طراحی آبنما مدرن در 1402 | elitarchgroup

آبنما خانگی معمولاً کوچک هستند و نیازی به عایق بندی خاصی ندارند. دستگاه هایی در بازار وجود دارند که ساخت آبنما را در خانه آسان می کنند ، به عنوان مثال ، پمپ های کوچک که نقش مهمی در تولید گردش آب دارند می توانند به راحتی خریداری شوند. خدمات طراحی، اجرا و تامین متریال سازه‌ بخشی از خدمات قابل ارائه در مجموعه معماری سبز می‌باشد.

ویژگیها و خصوصیات آبنمای مدرن چیست؟

پمپ را با پوشاندن آن با شن و یا دفن آن در شاخ و برگ ، پنهان کنید. شلنگ باغ را باز کرده و تمام قسمت جریان خود را با اسپری پایین تا زمانی که سطح آب حوضه پایین پر شود ، قرار دهید. سنگفرشهای کوچک یا سنگهایی که از زیر سرریزها بیرون می آیند می توانند به یک آبشار یکنواخت طرح دهند. به همین دلیل سنگهای بزرگتر در نزدیکی آبشارها طبیعی تر به نظر می رسند. اگر احساس می کنید آبشار شما مصنوعی به نظر می رسد ، با یک ترکیب خوب از سنگ های متوسط ​​و بزرگتر زیبا تر کنید.

مجسمه در باغ لوکزانبورگ- فرانسه

برای دیدن تمام پروژه ها آلبوم بالا را ورق بزنید و برای دیدن جزئیات هر پروژه روی آن کلیک کنید. در ادامه ویدئو آب نما استخر نیلوفر اقدسیه اجرا شده توسط مدرن استخر قرار داده شده و بعداز آن مطالب کاربردی و مفید در زمینه راهنمایی و آموزش ساخت آبنما ارائه می شود. با وجود تنوع مواد مهر و موم ، هیچ محدودیتی در سایت وجود ندارد.

منظور از طراحی منظم، دادن شکل کاملا هندسی به آبنماها و آبراهه هاست. این نوع آبنماها وقتی منظم در یک چشم انداز که به شیوه منظم طراحی شده است، قرار گیرند، بهترین نماي خود را نشان میدهند.اشکال به حالت قرینه و کلاسیک به داکت تاسیسات کار میروند. چشمه ها و مجسمه ها شکل مشخصی دارند و مواد به کار رفته، سنگ و بتنهاي صاف و منظم است.

  • با تعریف یک میز شیشه ای که آب به آرامی از داخل فضای مکعبی آن جریان پیدا کرده و از طرف دیگر به درون یک حوضچه می ریزد، شما رویای داشتن خاص ترین میز غذاخوری را به حقیقت بدل خواهید کرد.
  • طراحی و اجرای آبنما با استفاده از هر کدام از این متریال ها در اولویت اول به سلیقه کارفرما و بودجه ی در نظر گرفته شده و در اولویت دوم به محیط اجرای آبنما و ابعاد محیط مورد نظر بستگی دارد.
  • توجه به سناریوی عملکردی آبنماها و نهایتا ایجاد بازیهای مختلف و متنوع سه عنصر آّب، نور و صوت که بر گرفته از سناریوی اولیه می باشد.

طراحی آبنما مدرن در 1402 | elitarchgroup

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است