فابریس کنل مایکروسافت بینگ در مورد کیفیت نمایه سازی

فابریس کانل ،ی است که ا،ر شما که ویدیوهای من را تماشا می کنید، قبلاً می شناسید، او 26 سال است که در مایکروسافت بوده و اکنون مدیر برنامه اصلی بینگ است. او از همان روزهای اولیه جستجوی MSN روی جستجو کار می کرد، اما حتی قبل از آن در سال 2001، او در مایکروسافت در جستجوی داخلی در بسیاری از ویژگی های مایکروسافت کار می کرد که کار بزرگی بود. سپس در سال 2006 هنگامی که به جستجوی MSN رفتند، از بسیاری از آن فناوری استفاده ،د.

من از فابریس پرسیدم که چه چیزی کیفیت را در نمایه سازی تعریف می کند. او گفت، بله، پیوندها به زمان زیادی در کشف کمک می کنند، اما او توصیه کرد همه ما آن را بخو،م دستورالعمل های وب مستر بینگ. در واقع، روزی که ما ضبط کردیم، بینگ دستورالعمل‌های خود را به‌روزرس، کرد تا مواردی را در مورد حالت مکالمه و ایجادکننده تصویر بینگ درج کند. فابریس گفت، به طور خلاصه، قو،ن را دنبال کنید و باید خوب باشید، به خصوص اگر محتوای منحصر به فرد و مفیدی دارید. این فقط در مورد افکار داخلی Bing نیست، بلکه مهمتر از آن، در مورد آنچه کاربران خارجی می خواهند، و آنها آن را بسیار جدی می گیرند.

سپس بررسی کردیم که در مورد نمایه سازی چه کیفیتی دارد و چگونه Bing تصمیم می گیرد چه چیزی را ب،د و فهرست کند. او گفت که بسیاری از مسائل مربوط به ایند، ن، مطالب توسط بینگ مربوط به چیزی است که ارسال کنندگان هر،مه ایجاد می کنند، اما نه همه آنها.

فابریس مردی است که مسئول ایند، ، در بینگ است. فابریس گفت که آنها روزانه 70 میلیارد URL کشف می کنند این را قبلا گفته بود) اما بیشتر آن ناخواسته است، بنابراین ما کمی در مورد اندازه (کمیت) در مقابل کیفیت صحبت کردیم. حتی با ایند، بسیار زیاد هر روز، آنها نمی توانند همه چیز را ایند، کنند، درست همانطور که گوگل گفت.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

فابریس کانل

می تو،د فابریس کانل را در توییتر دنبال کنید @facan یا در لینکدین.

بحث انجمن در یوتیوب.

منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-232-35689.html