طراحی داخلی اداری – شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی مهران طاهری

باید خانهتان تا حد ممکن درجهیک (و گران) به نظر برسد! تیم طراحی حامی ساخت این نورپردازی را به طور کامل انجام میدهند. طراحان دکوراسیون داخلی با طراحی مجدد تمامی قسمت های منزل شما ، به بازسازی کامل آن و استفاده از بیشترین فضای ممکن کمک می کنند. حتی می توانید از طراحان بخواهید سبک های خاصی همچون سبک فرانسوی ، توسکان ، سلطنتی و یا مدرن برای منزل شما طراحی کنند. بهترین راه در طراحی خانه ها استفاده از چند رنگ مکمل در محیط خانه است تا مواردی چون عدم تکرار و در پی آن خستگی روحی به سراغ شما و اعضای خانوادتان نیاید. تمرین طراحی داخلی هنر و علم را با هم ترکیب می کند : درک یک فضا ، بینش روانشناسی زندگی در یک فضا و خلاقیت برای معرفی رنگ ، شکل و بافت برای ایجاد یک محیط منسجم و دلپذیر را می طلبد.

البته در صورتی که امکان دسترسی به نقشه اصلی فضای مورد نظر برای طراح وجود نداشته باشد جایی برای نگرانی نیست، میتوانیم به راحتی و به صورت نقشه دستی، پلان فضا را تهیه کنیم و اقدامات لازم را برروی آن انجام دهیم. به عنوان مثال می توانید با استفاده از فقط یک رنگ حتی اگر فرم های شما از نظر شکل ، اندازه و بافت بسیار متفاوت باشد ، هماهنگی ایجاد کنید. اولین چیزی که هنگام شروع یک پروژه طراحی باید تعیین کنید بودجه شما است. شکل پنجره ها، ارتفاع فضا، فرم مبلمان های موجود در فضا، رنگ فضا، بافت ها و مصالح موجود در آن، میزان نورگیری و حتی محدوده تعریف شده دید، که به وسیله پنجره ها تعیین می شود; همه و همه می توانند در بیان ایده طراح داخلی به مخاطب تاثیر گذار باشند. ممکن است به نظر بیاید که این مرحله مقداری زمان بر است، اما با انجام آن به راحتی از پس مشکلات چیدمان بر می آییم، به عنوان مثال اگر فضای کافی برای عبور و دسترسی به یک وسیله را در نظر نگرفته ایم و یا آن را مسدود کرده ایم با انجام این مرحله به راحتی قبل از اجرا می توانیم آن را اصلاح کنیم.

افزایش فضا منجر به کاهش هزینه های قبض برق وهمچنین هزینه های گرمایشی و سرمایشی می شود. بسیاری از مردم احساس می کنند که خودشان می توانند از عهده این کار برآیند ، اما در نهایت مرتکب اشتباهات گران قیمتی می شوند که بسیار بیشتر از هزینه یک طراح است. همکاری با یک طراح داخلی حرفه ای جهت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی می تواند یک سرمایه گذاری مناسب باشد. یک دکوراتور در زمینه طراحی آموزش دیده است و می تواند به شما در انتخاب رنگ ها ، مبلمان و منسوجات جدید کمک کند و برنامه ای برای نحوه هماهنگی همه آنها ایجاد کند. همچنین نحوه انتخاب این دو نوع پارچه در کنار هم بسیار مهم است. درصورتیکه بتوانیم از گزینههای مناسب در کنار هم بهره ببریم، میتوانیم اتفاقات جالبی را در اجرای دکوراسیون داخلی رقم بزنیم. تراریومها یا همان باغهای شیشهای یکی از خلاقانهترین روشهای نگهداری گیاهان زینتی در خانهها میباشند که البته در ابعاد مختلفی در بازار موجود میباشند. ایجاد تعادل متقارن در فضا ، که اغلب آن را در محیط های رسمی و کلاسیک مشاهده می کنیم ، بسیار ساده است.

