صفحه‌های با برچسب کنسول جستجوی Google به عنوان ایندکس شده در صورت عدم ایندکس شدن

🙄 https://t.co/xQY3L5xZTy

– کارلوتا ☠ (@carlotagalvan) 17 آگوست 2022

اوه🫢 https://t.co/FXrn2sVKTx

— دکتر ماری هاینز🐧 (@Marie_Haynes) 17 آگوست 2022

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-console-bug-indexed-33943.htmlامروز یک مشکل کنسول جستجو را برطرف کردیم که بسیاری از ویژگی‌ها را تحت تأثیر قرار داد: ما صفحاتی را گزارش می‌کردیم که نمایه نشده‌اند به‌،وان فهرست‌شده. در نتیجه، ممکن است در گزارش Index Coverage شاهد کاهش در صفحات ایند، شده خود باشید.

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 17 آگوست 2022

این یک اشکال سرگرم کننده برای بسیاری از سئوکاران نخواهد بود که به مشتریان یا سهامداران خود گزارش دهند. برای همه شما که به مشتریان خود می گفتید صفحات X سایت توسط گوگل ایند، شده است و اکنون باید به آنها بگویید که فقط صفحات Y ایند، شده اند، این جالب نیست.

گوگل به تازگی اعلام کرده است که یک باگ را در کنسول جستجوی گوگل برطرف کرده است که صفحات را در زم، که ایند، نشده اند به ،وان ایند، شده بر،ب گذاری کرده است. گوگل گفته است که این باگ بر بسیاری از ویژگی‌ها تأثیر گذاشته است.

اوه پسر. این باید جالب باشد. GSC صفحاتی را گزارش می‌کرد که به‌،وان فهرست‌بندی‌شده ایند، نشده‌اند و اکنون اصلاح شده‌اند. بنابراین ممکن است شاهد کاهش در صفحات ایند، شده باشید. مراقب گزارش پوشش خود باشید. https://t.co/wUSgtV5hEL

– گلن گیب (@glenngabe) 17 آگوست 2022

بنابراین مطمئن شوید که گزارش پوشش خود را در کنسول جستجوی گوگل بررسی کنید تا ببینید آیا تغییرات عمده ای در گزارش ایند، شده در مقایسه با گزارش ایند، نشده وجود دارد یا خیر.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

گوگل نوشت توییتر “امروز ما یک مشکل کنسول جستجو را برطرف کردیم که بسیاری از ویژگی ها را تحت تاثیر قرار داد: ما صفحاتی را که نمایه نشده اند به ،وان فهرست شده گزارش می کردیم.”

گوگل گفت: “در نتیجه، ممکن است در گزارش Index Coverage شاهد کاهش در صفحات ایند، شده خود باشید.”

همچنین شایان ذکر است که داده‌های GSC اکنون تا 8/15 نشان داده می‌شوند، بنابراین این تغییر با داده‌های 8/17 من حدس می‌زنم نشان داده می‌شود. باز هم، چشم خود را به گزارش پوشش خود نگه دارید. ممکن است شاهد سقوط صفحات ایند، شده باشید. https://t.co/9EiaxyYKVY

– گلن گیب (@glenngabe) 17 آگوست 2022

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است