شوخی با گرگ فین و رشد سرو شمال

علیرغم اینکه گرگ می تواند در مورد گوگل ادز منفی باشد، او یکی از بزرگترین طرفداران تبلیغات گوگل است. او در رکورد گفت که او برای گوگل کار نخواهد کرد. سپس در مورد اینکه چه ،ی در گوگل بدترین شغل را دارد صحبت کردیم، جان مو، یا دنی سالیوان. ما در پاد،ت‌های سئو قدیمی که از آن استفاده می‌کنیم، برخی مماس‌ها را دنبال کردیم.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

می تو،د درباره گرگ فین بیشتر بد،د و او را در توییتر دنبال کنید @gregfinn.

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-192-34165.htmlاو توضیح داد که چرا و چگونه Cypress North را راه اندازی کرد و در مورد روزهای اولیه ،ب و کار خود که در آن زمان داشتند صحبت کرد. ما در مورد رشد شرکت او و چالش های استخدام صحبت کردیم.

گرگ فین

من و گرگ فین مدت زیادی است که همدیگر را می شناسیم، بنابراین این ویدیو بسیار سرگرم کننده است و ما به نوعی از موضوع دور می شویم، اما قول می دهم، دانشی در کل وجود دارد. هر دوی ما دلتنگ روزهای قدیم، دوران طلایی، بازاریابی جستجو هستیم – این فقط بسیار سرگرم کننده بود. ما تاریخ حرفه ای گرگ را بررسی کردیم، که می تو،د در مورد او جستجو کنید پروفایل لینکدین و در پاد،ت گوش دهید. جالب است بد،د که چگونه گرگ عاشق کمپین های جستجوی پولی و PPC شد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است