فیس بوک تجربه جدیدی از Pages را ارائه کرده است

2. مخاطبان خود را افزایش دهید. از دوستان، خانواده و مشتریان فعلی دعوت کنید تا صفحه شما را لایک کنند، مرتب پست کنند و به نظرات پاسخ دهند تا به رشد ارتباطات کمک کنند.

تو عمیق تر می تو،د کل اطلاعیه متا را بخو،د و نکات بیشتری در مورد رشد صفحه فیس بوک خود دریافت کنید اینجا.

3. محتوای بهتر ایجاد کنید. از هشتگ های پرطرفدار استفاده کنید تا محتوای خود را توسط مخاطبان جدید و مرتبط کشف کنید. همچنین می تو،د پست ها را در حدا،ر 3 گروه به اشتراک بگذارید و اینستاگرام خود را برای اشتراک گذاری متقابل به دنبال کنندگان خود در اینستاگرام پیوند دهید. همچنین می تو،د با استفاده از ویژگی Composer، پست های خود را زمان بندی کنید.

1. تنظیم برای موفقیت. با افزودن یک نمایه و ع، روی جلد، شرحی از ،ب و کار و جزئیات تماس مانند وب سایت، شماره تلفن، آدرس و ساعات کاری، نمایه ،ب و کار اصلی خود را تکمیل کنید.

5. نکات ایمنی و امنیتی. نکات ایمنی و امنیتی زیر می تواند به حفظ امنیت صفحه شما کمک کند.

  • احراز هویت 2 عاملی را تنظیم کنید
  • از ابزارهای تعدیل نظر استفاده کنید
  • در مورد اکانت های هک شده اقدام کنید

جدید در زمین موتورهای جستجو

بیشترین بهره را از صفحات خود ببرید. فیس بوک چند نکته را برای کمک به ،ب و کارها ارائه می دهد تا از تجربه صفحات خود بیشترین بهره را ببرند. بیایید شیرجه بزنیم

چرا ما اهمیت می دهیم. آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، فیس بوک هنوز یک ابزار ارزشمند برای مشاغل امروزی است. مطمئن شوید که از تمام ابزارها و ویژگی های موجود در صفحه خود استفاده می کنید و مطمئن شوید که تمام اطلاعات شما صحیح و به روز است تا مشتریان بالقوه بتوانند شما را پیدا کنند.


جابجایی بین نمایه تجاری و شخصی خود را می توان با ضربه زدن یا نگه داشتن روی نماد منوی بالا سمت راست انجام داد.

درباره نویسنده

طرح بندی صفحات جدید تجربه جدید صفحات دارای طرح‌بندی ساده‌تر، پیمایش آسان‌تر بین نمایه شخصی و صفحات ،ب‌وکار شما، داشبورد حرفه‌ای برای مدیریت سریع تمام فعالیت‌های شما در یک مکان مرکزی و دسترسی به یک فید اختصاصی برای تعامل یکپارچه‌تر با افراد در فیس‌بوک است. کار تو.”

فیس بوک همچنین پیشنهاد می کند صفحه خود را با دکمه های اکشن سفارشی کنید و مدیران صفحه را تنظیم کنید تا به شما در مدیریت آن کمک کنند.

4. جامعه خود را درگیر کنید. فیس بوک با پیوستن به مکالمات در فید ،ب و کار و نظر دادن روی پست ها به ،وان صفحه شما برای کمک به ایجاد تجربه، ،ب و کارها را تشویق می کند تا با جامعه درگیر شوند.

فیس بوک تجربه جدیدی از Pages را ارائه کرده است که به گفته آنها برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است تا با مشتریان و سایر مشاغل ارتباط برقرار کنند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/facebook-has-rolled-out-a-new-pages-experience-388644

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است