فروش جمعه سیاه نزدیک به 12 درصد نسبت به سال 2021 افزایش یافته است

جدید در زمین موتورهای جستجو

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/black-friday-sales-up-nearly-12-from-2021-389798

بازرگانان S،pify رکوردها را ش،تند. S،pify اعلام کرد یک بلک فرایدی رکورددار با فروش 3.36* میلیارد دلاری از آغاز جمعه سیاه در نیوزیلند تا پایان جمعه سیاه در کالیفرنیا.

چرا ما اهمیت می دهیم. مصرف کنندگان همچنان ،ج می کنند. بازرگانان تجارت الکترونیک و تبلیغ‌کنندگ، که به صورت آنلاین تبلیغ می‌کنند باید همچنان تبلیغات را در اولویت قرار دهند و حتی پس از تعطیلات BFCM به اجرای تبلیغات ادامه دهند. اگرچه بسیاری هنوز با مشکلات زنجیره تامین مواجه هستند، آزمایش تخفیف ها و پیشنهادات مختلف باید در فصل کریسمس مهم باشد.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


آنچه S،pify می گوید. دوشنبه سایبری جمعه سیاه به یک فصل ،ید کامل تبدیل شده است. آ، هفته ای که همه چیز را آغاز کرد، هنوز یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری سال است و تجار ما رکوردهای فروش جمعه سیاه را ش،ته اند. از نوهارلی فینکلشتاین، رئیس S،pify گفت. «تجار ما برندهای محبوبی را با جوامع وفادار ساخته اند که از آنها حمایت می کنند. این آ، هفته، ما در حال جشن گرفتن قدرت باورن،ی کارآفرینی در صحنه جه، هستیم.”

آمار ،ید. طبق گزارش Sensormatic Solutions، ،ده‌فروشان آجر و ملات که در دو جمعه سیاه گذشته با شیوع و محدودیت‌های کووید-19 دست و پنجه نرم می‌،د، امسال شاهد افزایش 2.9 درصدی بازدید از فروشگاه‌ها در مقایسه با سال 2021 بودند. جالب اینجاست که بازدید از فروشگاه های فیزیکی در روز شکرگزاری نسبت به سال گذشته 19.7 درصد افزایش یافته است.

تورم و “افت احساسات مصرف کننده” عامل نسبتاً خاموش جمعه سیاه در ایالات متحده در سال جاری بود. با این حال، اعداد و ارقام نشان می دهد که مراکز ،ید در حال بازگشت هستند، زیرا مردم دوباره از تجربه ،ید آجری لذت می برند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

تو عمیق تر می تو،د کل مقاله را از بلومبرگ بخو،د اینجا.

بلومبرگ گزارش می دهد که ترافیک مراکز ،ید محصور 1.2٪ افزایش یافته است، و ترافیک به مراکز غیرمرکز، مانند مراکز استریپ و فروشگاه های مستقل، 4.7٪ در مقایسه با جمعه سیاه 2021 افزایش یافته است. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که اگرچه جمعیت کمتر بود، اما ،یداران بسیار طول،‌تر در صف منتظر ماندند زیرا بسیاری از فروشگاه‌ها با مشکلات کارکنان مواجه بودند.

Adobe Analytics گفت فروش آنلاین با 2.3 درصد افزایش به 9.12 میلیارد دلار رسیده است. پیش‌بینی اولیه این شرکت 9 میلیارد دلار بود (برای چشم‌انداز، این درصد افزایش بسیار عقب‌تر از نرخ تورم کشور است که تقریباً 8 درصد است).

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است