شده که پایداری جانبی را نیز فراهم می‌کند. ریل‌های به هم پیوسته ممکن است دارای غلتک یا بوش به عنوان راهنما باشند.

  • اکسل لیفتراک قسمت مهمی از لیفتراک می‌باشد.اکسل لیفتراک یک میله استوانه‌ای است که به چرخ متصل می‌شود و به عنوان اهرم چرخشی،اجازه چرخش چرخ‌ها را می‌دهد و علاوه بر آن حرکت بار را آسان‌تر می‌کند.
  • ارتفاع برخی دکل‌ها (به صورت جمع شده) به گونه‌ای است که لیفتراک به راحتی می‌تواند در داخل کانتینرها و ورودی‌هایی با ارتفاع کم تردد نماید.
  • شرکت اپال ماشین خاورمیانه ارائه دهنده انواع قطعات لیفتراک می‌باشد که علاوه بر تامین قطعات لیفتراک‌های تولیدی خود، قطعات برندهای مختلف را نیز تامین می‌نماید.
  • شما با در نظر گرفتن این سه مورد می توانید بهترین دکل را برای لیفتراک خود انتخاب کرده و به کارکردن با ان بپردازید.
  • مصرف کنندگان همواره بابت قطعات یدکی لیفتراک دغدغه دارند تا بتوانند مشکل لیفتراک و قطعات لیفتراک خود را با کمترین هزینه و در اسرع وقت برطرف کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است