فروش تکی و عمده کلاهک دودکش پره ای کلاهک ژاپنی با قیمت مناسب تنظیم تهویه یسنا

فروش تکی و عمده کلاهک دودکش پره ای کلاهک ژاپنی با قیمت مناسب تنظیم تهویه یسنا این موجودات علاوه بر این مواد تودرتو را ترک می‌کنند که 12 ماه بعد در حالی که بخاری را فعال می‌کنید، اجاق می‌گیرند و خانه آتش می‌گیرد. قرار دادن یک کلاهک دودکش ژاپنی مربعی می تواند آفات را از دودکش شما دور نگه دارد و از افزایش قیمت پاکسازی جلوگیری کند. کلاهک های طرح اچ گرد را قدیمی‌ترین و اولین نوع کلاهک دودکش میدانند. همه اجزای این کلاهک دودکش باید سطح مقطعی برابر با دیگر بخش های سیستم دودکش داشته باشند چرا که در صورتی که این کلاهک کوچک تر یا بزرگ تر انتخاب شود قادر به درست انجام دادن کار خود نخواهد بود.

دودکش آکاردئونی یا لوله‌ های فلکسیبل (کانال فلکسیبیل) که با نام لوله خرطومی در بین مردم مشهور است. سلام قطعه فلزی مربع یا مستطیلی است که به طور ایمن در بالای دودکش شما قرار می گیرد و به جلوگیری از آب و سایر عناصر محیطی کمک می کند. کلاهک های طرح اچ از قدیمی ترین نمونه های بازار می باشند که هم به صورت گرد و هم چهارگوش ساخته و در بازار موجود است.

این مدل از تعدادی پره که به شکل موازی در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است و به همین دلیل به آن کلاهک پره ای می گویند. پره های این مدل که به شکل Z می باشند در جهت مخالف با گرد و خاک نصب شده اند تا این کلاهک بتواند از ورود آلودگی ها و آب باران به شکل کامل جلوگیری کند، که به آن کلاهک دود کش چهار گوش ضد آب نیز گفته می شود. جنس این محصول از ورق های گالوانیزه، روغنی، سیاه، رنگی و حتی از ورق های استیل نیز می باشد. برای تولید کلاهک پره ای در ابعاد کوچک و معمولی از ورق هایی با ضخامت یک میلی متر و یا کمتر استفاده می کنند، ولی برای تولید ابعاد بزرگتر ضخامت ورق ها را تا دو میلی متر در نظر می گیرند.

  • نوع ایستایی پره ها و همچنین فواصل پره ها در محل خود به گونه ای است که از نفوذ آب، گرد و خاک و پرندگان به داخل محفظه ی این کلاهک جلوگیری به عمل می آید و در برابر عوامل فرسایشی و تخریبی مصون می باشد.
  • در این نوع کلاهک دودکش، قطر تاج کلاهک باید از قطر پایه کلاهک دودکش به میزانی بزرگتر ساخته شود تا مانع نفوذ آب به درون لوله گردد.
  • یا در برخی مواقع دیگر پرنده‌ای بر روی دهانه آن لانه کند و یا حتی ممکن است به دلیل وزش بادهای فصلی، منو اکسید به درستی از دودکش خارج نگردد و خطراتی را ایجاد نماید.
  • دو زیردسته کلاهک پره ای چهارگوش و کلاهک پره ای گرد در این گروه قرار می گیرند.
  • همانند موارد قبل، پره های این دستگاه نیز از نفوذ گرد و خاک، آب و برف نیز به داخل خانه جلوگیری می کند.
  • اشکال متداولی از کلاهک دودکش وجود دارد که در ایران بیشتر از کلاهک های H شکل استفاده می شود.

در یک نگاه کلی می‌توان کلاهک دودکش را به منزله پوشش و محافظی استاندارد در محل خروج دود از دودکش به شمار آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف با ما تا انتهای این متن همراه باشید. این دسته از کلاهک ها صرفا در صنعت کاربرد دارند و در سقف کارخانه های غذایی و مخصوصا کارخانه هایی که به تولید آرد گندم مشغول هستند دیده می شود. دلیل استفاده از این نوع کلاهک ها در صنایع به این خاطر است که کلاهک آلمانی می تواند از ورود ذرات گرد و غبار به داخل تاسیسات جلوگیری کند. مخصوصا در صنایعی که کار آن ها تولید مواد غذایی است، کیفیت و نبود مواد زائد محیطی حرف اول را می زند.

الف- کلاهک دودکش طرح چینی گرد:

از طریق سوراخ‌های روی کلاهک، سوراخ‌های پایلوت را در تاج ایجاد کنید. پیچ های نصب را در سوراخ های پیلوت قرار دهید و با پیچ گوشتی آنها را سفت کلاهک دودکش کنید. اگرچه یک دودکش بدون درپوش دودکش کار می کند، بهتر است که یک دودکش داشته باشید. بدون درپوش دودکش، باران، برف یا سایر ریزه ها می توانند بدون مانع وارد دودکش شوند و به خانه شما آسیب وارد کنند. همچنین از خروج اخگرها از دودکش جلوگیری می کند و از آتش سوزی سقف جلوگیری می کند. هر چیزی کمتر در کمترین زمان در اثر آب و هوا فرسوده و نشتی خواهد داشت.

دود خروجی از دودکش عمدتاً از مکش ناشی می شود زیرا فشار خوش بینانه ایجاد شده روی سقف علاوه بر گردش هوای سوزان در بالای آن است. حال، چه یک باد قوی یا طوفان رخ دهد، با تکیه بر مسیر و عمق باد، این فشار خوش بینانه ممکن است دقیقاً به یک فشار نامطلوب در داخل دودکش تبدیل شود، در صورتی که دود ناشی از وسایل خانه سوخته بنزین تخلیه نشود. با این حال، بدون ایمنی دودکش، احتمال گرفتگی لوله ها به مرور زمان افزایش می یابد.

مشخصات فنی کلاهک دودکش H چهارگوش

این وسیله به صورت پیش ساخته می باشد و کلیه لوله ها، متعلقات و کلاهک به هم وصل می باشد و به همین صورت وصل شده قابل خریداری می باشد. اندازه، ارتفاع، قطر و جنس هر کدام از کلاهک‌ها نیز متغییر خواهد بود. این نوع از دودکش به صورت روکار و توکار قابلیت استفاده را داشته و با توجه به مقاومت در برابر خورندگی رطوبت در مناطق شمالی کشور استفاده بالایی دارد. پس از استعلام قیمت و ثبت سفارش، محصولات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در بسته‌بندی‌های مناسب به آدرس ارائه شده ارسال خواهند شد.

برای کار با انرژی باد و تهویه هوای موجود در سوله یا کارگاه استفاده می شود. این اجزای آسیب‌رسان و فرساینده، اشکال متنوعی از کلاهک‌ها در انتهای کانال یا کانال استفاده می‌شوند. کف درب کروی طرح چینی به شکل استوانه سوراخ ساخته شده و قسمتی از درب از طرح چینی مستطیلی به شکل تاس سوراخ ساخته شده است. از این گذشته، شکل تاج کلاهک دودکش زبان چینی در قالب یک کروی و یک مستطیل کاملاً متفاوت از یکدیگر نیست.

طرح اچ

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است