ساختمان ها یا بخش هایی از ساختمان ها ایجاد می شوند که با شخصیت و برداشت کلی از اصل مطابقت دارند ، بدون اینکه تلاشی برای کپی کردن یک به یک انجام شود. در اصل طراحی داخلی ایجاد فضای داخلی است که عملکرد خوبی داشته باشد و رفاه افرادی را که از فضا استفاده می کنند افزایش شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی دهد. تعادل ( توزیع وزن بینایی در یک اتاق ) یک اصل دیگر است. این کار باعث ترویج اصول طراحی ( یکپارچگی و هارمونی ) و در نظر گرفتن یک تم کلی برای منزل می گردد. مطمئن شوید که این چهار نکته را قبل از آغاز همکاری با طراح برای کار روی پروژه خود در نظر گرفته اید. طراح یا دکوراتور ؟ هنگامی که محدوده پروژه خود را درک کردید ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک دکوراتور یا طراح برای شما مناسب است!

رشد و توسعه برای هر شرکتی ضروری است و معمولا با انجام این کار ، به تعداد کارمندان بیشتری نیاز خواهید داشت. رنگ های شاد برای اتاق و محل حضور کودکان باعث رشد و افزایش فعالیت های ذهنی آن ها می شود و شادی درونی برایشان ایجاد می کند. باغ تالار مجنون با فضای سبز دیدنی و زیبا، بهترین انتخاب برای برگزاری به یاد ماندنی و خاطره انگیز مراسمهای شادی شماست. در این صورت شما نیاز به فضای بزرگ تری خواهید داشت و دو گزینه پیش روی شماست : ساختن ساختمانی جدید و بازسازی ساختمان فعلی! در زمینه های اجرایی هلدینگ ساختمانی آس با سابقه قوی و طولانی زیر مجموعه های خود قصد دارد بهترین متریال را با کمترین زمان و هزینه در اختیار مشتریان خود قرار دهد و با در نظر گرفتن بودجه هر مشتری در اجرای کار ، بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهد. طراح شما باید کسی باشد که به او اعتماد دارید ، احساس راحتی کنید که نظر خود را با او به اشتراک بگذارید و به شما در توانایی او برای تبدیل دیدگاه شما به واقعیت اطمینان دهد. در حالی که می توانید در هر اتاق از یک سبک و رنگ متفاوت استفاده کنید ، اغلب هدف شما این است که کل خانه را به هم وصل کنید.

دکوراسیون داخلی به هنر و دانش ایجاد فضای داخلی دلپذیرتر و کاربردی تر برای ساکنان آن اشاره دارد. با استفاده از این سبک ، طبیعت را به دکوراسیون منزل خود دعوت کردهاید . پروژه های بازسازی خانه ، در مقیاس های کوچک و بزرگ ، از جهات مختلفی سودمند هستند. باید رنگ های مناسبی برای اتاق های کوچک و همچنین رنگ ها و الگوهای مناسبی برای اتاق های بزرگ در نظر بگیرید. یک طراح داخلی باید مدارک لازم را داشته باشد و اگر پروژه شما در مقیاس بزرگ است و نیاز به دیوارهای متحرک یا تغییر چیدمان یک فضا دارد ، باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید. این نوع بازسازی ” خلاقانه جدید ” همراه با تخیل فراوان ، اوج شکوفایی خود را به ویژه در تاریخ گرایی ( با نئورومانسک ، نئوگوتیک ، نئو رنسانس و نئوباروک ) داشت. به عنوان مثال ، می توانید با استفاده از رنگی در بالش ریتم ایجاد کنید و آن را در یک نقاشی انتخاب کرده و دوباره آن را در یک فرش تکرار کنید. سعی کنید الگوهای مختلف را در کنار یکدیگراستفاده نکنید. رنگ های روشن متنوع نیز در کنار هم بزرگسالان را سرحال کرده و موجب افزایش انرژی های روحی و روانی آن ها میگردد.

از این رو نیازی نیست که به دنبال ایده های عجیب و غریب باشید و بهتر است آرامش خودتان را در نظر بگیرید. یک تراس رو به دریا، سقف کوتاه، پنجره های سراسری و آفتابگیر و عدم استفاده از پرده از دیگر ویژگی های این سبک دکوراسیون است. سبک مدرن به نسبت سبک قبلی، خلوت تر می باشد و از وسایل آنتیک و چشمگیر استفاده نمی شود و رنگ های خنثی در کنار یکدیگر استفاده می شوند. البته گاهی این امکان برای شما وجود دارد که از چند الگو هم زمان در کنار یکدیگر استفاده نمایید. آنچه که طراحی داخلی را از معماری متمایز میکند عمر آن است، (عوض کردن طرح داخلی متناسب با روحیه ی ساکنین و یا ایجاد تنوع در زندگی روزانه و … مواردی از این دست هستند).

هر دکور و ویترینی قابلیت زیبایی و درخشش در محیط را دارد؛ فقط کافی است با توجهی به این مقاله به دنیای جذاب مدرنیته و ادغام آن با روش های کهن مانند اصول فنگ شویی چینی از این شاهکارها لذت ببرید؛ این اصول بیان می دارد که رنگ ها اثر قوی و قابل توجهی روی فکر و عملکرد مغزی افراد می گذارند. یکی از اصول مهم برای داشتن طراحی جذاب در دکوراسیون داخلی ، هماهنگی و هارمونی میان رنگ ها و اشیا است. در سایت تخصصی دکوراسیون داخلی منزل ما شما می توانید با همکاران ما تماس حاصل کنید بدین ترتیب متوجه خواهید شد که طراحی داخلی مسکونی یک بعدی فراتر از آن چیزی که تصور می کردید دارد.

5- استفاده از پارچه هایی به رنگ خنثی در هرگونه طراحی داخلی روشی کارامد برای زیباسازی است. بنابراین قبل از شروع هر کاری ، باید با سازنده یا پیمانکار خود مشورت کنید که چگونه می خواهند ماشین آلات بزرگ را به محل ملک شما وارد کنند. بخش دیگر نقاشیهای دیواری و معماری هندوستان است که تا حد ممکن اجرا میشود؛ مانند طاقچهها که اگر بخواهید کمی هم آنها امروزی سازید، از نورپردازی هم در آنها استفاده کنید. با این که این دو سبک، کاملا با هم متفاوت هستند. برای این کار باید نقطه کانونی را به عنوان محور تقارن در نظر بگیرید و وسایل را در اندازه ، شکل ، بافت و رنگ کاملا یکسان در دو طرف آن محور قرار دهید. شما میتوانید از مبلمان مدرن اما لاکچری استفاده کنید.این مبلمان میتواند از نوع چستر باشد.یک مبلمان چستر در حالی دارای طرحهای کلاسیسک میباشد اما از نظر شناختی یک مبلمان مدرن لاکچری می باشد.مورد دیگری که می تواند خانه شما را به سوی یک خانه مدرن لاکچری سوق دهد استفاده از پرده های لاکچری می باشد.شما می توانید با استفاده از پردههای حریر فضای خانه رو به سوی یک طرح لاکچری هدایت کنید.رنگ ها هم نقش مهمی در نمایش منزل شما به عنوان یک طرح خاص دارند شما میتواند با استفاده از رنگ هایی مثل طلایی و مشکی یک فضایی زیبا و مدرن اما لاکچری داشتهباشید.

این سنجیده عمل کردن به حدی مهم است که دکوراسیون را به فعالیتی کم ریسک تبدیل میکند و شاید تنها تهدید آن رقبا باشند. رویکردهای مختلفی برای بازسازی خانه وجود دارد که از نظر درجه وفاداری به اصل و حساسیت به اجرا متفاوت است. برای موارد احتمالی فضایی را در نظر بگیرید ، زیرا تقریبا همیشه مسائل غیرمنتظره پیش می آید. تمامی این موارد با توجه به بودجه و هزینهی مورد نظر کارفرما با بالاترین کیفیت به صورت کاملا طبیعی تعیین خواهند شد . مهم نیست که یک یا دو اتاق خواب را بازسازی کنید یا کل ساختمان را ، با انجام این کار منزل شما متفاوت ، جدید و تازه به نظر خواهد رسید! همچنین می توانید از لامپ و چراغ های کم مصرف استفاده کنید تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است